می‌خواهید مبارزه کنید؟ البته که نه، در واقعیت به جز بوکسورها و مبارزان حرفه‌ای، هیچ‌کس نمی‌خواهد مبارزه کند. ما مردم متمدن و متینی هستیم که بی‌دلیل با کسی مبارزه نخواهیم کرد. اما مبارزه کردن در بازی اشکالی ندارد. اگر شما هم مثل ما عاشق بازی‌های موبایل هستید و می‌خواهید قدرت و برتری خودتان را به حریف ثابت کنید، شما را به مبارزاتی مجازی دعوت می‌کنیم که به کسی آسیب فیزیکی نخواهد زد و در عین حال هیجان و سرگرمی زیادی به دنبال خواهد داشت. از شما دعوت می‌کنیم با بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ با ما همراه باشید و در میدان نبرد سربلند بیرون بیایید.

معرفی بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱

بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ - ۱

Skullgirls

ممکن است قبلا این بازی را دیده باشید و از ما بپرسید چرا نام و ناشر آن عوض شده است! درست است، ممکن است نام بازی و نام ناشر آن عوض شده باشد، اما Skullgirls همچنان یکی از متفکرانه‌ترین بازی‌های کنسول است که حالا راهش را به گوشی‌های هوشمند باز کرده است. گرافیک این بازی فوق‌العاده است، کنترل‌های لمسی به خوبی کار می‌کنند و مبارزات سریع و روان هستند. بی‌دلیل نیست که این بازی یکی از بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ است.

بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ - ۲

Brawlhalla

نامزد دریافت بهترین بازی سال به انتخاب کاربران وبسایت Pocket Gamer

همان‌طور که از عبارت بالا می‌توان فهمید، این بازی یکی از محبوب‌ترین و بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ است که در حال حاضر در سراسر جهان به یکی از بازی‌های پرطرفدار تبدیل شده است. بازی Brawlhalla امضای مجموعه بازی‌های Smash Bros را دارد، اما هیچ چیز کم ندارد که یک بازی مستقل باشد و همان‌طور که مشخص است، به تنهایی یک جهان را عاشق خودش کرده است.

بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ - ۳

Real Boxing 2

بازی Real Boxing 2 یکی از بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ است. این بازی یک عنوان بصری، تاکتیکی و فوق‌العاده زیباست که حتی مجوز و اجازه Rocky را هم گرفته تا جلوه‌های جذاب سینمایی هم به بازی اضافه کند و حس و حال مبارزات تا جایی که ممکن است به واقعیت نزدیک شود و یک مبارزه خارق‌العاده را تجربه کنید.

بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ - ۴

Golem Rage

وقتی بازی‌های مبارزه‌ای با رانر بی‌پایان ترکیب شوند، بازی جذاب و دوست‌داشتنی و فوق‌العاده‌ای مثل Golem Rage خلق می‌شود. بله، این بازی یکی از بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ است که از بازی قدیمی Punch Quest هم بهتر عمل کرده و هنوز بسیار سرگرم‌کننده است. این بازی یکی از بازی‌های مبارزه‌ای است که ساعت‌ها مشغولتان می‌کند و می‌توانید با نزاع و دعوا، کمی از حس خشم خود را خالی کنید.

بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ - ۵

Dan the Man

یکی دیگر از بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ بازی Dan the Man است که یک بازی اکشن با سبک سکوبازی است و اوایل دهه ۹۰ ساخته شده است. اما با پیشرفت تکنولوژی به گوشی‌های هوشمند هم راه پیدا کرده و دامنه گسترده‌ای از حرکت‌های مبارزه‌ای و نبردهای تن به تن دارد که می‌توانید از همه آن‌ها لذت ببرید و به دوستانتان بگویید یک بازی مبارزه‌ای رترو جذاب پیدا کردید.

بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ - ۶

Streets of Rage 2

همان‌طور که از لوگوی بازی مشخص است، این بازی یکی از عنوان‌های جذابی است که در گذشته برای کنسول SEGA ساخته شده بود و حالا به گوشی‌های موبایل راه پیدا کرده است. این بازی یکی از بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ است که دهه ۹۰ را به قرن جدید آورده است. این بازی یکی از بازی‌هایی است که هیچ‌وقت قدیمی نمی‌شود و با بهبود کنترل‌های لمسی، تجربه جذابی است که باید آن را امتحان کنید.

بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ - ۷

Shadow Fight 3

کسی هم هست مجموعه بازی‌های Shadow Fight 3 را دوست نداشته باشد؟ نسخه سوم این بازی یک عنوان شیک، جذاب و با گرافیک عالی است که شما را به نبردی تن به تن با حریف دعوت می‌کند. این بازی مثل Mortal Kombat و Tekken تمرکز زیادی روی خشونت و بی‌رحمی دارد و رگه‌هایی از بازی‌های نقش‌آفرینی هم در آن دیده می‌شود. این بازی یکی از بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ است که حتما باید آن را امتحان کنید؛ البته اگر هنوز آن را دانلود نکردید!

بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ - ۸

Machinal Instinct

در بین بازی‌های مبارزه‌ای که تا امروز در مارکت بازی‌های موبایل دیدیم، بازی‌های سه‌بعدی تعداد انگشت‌شماری داشتند. اما بازی Machinal Instinct یکی از بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ است که چشم و چراغ بازی‌های موبایل را روشن می‌کند. این بازی یک نسخه سریع، با مبارزات رباتیک و جذاب است که حس فوق‌العاده‌ای به شما می‌دهد. پس معطل نکنید و همین امروز آن را دانلود کنید.

بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ - ۹

Knight Brawl

هیچ‌کس مثل «کالین لین» (Colin Lane) عمدا هرج و مرج ناشیانه ایجاد نمی‌کند. در بازی Knight Brawl که یکی از بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ است، این توسعه‌دهنده جادو را به ژانر فرعی نبرد و مبارزه مبتنی بر سلاح تبدیل کرده است و یکی از جذاب‌ترین بازی‌های سال را ساخته است که حتما باید آن را امتحان کنید.

بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ - ۱۰

Rowdy City Wrestling

نامزد دریافت جایزه بهترین بازی سال به انتخاب کاربران وبسایت Pocket Gamer

اگر بگوییم این بازی را هم «کالین لین» ساخته خوشحال می‌شوید، نه؟ این بازی یکی از بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ است که همه چیز دارد. این بازی فرمول ساده بازی‌های مبارزه‌ای را دارد و در کنار آن هرج و مرج خنده‌دار و مبارزه‌ای دوبعدی را به گیمرها تقدیم می‌کند که همین باعث شده نامزد دریافت بهترین جایزه سال ۲۰۲۰ شود.

بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ - ۱۱

WWE Undefeated

این بازی یکی دیگر از بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ است که مثل رویال رامبل عمل می‌کند و می‌توانید هر‌آنچه که از یک مبارزه‌ای واقعی مثل WWE می‌خواهید، داشته باشید. این بازی نبرد تن به تن و مبارزات کارتی تاکتیکی دارد که ممکن است پر از هرج و مرج و بی‌قانونی باشد و به معنای واقعی کلمه یک بازی مهندسی شده و جذاب است.

بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ - ۱۲

!Robotics

نامزد دریافت جایزه بهترین بازی سال به انتخاب کاربران وبسایت Pocket Gamer

این بازی فوق‌العاده جذاب، نبرد مجازی ربات‌ها را به نمایش می‌گذارد و می‌توانید جنگ ربات‌ها را ببینید و برای برنده شده برنامه‌ریزی کنید و تاکتیک‌های مبارزه‌ای خود را داشته باشید. این بازی سرگرم‌کننده است و می‌توانید یک استراتژیست ماهر در جنگ شوید. این بازی یکی از بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ است که با توجه به نامزد شدن برای دریافت جایزه بهترین بازی سال ۲۰۲۰ ، بهتر است هر چه زودتر آن را دانلود کنید.

بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ - ۱۳

Prizefighters

این بازی آخرین عنوان در فهرست بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ است که از مجموعه بازی‌های Punch-Out نینتندو به گوشی‌های موبایل راه پیدا کرده و یک بازی بصری، کارتونی، با گرافیک پیکسل‌آرتی و جذاب است که می‌توانید سبک و حال و هوای بازی‌های قدیمی نینتندو را در گوشی موبایل خود تجربه کنید و لذت ببرید.

بیشتر بخوانید: بازی های مبارزه ای آنلاین اندروید ؛ حریفت را شکست بده!

نظرات خود را درباره بهترین بازی های مبارزه ای اندروید سال ۲۰۲۱ با ما به اشتراک بگذارید. شما کدام یک از این بازی‌ها را امتحان کردید؟ درباره آن به ما بگویید.

فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، عاشق فناوری و هر چیزی که تو این حوزه قرار می‌گیره. طرفدار دو آتیشه برند اپل و عاشق نوشتن درباره محصولات و تولیدات جدید در حوزه تکنولوژی. تولید محتوا و زبان انگلیسی دو تا از علایق زندگیشه و از این کار لذت می‌بره.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید