بازی‌های فورتنایت و پابجی موبایل، تحولی عظیم در دنیای بازی‌های اندرویدی ایجاد کردند. هر دو بازی در سراسر جهان میلیون‌ها بازیکن دارند و پیشروی ژانر میدان نبرد (Battle Royal) در موبایل هستند. این بازی‌ها دو مورد از بهترین بازی‌های شوتر اول شخص در گوگل پلی و اپ استور اپل هستند. با این حال این بازی‌ها باب میل همه نیستند. هر دو، زمان طولانی بازی با داستان و گیم‌پلی ساده دارند. ممکن است برخی از بازیکنان بخواهند بازی دیگری در این ژانر را امتحان کنند. ما می‌توانیم در این مورد به شما کمک کنیم! با بازی های مشابه پابجی با ما همراه باشید!

در این مقاله بهترین بازی های میدان نبرد حال حاضر را به شما معرفی می‌کنیم.

بهترین بازی های مشابه پابجی برای اندروید

بازی های مشابه پابجی - ۱

Battlelands Royale

اولین بازی از فهرست بازی های مشابه پابجی ، بازی Battlelands Royale، یک بازی شوتر سوم شخص است. این بازی در مقایسه با سایر بازی‌های این مقاله ساده‌تر و کوچک‌تر است. بازیکن‌ها در میادین نبرد ۳۲ نفره با هم مبارزه می‌کنند. بیشتر مبارزات بین سه تا پنج دقیقه طول می‌کشد. این بازی یک تجربه نسبتا ساده و معمولی در ژانر میدان نبرد است. چیزهایی پیدا می‌کنید، از آن‌ها برای قتل مخالفان استفاده می‌کنید و سعی می‌کنید آخرین بازیکنی باشید که زنده می‌ماند.

در این بازی ارتقا شخصیت‌ها، مکانیک کوچک شدن میدان نبرد و موارد دیگر هم وجود دارد. هر از گاهی مشکلات کند شدن بازی دیده شده است، اما مسئله مهمی نیست و این بازی هم مثل پابجی و فورتنایت رایگان است. در کل بازی جذابی است که باید حتما آن را امتحان کنید.

بازی های مشابه پابجی - ۲

Creative Destruction

بازی Creative Destruction کاملا شبیه فورتنایت است. در واقع ما آن را یک کلون می‌دانیم و البته کلونی که مناسب و معقول است. این بازی شامل یک نقشه بزرگ با مناظر متفاوت و مسابقات ۱۰۰ نفره است. شما می‌توانید هر چیزی را که می‌خواهید بسازید یا نابود کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید به صورت اول یا سوم‌شخص بازی کنید. این بازی که یکی از بازی های مشابه پابجی است، واقعا سرگرم‌کننده است. باید این نکته را یادآور شویم که این بازی روی گوشی‌های میان‌رده و پایین‌رده بسیار بد اجرا می‌شود. علاوه بر این، گه‌گاهی تاخیر و کندی هم دارد. با این حال، ما این بازی را امتحان کردیم و از آزمایش سربلند بیرون آمد.

بازی های مشابه پابجی - ۳

Fortnite

بازی فورتنایت انتشار بحث‌برانگیزی داشت. اما در حال حاضر یکی از بهترین و محبوب‌ترین بازی های میدان نبرد است که در مقاله دیگری بازی‌های مشابه فورتنایت را هم به شما معرفی کردیم. این بازی میدان نبرد ۱۰۰ نفره دارد. در این بازی از یک هواپیما روی یک جزیره به زمین می‌آیید، اسلحه‌های خود را می‌سازید، اسلحه‌های جدید پیدا می‌کنید و سایر بازیکنان را از میدان به در می‌کنید. نسخه‌های اول این بازی مشکلاتی داشتند، اما شرکت سازنده این بازی یعنی Epic Games به‌روزرسانی‌های متعددی برای این بازی منتشر کرد و همچنان برای بهبود بازی تلاش می‌کند.

بازی های مشابه پابجی - ۴

Garena Free Fire

یکی دیگر از بازی های مشابه پابجی که ارزش و اعتبار زیادی در میان کاربران اندروید دارد، بازی Garena Free Fire است. جای تعجب دارد که بازی محبوبی که بیش از ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده است، چطور به اندازه فورتنایت و پابجی شناخته شده نیست. این بازی شامل یک مبارزه ده دقیقه‌ای با ۵۰ بازیکن است. مانند اکثر همتایان خود، این بازی هم از مکانیک تیراندازی استفاده می‌کند. در این بازی می‌توانید گروه‌های چهارنفره تشکیل دهید و از چت صوتی برای ارتباط برقرار کردن با یکدیگر استفاده کنید. گرافیک این بازی فوق‌العاده است و گیم‌پلی نرم و روانی دارد. اجرا شدن این بازی سریع است و صادقانه، یکی از بهترین بازی‌های اندروید است. این بازی رایگان و البته باب میل خیلی از کاربران است.

بازی های مشابه پابجی - ۵

Knives Out

یکی دیگر از بازی های مشابه پابجی که اتفاقا یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک میدان نبرد هم هست، بازی Knives Out است. این بازی مکانیک و گیم‌پلی مشابه بازی‌های دیگر را دارد. بازی روی یک نقشه شروع می‌شود و سعی می‌کنید آخرین کسی باشید که زنده می‌ماند. این بازی دارای مکانیک‌های ساده، بازی تیمی، نقشه‌های متنوع و سلاح‌های مختلف است. در این بازی هم مثل اکثر بازی‌های شوتر، تجربه یکسان و مشخصی خواهید داشت. البته باید بگوییم شکایت‌های زیادی درباره این بازی وجود دارد و کاربران از اجرای ضعیف و مشکلات نرم‌افزاری این بازی ناراضی هستند. اما تکرار می‌کنیم این بازی یکی از محبوب‌ترین بازی های مشابه پابجی و سبک میدان نبرد است.

بازی های مشابه پابجی - ۶

Pixel’s Unknown Battle Ground

بازی Pixel’s Unknown Battle Ground همانطور که از نامش پیداست یکی دیگر از بازی های مشابه پابجی است. البته این بازی سبک پیکسلی دارد ولی بیشتر مکانیک‌ها و کنترل‌ها، مثل سایر بازی‌های شوتر و میدان نبرد است. وارد بازی می‌شوید، چیزهایی پیدا می‌کنید، بازیکنان دیگر را می‌کشید و بیشتر از بقیه زنده می‌مانید. این بازی از چت صوتی درون بازی بهره می‌برد، تیراندازی خودکار دارد و برای گوشی‌های ضعیف‌تر، می‌توانید از تنظیمات گرافیکی پایین‌تر استفاده کنید. هنگام تست کردن این بازی گاهی با مشکلات اتصال و اجرا مواجه شدیم. اما اگر بخواهیم صادقانه صحبت کنیم، باید بگوییم اگر دنبال چنین بازی‌ای هستید، احتمالا بهتر است PUBG Mobile اصلی را دانلود کنید. این بازی با وجود معایبی که دارد، همچنان از بسیاری از بازی های مشابه پابجی در گوگل‌پلی بهتر است.

بازی های مشابه پابجی - ۷

Rules of Survival

بازی Rules of Survival یکی دیگر از بازی های مشابه پابجی است. این بازی قبل از پابجی معرفی شده بود، اما بعد از آن منتشر شد. از یک هواپیما پایین می‌آیید، چیزهایی پیدا می‌کنید و طبق رسم تمام بازی‌های میدان نبرد، بازیکنان دیگر را می‌کشید. این بازی اسلحه‌های مختلف، وسایل نقلیه و میدان‌های نبرد با ۱۲۰ بازیکن دارد. این بازی در مقایسه با دیگر بازی‌های ژانر میدان نبرد، پیچیدگی کمتری دارد، اما این بازی هم عناصری دارد که هرج و مرج و آشوب را تشدید کند.

این بازی هم مثل سایر گزینه‌های این فهرست مشکلات اجرا و تاخیر دارد ولی یکی از بازی‌های محبوب است. رایگان بودن این بازی هم یکی دیگر از مزایای آن است.

بازی های مشابه پابجی - ۸

PUBG Mobile Lite

عنوان PUBG Mobile یکی از دو نام بزرگ بازی‌های میدان نبرد در موبایل است. بیشتر بازی های مشابه پابجی که در این مقاله معرفی شدند، کپی یا دنباله‌روی بازی پابجی یا فورتنایت هستند. همه آن‌ها مسابقات ۱۰۰ نفره را پشتیبانی می‌کنند و روی یک نقشه اتفاق میفتند. این نقشه‌ها به مرور کوچک و کوچک‌تر می‌شوند تا مبارزات سخت‌تر شوند و کسی زنده بماند که قوی‌تر است. انواع سلاح و وسایل نقلیه برای کمک به شما وجود دارد. این بازی به طرز شگفت‌آوری پایدار است و قطعی ندارد. تا زمانی که تنظیمات گرافیکی مناسب را فعال کرده باشید، بازی نرم و روان اجرا می‌شود. این بازی با توجه به اینکه نسخه سبک است، برای دستگاه‌های ضعیف‌تر هم مناسب است. گرافیک آن جزئیات کمتری دارد، به جای ۱۰۰ بازیکن از ۵۰ بازیکن پشتیبانی می‌کند و بهینه‌سازی‌های دیگر هم دارد.

بازی های مشابه پابجی - ۹

ZombsRoyale.io

بازی ZombsRoyale.io یک بازی شوتر با عناصر میدان نبرد است. با گروهی از بازیکن‌های دیگر وارد دنیایی می‌شوید که هدفتان زنده ماندن است. گرافیک ساده و دوبعدی این بازی، کنترل‌ها و مکانیک ساده، از ویژگی‌های این بازی است. یادگیری گیم‌پلی بازی زیاد طول نمی‌کشد. علاوه بر این، حالت‌های بازی تیمی، اشیای فانتزی و جذاب، تابلوهای هدایت‌کننده، رویدادهای هفتگی و موارد دیگر هم در این بازی وجود دارد. این بازی قبلا روی کنسول‌ها بوده و بیشتر به نظر می‌رسد از اول یک بازی موبایل بوده است! این بازی فوق‌العاده است و رایگان بودن آن هم برای خیلی‌ها جذاب است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید