به دنبال بهترین بازی های شهرسازی اندروید هستید؟ بهترین جای ممکن آمده‌اید! امروز قرار است ۱۵ مورد از بهترین بازی‌هایی را به شما معرفی کنیم که می‌توانید در آن‌ها یک مهندس شهرساز باشید و شهر مورد علاقه خود را بسازید. با ما همراه باشید تا آرمان‌شهرتان را بسازید و گاهی هم در برابر دشمن مقاومت کنید.

بازی‌های ساخت و ساز از زمان تکامل اجتماعی در بازی‌های موبایل ثابت بوده و هم‌چنان طرفداران زیادی دارد. بازی‌های موبایل از بازی‌های انحصاری فیسبوک و بازی‌های تحت وب آغاز شدند و به صفحه‌نمایش‌های کوچک راه پیدا کردند. تعداد این بازی‌ها به حدی زیاد بود که هیچ‌کس ارزش و اعتبار واقعی آن‌ها را درک نکرد و هیچ‌کس نمی‌توانست حتی فکر کند روزی بهترین بازی های شهرسازی اندروید هم وجود داشته باشند.

حالا همه‌چیز تغییر کرده است و به راحتی می‌توان فهمید بازی‌هایی مثل Farmville پایه و اساس و الهام‌بخش بهترین بازی های شهرسازی اندروید و iOS شده است. برای موفقیت در این بازی‌ها باید صبر و حوصله زیادی داشته باشید، چون هیچ شهری یک شبه ساخته نشده است. با هم ۱۵ مورد از بازی‌های شهرسازی اندروید را مرور می‌کنیم.

معرفی بهترین بازی های شهرسازی اندروید

بهترین بازی های شهرسازی اندروید - ۱

Townsmen

بازی Townsmen یک بازی ساخت و ساز قرون وسطایی است که در آن با یک دهکده کوچک شروع می‌کنید و به مرور یک امپراتوری عظیم را می‌سازید. در مواقعی که در شهر شما فناوری به اندازه کافی توسعه پیدا نکرده، با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد، از تلاش برای ایجاد اقتصاد گرفته تا زنجیره‌های تولید و هم‌چنین بلایای طبیعی که شهر شما را نابود می‌کنند. اما در این بازی که یکی از بهترین بازی های شهرسازی اندروید است، چالش‌های زیادی در دوران قدیم وجود دارد که بازی را جذاب کرده است.

بهترین بازی های شهرسازی اندروید - ۲

The Simpsons: Tapped Out

بازی The Simpsons: Tapped Out یکی دیگر از بهترین بازی های شهرسازی اندروید است که طنز را هم وارد ساختمان‌سازی کرده است. در این بازی قبل از اینکه دوباره شهر را بسازید، باید مردم شهرتان را جمع کنید. بعد از اینکه تمام شخصیت‌های شهر پیدا شدند و به خانواده‌هایشان بازگشتند، سبک زندگی جدیدی انتخاب می‌کنند و بعد از آن می‌توانید شهر Springfield را بسازید، گسترش دهید و تجارت را توسعه دهید.

بهترین بازی های شهرسازی اندروید - ۳

Clash of Clans

احساس می‌کنم همه کسانی که بازی‌های موبایل را می‌شناسند و گیمر هستند، برهه‌ای از زندگی خود را صرف بازی کلش آو کلنز کردند و عده‌ای هم سال‌هاست با این بازی وقت می‌گذرانند. اما اگر شما از آن دسته افرادی هستید که هنوز این بازی را امتحان نکرده، باید بگوییم در این بازی فقط شهرسازی ملاک نیست. در واقع این بازی یکی از بهترین بازی های شهرسازی اندروید و یکی از بهترین بازی‌های دفاع از قلعه است که علاوه بر ساخت شهر، باید از آن محافظت و در برابر دشمنان مقاومت کنید. در این بازی شهر می‌سازید، ارتش خود را آماده می‌کنید و به شهرهای دیگر حمله می‌کنید و باید تمام تلاش خود را بکنید تا دشمن کمترین آسیب را به شهر شما بزند.

بیشتر بخوانید: بهترین بازی های دفاع از قلعه اندروید 2020 کدام بازی‌ها هستند؟

بهترین بازی های شهرسازی اندروید - ۴

Snow Town – Ice Village World

اگر دوست دارید شهرتان را در سرزمینی سرد و یخی بسازید، بازی Snow Town یکی از بهترین بازی های شهرسازی اندروید است که می‌توانید دانلود کنید. در این بازی تزئینات و جزئیات زیادی برای ساخت شهر وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. این بازی شهرسازی کمی مدرن‌تر از گزینه‌های قبلی است و بعد از گذشت مدتی، باید با گسترش و ساخت جاده‌ها، ساختمان‌ها و پارک‌ها را به هم متصل کنید و مردم شهرتان را شاد نگه دارید.

بهترین بازی های شهرسازی اندروید - ۵

City Mania: Town Building Game

بازی City Mania: Town Building یکی از بهترین بازی های شهرسازی اندروید است که در آن هم شهر می‌سازید و هم منابع و شخصیت‌های مختلف را جمع‌آوری می‌کنید. در کنار اهالی شهر، ساختمان‌های زیادی وجود دارند که باید آن‌ها را بسازید، بناهای دیدنی و جاذبه‌های گردشگری به شهر خود اضافه کنید و کاری کنید مردم بیشتر به شهر شما سر بزنند.

بهترین بازی های شهرسازی اندروید - ۶

DomiNations

بازی DomiNations یکی دیگر از بهترین بازی های شهرسازی اندروید است که در آن باید به فکر دفاع هم باشید، چون در این بازی باید با ملل مختلف بجنگید! بعد از اینکه تمدن معروف خود را از میان تمدن‌های تاریخ انتخاب کردید، باید شهرسازی را شروع کنید و با تفکر استراتژیک، آماده جنگ باشید و برای دوام آوردن و زنده ماندن تلاش کنید.

بهترین بازی های شهرسازی اندروید - ۷

City Island

یکی از بهترین بازی های شهرسازی اندروید که در مقایسه با بازی‌های قبلی متفاوت‌تر است، بازی City Island است و در این بازی باید جزیره‌ای را گسترش دهید و بسازید تا تبدیل به یک شهر پررونق شود. در ابتدای کار پول و طلای کمی دارید، اما با ساخت خانه‌های کوچک و شروع کسب و کارهای ساده، می‌توانید کسب درآمد کنید و شهرتان را گسترش دهید. در این جزیره با چالش‌های زیادی از جمله دزدان دریایی روبرو می‌شوید و نباید کنترل شهر را از دست دهید.

بهترین بازی های شهرسازی اندروید - ۸

Idle City Empire

اگر به دنبال بازی شهرسازی هستید که بتوانید هر از گاهی به آن سر بزنید و خیلی نیاز به مراقبت و تلاش نداشته باشد، بازی Idle City Empire گزینه خوبی است. در این بازی که یکی از بهترین بازی های شهرسازی اندروید هم هست، باید در مشاغل مختلف سرمایه‌گذاری کنید و زیرساخت شهر خود را به‌روزرسانی کنید و میلیاردر شوید و ثروت خود و کسانی که در شهر زندگی می‌کنند افزایش دهید. صبر کردن برای پول بیشتر بخشی از بازی است و می‌توانید با دوستان خود بازی کنید تا سود بیشتری کسب کنید.

بهترین بازی های شهرسازی اندروید - ۹

Forge of Empires

بازی Forge of Empires یکی از بهترین بازی های شهرسازی اندروید است که از عصر سنگ به دوران مدرن می‌رسد و در تمام این مسیر باید امپراتوری خود را بسازید و از آن محافظت کنید. سازگاری و صبر از مهم‌ترین چالش‌های این بازی است و برای رسیدن به دوره‌های مختلف باید فکر استراتژیک داشته باشید و تلاش کنید تا امپراتوری خود را سرپا و زنده نگه دارید تا به دوران مدرن برسید و فناوری‌های جدید و مفید را کشف کنید. در این مسیر دشمنانی هم وجود دارند که باید به آن‌ها بپردازید.

بهترین بازی های شهرسازی اندروید - ۱۰

SimCity Buildit

بازی SimCity BuildIt به شما این امکان را می‌دهد تا به عنوان یک سرمایه‌دار بزرگ در زمینه املاک و مستغلات بازی کنید. در این بازی که یکی از بهترین بازی های شهرسازی اندروید هم هست، باید شهری بدون محدودیت و موانع بسازید و آن را گسترش دهید. این پروژه، شهر رویایی شماست و باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید! تصمیماتی که می‌گیرید مهم هستند و اگر می‌خواهید یک شهر موفق داشته باشید، باید استراتژیک فکر کنید. این بازی درباره شهرسازی و تجارت است.

بهترین بازی های شهرسازی اندروید - ۱۱

Megapolis

بازی Megapolis یکی از بهترین بازی های شهرسازی اندروید است که استراتژی را به ساخت و ساز اضافه می‌کند. در این بازی باید شهرتان را بر اساس قوانین موجود در بازار بسازید. به این معنی که باید تصمیمات مختلف بگیرید و چیزی بسازید که شهر به آن نیاز دارد، در غیر اینصورت زیرساخت و سازه‌های شما ویران خواهد شد.

بهترین بازی های شهرسازی اندروید - ۱۲

Village City Island Simulation

بازی Village City Island Simulation یک نسخه ساده از بازی‌های شهرسازی است، اما یکی از آن گزینه‌هایی است که لذت را به همراه دارد. در این بازی باید از شهرتان مراقبت کنید، به مردم شغل و زندگی خوب بدهید و در این مسیر مشاوری هم وجود دارد که به شما کمک می‌کند بدانید مردم چه نیازهایی دارند و چطور می‌توانید به آن‌ها کمک کنید. این بازی یکی از بهترین بازی های شهرسازی اندروید است که حتما باید آن را امتحان کنید.

بهترین بازی های شهرسازی اندروید - ۱۳

Designer City

بازی City Designer یکی از بهترین بازی های شهرسازی اندروید است که در آن استراتژی و جنگ‌های کمتری وجود دارد. در این بازی به دنبال خانه‌ها و آسمان‌خراش‌های زیبا هستید که مردم به خرید آن‌ها علاقه دارند. فقط ساختمان‌ها نیستند که باید زیبا باشند، بلکه باید مناطق درستی را انتخاب کنید که مردم از زندگی در آن‌ها راضی و خوشحال باشند.

بهترین بازی های شهرسازی اندروید - ۱۴

The Battle of Polytopia

بازی The Battle of Polytopia یک بازی استراتژی نوبتی و یکی از بهترین بازی های شهرسازی اندروید است که در آن می‌توانید کنترل و ساخت یک نقشه را بر عهده بگیرید و از مزایای آن استفاده کنید. به عنوان قانون‌گذار قبیله، باید با قبایل دیگر مبارزه کنید تا اکثر زمین‌ها را از آن خود کنید و از منابع موجود در اطرافتان استفاده کنید تا فناوری‌های جدید را کشف کنید و با دشمنان مبارزه کنید.

بهترین بازی های شهرسازی اندروید - ۱۵

Tropic Paradise Sim

اگر دوست دارید شهرتان را در محیطی زیبا و تماشایی بسازید، بازی Tropic Paradise Sim یکی از بهترین بازی های شهرسازی اندروید است که می‌توانید آن را دانلود کنید. این بازی یک گزینه شهرسازی ساده است که در آن در جزایر استوایی شهرسازی می‌کنید و مردم برای تفریح به شهر شما می‌آیند. در این بازی باید به فکر خدمات و مواردی باشید که به رضایت شهروندان و کسانی که به شهر شما می‌آیند کمک کنید.

بازی مورد علاقه شما کدام گزینه است؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید