جامعه بازی‌های کژوال با افزایش تعداد افرادی که صاحب گوشی‌های هوشمند می‌شوند، به طور تصاعدی در حال رشد است. اندروید بازار بازی‌های کژوال را کامل کرده است و کاربران می‌توانند هزاران بازی جذاب را دانلود و بازی کنند. بازی‌های پازلی (Match Games)، ژانر محبوبی است که در بین گیمرهای موبایل طرفداران زیادی دارد. این بازی‌ها به دلیل سادگی و در دسترس بودن جزو بازی‌های محبوب هستند. در این مقاله شش بازی پازلی اندروید را به شما معرفی می‌کنیم که ذهنتان را باز نگه می‌دارند و می‌توانید با این بازی‌های اندروید در روزهای قرنطینه سرگرم شوید.

شش انتخاب عالی برای بازی پازلی اندروید

Gummy Drop

بازی پازلی اندروید - 1

برای طرفداران بازی های پازلی خبر خوشی داریم. بازی Gummy Drop اکنون برای دستگاه‌های اندروید هم در دسترس است و به همین دلیل اولین بازی پازلی اندروید ماست. بازی Gummy Drop شما را به یک ماجراجوایی باورنکردنی در سراسر جهان می‌برد. این بازی، استراتژی مدیریت منابع و توجه به جزئیات مورد نیاز برای یک بازی پازلی را با هم ادغام کرده است. در بازی Gummy Drop، بازیکنان باید ژله‌های رنگی را به تعداد سه یا بیشتر با هم ترکیب کنند تا بتوانند منابع آدامسی مورد نیاز برای پیش‌برد بازی را در اختیار داشته باشند. در این بازی قادر خواهید بود افزایش‌های تصادفی و چرخه‌های شانس را به دست آورید تا در سطوح پیشرفته‌تر به شما کمک کنند.

Triple Town

بازی پازلی اندروید - 2

بازی پازلی اندروید بعدی، بازی Triple Town یک بازی پازلی اصیل و چالش‌برانگیز است و در دیوایس‌های اندرویدی در دسترس است. هدف کلی این بازی حل پازل‌ها و معماها برای ایجاد یک شهر است. هرچه موارد بیشتری را در بازی Triple Town با هم مطابقت دهید، قطعات بیشتری برای ساخت شهر خود خواهید داشت. مراقب خرس‌های دردسرساز باشید! پیش از آنکه تعداد حرکت‌های مجاز شما تمام شود، چقدر می‌توانید شهرتان را گسترش دهید؟

Super Monsters Ate My Condo

بازی پازلی اندروید - 3

بازی Super Monsters Ate My Condo یک بازی پازلی اندروید است که توسط شرکت Adult Swim، نابغه بازی‌های کمدی ساخته شده است. در این بازی دو دقیقه وقت دارید هر چقدر می‌توانید امتیاز کسب کنید. این دو دقیقه، خنده‌دار و دیوانه‌کننده است و باید ساختمان‌های کوچک را با دقت و درست روی هم بچینید تا تعداد بیشتری از آن‌ها روی هم قرار بگیرد و به امتیازات مرحله هیولاها برسید. سعی کنید از تمام قدرت‌های مختلف موجودات استفاده کنید تا ببینید چطور می‌توانید در رقابت پیروز شوید. موفق باشید!

Wonderline

بازی پازلی اندروید - 4

بازی پازلی اندروید Wonderlines برای متخصصان و مبتدیان عالی است و هر دو گروه می‌توانند از این بازی لذت ببرند. در میان ویرانه‌های باستانی آمریکای جنوبی سفر کنید و بازی باستانی Wonderlines را کشف کنید. این بازی مقدس شما را ملزم می‌کند تا رنگ‌های یکسان را در یک خط هماهنگ کنید تا صفحه بازی پاک شود. این بازی پازلی اندروید سه گیم‌پلی مختلف دارد و همیشه در آن چالشی وجود داردکه به دنبال آن باشید. ذن و آرامش را با این بازی جذاب تجربه کنید و از موسیقی آرام‌بخش و گرافیک لطیف آن لذت ببرید.

Jewel Legends: Tree of Life

بازی پازلی اندروید - 5

بازی پازلی اندروید Jewel Legends: Tree of Life حس جادویی و اسطوره‌ای چیزی را دارد که از داستان‌های تخیلی و جادویی متولد شده است. یک بازی پازلی Match 3 با خط داستانی جذاب که در آن گیمرها می‌توانند در مسابقه‌ای دوستانه با موجودات جنگلی معروف به Hods شرکت کنند و قلب دنیای خود یعنی Tree of Life یا درخت زندگی را نجات دهند. خط داستانی این بازی تقابل خیر و شر است و در هر گیم‌پلی این بازی هم همین داستان رعایت می‌شود. در طراحی پیچیده این بازی پازلی اندروید ، چالش این است که باید نمادهای مشخصی را از صفحه بازی آزاد کنید تا مرحله کامل شود. با تکمیل هر مرحله، یک تکه از معمای بزرگ‌تر حل می‌شود و به شما کمک می‌کند تا «درخت زندگی» را به جلال و شکوه قبل بازگردانید.

Clash of Diamonds

بازی پازلی اندروید - 6

در بازی پازلی اندروید بعدی که Clash of Diamonds نام دارد، باید در نقش یک کیمیاگر، مهارت‌های خود را تقویت کنید و در مسابقات پیروز شوید. با هر الماسی که به دست می‌آورید، قدرت‌های بیشتر و عالی‌تری کسب خواهید کرد. شاید حتی پادشاه قلمرو شوید. در Clash Mode، هدف شما ایجاد واکنش‌های زنجیره‌ای در صدها مرحله مختلف است. اسرار الماس‌ها را کشف کنید و ببینید چقدر می‌توانید در این بازی موفق باشید و خوب عمل کنید.

این بازی‌ها تنها چند نمونه از دنیای بزرگ بازی پازلی اندروید است و البته شش بازی معرفی‌شده، محبوب‌ترین بازی‌ها در گوگل پلی و اپ استور اپل بوده‌اند. همانطور که در این مقاله خواندید، بازی های پازلی اندروید راهی عالی برای تقویت مهارت‌های ذهنی و تیزبینی و دقت است. فرقی نمی‌کند کدام بازی پازلی اندروید را انتخاب کنید، خودتان را به چالش بکشید و مطمئن شوید تمام بازی‌های خوب مارکت را امتحان کنید.

اگر بازی پازلی اندروید جذابی را امتحان کردید که در این مقاله نبود، در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید