بهترین بازی های چند نفره جدید اندروید در سال ۲۰۲۰

بهترین بازی های چند نفره جدید اندروید در سال ۲۰۲۰

بازی های چند نفره در سال گذشته نقش مهمی در مارکت بازی‌های موبایل داشتند. سالی که اکثر روزهای آن را در خانه و با خانواده و دوستان خود سپری کردیم و بازی‌ها بیش از هر چیزی به کمکمان آمدند و ما را از زندگی یکنواخت و وحشتناک در قرنطینه نجات دادند.
بهترین بازی های ماجراجویی جدید اندروید

بهترین بازی های ماجراجویی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰

ده‌ها سال است بازی‌های ماجراجویی کلیک و اشاره (Point-and-Click) پا به عرصه وجود گذاشتند و از آن زمان تا امروز اسامی مختلفی داشته‌اند.
بهترین بازی های جدید شوتر سال ۲۰۲۰

بهترین بازی های جدید شوتر سال ۲۰۲۰ برای گوشی‌های اندروید

در سال ۲۰۲۰ بازی‌های شوتر زیادی منتشر شدند، بنابراین بهترین کار این است که بهترین بازی های جدید شوتر سال ۲۰۲۰ را از میان این بازی‌ها جدا کنیم تا شما هم راحت‌تر و بهتر بتوانید بازی‌های مورد علاقه خود را دانلود کنید.
محبوب ترین بازی های رایگان اندروید

محبوب ترین بازی های رایگان اندروید در سال ۲۰۲۰ کدام بازی‌ها هستند؟

هر هفته بازی‌های جدید زیادی برای موبایل عرضه می‌شود که شاید گیمینگ و بازی کردن روی گوشی موبایل جدید برای شما سخت شود.
بهترین بازی های پولی اندروید در سال ۲۰۲۰

بهترین بازی های پولی اندروید در سال ۲۰۲۰ ؛ گران اما با ارزش

عده زیادی حاضر نیستند برای بازی پول خرج کنند. اما عده دیگری هم هستند که از تبلیغات و محدودیت‌های بازی‌های رایگان خسته شدند و می‌خواهند یک بار برای همیشه پول خرج کنند و بازی‌های مورد علاقه‌شان را بخرند.
بهترین بازی های مترویدوانیا اندروید در سال ۲۰۲۰

بهترین بازی های مترویدوینیا اندروید در سال ۲۰۲۰ کدام بازی‌ها هستند؟

ما عاشق بازی‌های مترویدوانیا هستیم. چیزی در تجربه دوباره شکارگاه‌های قدیمی با قدرت‌های جدید و در هم شکستن شکنجه‌گران وجود دارد که احساس عدالت و رشد شخصی ما را برمی‌انگیزد.
بهترین بازی های اکشن اندروید در سال ۲۰۲۰

بهترین بازی های اکشن اندروید در سال ۲۰۲۰ ؛ هیجان و چالش

با وجود انبوهی از اتفاقات ریز و درشت که در جهان و در سال ۲۰۲۰ رخ داد، باید این سال نحس را به خاطر بسپاریم. سال ۲۰۲۰ سالی بود که انگار همه‌چیز از جهان خارج در حال کنترل و رخ دادن بود. صرف نظر از این اتفاقات، بازی‌های اکشن با انبوهی از بازی‌های جدید به موبایل راه پیدا کردند.
بهترین بازی های شبیه سازی اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۶

بهترین بازی های شبیه سازی اندروید سال ۲۰۲۰ را بشناسید

بازی‌های شبیه‌سازی، ژانری از بازی‌های ویدیویی هستند که به شما اجازه می‌دهند بازی‌هایی شبیه دنیای واقعی را انجام دهید. این بازی‌ها فعالیت‌های مختلف در زندگی واقعی را کپی می‌کنند و آن‌ها را به روش ساده‌تر یا با اضافه کردن گیم‌پلی، به کاربران عرضه می‌کنند.
بهترین بازی های نقش آفرینی اندروید سال ۲۰۲۰

بهترین بازی های نقش آفرینی اندروید سال ۲۰۲۰ را می‌شناسید؟

سبک نقش‌آفرینی امسال واقعا خوش درخشیده است. از این گذشته، چه کسی نمی‌خواهد در یک جنگ، نقش جنگجویی شجاع را بازی کند، آخرین بازمانده حمله‌های شیطانی باشد یا نگهبان کافه‌ای باشد و موجودات خیالی را شکار کند؟
بهترین بازی های استراتژیک اندروید سال ۲۰۲۰

بهترین بازی های استراتژیک اندروید سال ۲۰۲۰ ؛ یک سال تفکر

همیشه حرف و حدیث‌هایی درباره این وجود دارد که بازی‌های موبایل همه کژوال، احمقانه، دورریختنی و به درد بازی در دستشویی یا هنگام انتظار برای آماده شدن غذا می‌خورند! گوگل‌پلی یا فروشگاه برنامه‌های گوگل میزبان عمیق‌ترین، غنی‌ترین و چالش‌برانگیزترین بازی‌های استراتژیک است.
بهترین بازی های رومیزی جدید اندروید سال ۲۰۲۰

بهترین بازی های رومیزی جدید اندروید سال ۲۰۲۰ ؛ هیجان خانوادگی

بازی‌های رومیزی هر ساله بیشتر و بیشتر به سیستم‌عامل‌های دیجیتالی راه پیدا می‌کنند. فرقی نمی‌کند بازی‌های رومیزی به صورت فیزیکی باشند یا کاملا برای موبایل طراحی شده باشند، این ژانر از بازی‌ها محبوب تمام مردم در سراسر جهان است.
بهترین بازی های ماجراجویی اندروید در سال ۲۰۲۰

بهترین بازی های ماجراجویی اندروید در سال ۲۰۲۰ ؛ یک سال هیجان

زمانی بود که همه بازی‌های ماجراجویی تقریبا شبیه هم بودند. ماجراهای متنی و بعد نسل جدیدی از بازی‌های ماجراجویی متنی با گرافیک بهتر و بعد از آن بازی‌های اشاره و کلیک (point-and-click) که همه سبک و سیاق مشابهی داشتند و خیلی زود خسته‌کننده شدند.
بهترین بازی های کژوال اندروید در سال ۲۰۲۰

بهترین بازی های کژوال اندروید در سال ۲۰۲۰ برای گیمرها

در این مقاله تعدادی از بهترین بازی های کژوال اندروید در سال ۲۰۲۰ را برای شما جدا کردیم و این طبقه‌بندی واقعا سخت بود!
بهترین بازی های معمایی سال ۲۰۲۰

بهترین بازی های معمایی سال ۲۰۲۰ برای گوشی‌های اندروید

نکته جالب توجه درباره فهرست بهترین بازی های معمایی سال ۲۰۲۰ برای گوشی‌های اندروید این است که تنوع بازی‌های ارائه شده بسیار زیاد است. از بازی‌های مرتب‌سازی عادی اشکال تا پیدا کردن یک گمشده، همه و همه در مارکت بازی‌های موبایل عرضه شدند.
بازی های چند نفره دورهمی اندروید

بازی های چند نفره دورهمی اندروید برای تعطیلات کریسمس

کریسمس ۲۰۲۱ هم از راه رسید و همه کنار خانواده‌هایشان هستند. فرقی نمی‌کند رابطه‌تان با خانواده خوب باشد یا بد یا افتضاح! با وجود بهترین بازی های چند نفره دورهمی اندروید برای کریسمس، همه دور هم جمع می‌شوند و اوقات خوشی را سپری خواهید کرد.
بازی های با تم کریسمس برای اندروید

بهترین بازی های با تم کریسمس برای اندروید ؛ سرگرمی در سال نو

در دنیای بازی‌های موبایل هم کریسمس از راه رسیده و شرکت‌های زیادی بازی‌های خود را برای مدت محدودی رایگان کردند یا با قیمت پایین‌تری به فروش می‌رسانند. ما هم امروز تصمیم گرفتیم کمی حال و هوای کریسمسی داشته باشیم و بازی های با تم کریسمس برای اندروید را به شما معرفی کنیم تا کمی با حال و هوای اروپایی‌ها و گیمرهای خارجی در این روزها آشنا شوید.
بهترین بازی های رومیزی دیجیتالی اندروید

بهترین بازی های رومیزی دیجیتالی ؛ تعطیلات را در کنار خانواده باشید

تعطیلات نوروز برای ما و کریسمس برای دیگر کشورها باید زمانی برای معاشرت باشد. اما امسال درست مثل سال گذشته با کرونا درگیر هستیم و برای عده زیادی تعطیلات ژانویه یا نوروز خیلی فرقی ندارد و باید در خانه باشند.
بازی های جدید اندروید هفته آخر آذر

بازی های جدید اندروید هفته آخر آذر ؛ بازی‌ها و آپدیت‌های جدید

آخرین هفته آخرین ماه آخرین پاییز قرن یکی از بهترین هفته‌ها در دنیای بازی‌های موبایل بود. بازی‌های فوق‌العاده‌ای به مارکت بازی‌های موبایل اضافه شدند و یکی دو مورد از بازی‌هایی که ماه‌ها منتظر آن‌ها بودیم هم منتشر شدند.
بهترین بازی های اکشن اندروید سال ۲۰۲۰

بهترین بازی های اکشن اندروید سال ۲۰۲۰ ؛ یک سال هیجان

بازی‌های اکشن هرگز به طور کامل با گوشی موبایل سازگار نشدند! بازی‌هایی که جای خالی جوی‌استیک‌ها، دکمه‌ها و عرق کردن دست هنگام بازی همیشه احساس می‌شود.
بهترین بازی های بسکتبال اندروید

بهترین بازی های بسکتبال اندروید ؛ رقابت، هیجان، مسابقه

اگر دنبال نکات بسکتبال هستید، این مقاله به دردتان نمی‌خورد، اما اگر به دنبال بهترین بازی های بسکتبال اندروید هستید، این مقاله بهترین جایی است که می‌توانید باشید.
بهترین بازی های شهرسازی اندروید

بهترین بازی های شهرسازی اندروید ؛ مهندس و شهرساز شوید!

به دنبال بهترین بازی های شهرسازی اندروید هستید؟ بهترین جای ممکن آمده‌اید! امروز قرار است ۱۵ مورد از بهترین بازی‌هایی را به شما معرفی کنیم.
بازی های جدید اندروید هفته چهارم آذر

بازی های جدید اندروید هفته چهارم آذر ؛ بازی‌ها و آپدیت‌های جدید

آخرین هفته آخرین ماه آخرین پاییز قرن یکی از بهترین هفته‌ها در دنیای بازی‌های موبایل بود. بازی‌های فوق‌العاده‌ای به مارکت بازی‌های موبایل اضافه شدند و یکی دو مورد از بازی‌هایی که ماه‌ها منتظر آن‌ها بودیم هم منتشر شدند.
بهترین بازی های هفته چهارم آذر

بهترین بازی های هفته چهارم آذر ؛ معرفی پنج بازی جذاب

اگر به دنبال پنج بازی جذاب و دوست‌داشتنی هستید که هفته گذشته گوگل‌پلی و اپ‌استور اپل را تسخیر کردند و بهترین بازی‌ها بودند، جای درستی آمدید. خوش به حالتان!
بهترین بازی های رومیزی آنلاین

بهترین بازی های رومیزی آنلاین Tabletopia؛ با حریفان خارجی بازی کنید

تبلتوپیا (Tabletopia) یک بازی نیست، بلکه پلتفرم یا بستری برای بازی است که در این روزهای فاصله‌گذاری اجتماعی اهمیت و محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. این پلتفرم درست مثل سایر بازی‌های چندنفره آنلاین، به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا این تجربه‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.
بهترین بازی های Tycoon اندروید

بهترین بازی های Tycoon اندروید ؛ بازی‌های شبیه‌ساز کسب و کار

به دنبال بهترین بازی های Tycoon اندروید هستید؟ جای درستی آمدید! چون امروز قرار است بهترین بازی‌های این سبک را به شما معرفی کنیم. ادامه مطلب را بخوانید تا کسب و کار را یاد بگیرید و آینده خود را بسازید.
بازی های جدید اندروید هفته سوم آذر

بازی های جدید اندروید هفته سوم آذر ؛ بازی‌ها و آپدیت‌های جدید

اگر از طرفداران مجموعه مقالات ما باشید، حتما متوجه شدید که هفته گذشته مقاله نداشتیم، به این دلیل که تعداد بازی‌ها بسیار کم بودند و قابل معرفی نبودند. اما سومین هفته آخرین ماه پاییز، هفته بزرگ و خوبی برای طرفداران بازی‌های موبایل است.
بهترین بازی های هفته سوم آذر

بهترین بازی های هفته سوم آذر ماه؛ معرفی پنج بازی جذاب

اگر به دنبال پنج بازی جذاب و دوست‌داشتنی هستید که هفته گذشته گوگل‌پلی و اپ‌استور اپل را تسخیر کردند و بهترین بازی‌ها بودند، جای درستی آمدید. خوش به حالتان!
بهترین بازی های آرکید اندروید

بهترین بازی های آرکید اندروید ؛ لذتی از گذشته تا امروز

اگر به دنبال بازی‌های آرکید بوده‌اید، دیگر دنبالش نباشید. ما در این مقاله بهترین بازی های آرکید اندروید را برای شما لیست کردیم و می‌توانید خیلی راحت و بدون دردسر بهترین و جذاب‌ترین بازی‌های رانر یا جمع‌آوری امتیاز را بشناسید.
بهترین بازی های ماجراجویی روایی

بهترین بازی های ماجراجویی روایی ؛ روایت داستانی جذاب

بازی‌های ماجراجویی روایی، بازی‌هایی هستند که داستانی با خود دارند؛ نوعی متن یا دیالوگ که بازیکن را هدایت می‌کند، آن‌ها را مجذوب خود می‌کند تا اطمینان حاصل شود به داستان و بازی می‌چسبند و با آن ارتباط برقرار می‌کنند.
نقد و بررسی بازی کلش رویال

نقد و بررسی بازی کلش رویال ؛ دوست‌داشتنی‌ترین دفاع از قلعه

در نقد و بررسی بازی کلش رویال (Clash Royal) به یکی دیگر از بازی‌هایی می‌پردازیم که چند سالی است در فهرست محبوب‌ترین بازی‌های موبایل قرار دارد.