بازی Avengers در نمایشگاه E3 امسال معرفی شد؛ اما گیم پلی Avengers به صورت عمومی منتشر نشد. حالا شرکت اسکوئر انیکس و استودیوی بازی‌سازی Crystal Dynamics اولین گیم پلی Avengers را در نمایشگاه گیمزکام منتشر کردند تا همه بتوانند آن را ببینند.

در گیم پلی Avengers می‌توانید کاپیتان آمریکا، ایرون من، هالک، بلک ویدو و ثور را مشاهده کنید که به جنگ Taskmaster و ارتشی که به راه انداخته می‌روند. گیم پلی Avengers مربوط به مرحله اول این بازی می‌شود و بخشی است که بازیکنان با روند گیم پلی آشنا می‌شوند و یاد می‌گیرند که چگونه باید از قدرت ابرقهرمان‌ها استفاده کنند.

گیم پلی Avengers

همان‌طور که از گیم پلی Avengers مشخص است، این بازی یک عنوان داستان محور است که به‌صورت سوم-شخص دنبال می‌شود. اتفاقات بازی به شکلی رخ می‌دهند که بازیکنان باید گروه انتقام جویان را در کنار هم قرار دهند و تیم را دوباره درست کنند. با پیشرفت در بازی برای هر قهرمان‌ قدرت‌های مخصوصی به‌دست می‌آورید و می‌توانید سبک مبارزه آن‌ها را تغییر دهید. می‌توانید ظاهر ابرقهرمان‌ها را هم شخصی‌سازی کنید. بازی را می‌شود در حالت آنلاین به‌صورت چهارنفره هم بازی کرد. سازندگان بازی اعلام کرده‌اند که در طول سال‌های آینده و پس از عرضه بازی محتوای بیشتری برای آن عرضه می‌شود.

این بازی هم در بهار سال ۲۰۲۰ راهی بازار می‌شود. در ادامه می‌توانید گیم پلی اونجرز را مشاهده کنید:


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید