هر سال فیلم‌های ترسناک مختلفی در سینمای سرتاسر جهان منتشر می‌شود. سال 2019 برای فیلم های ترسناک یکی از آن سال‌های پربار و خوشایند بود. سال گذشته شاهد فیلم‌های ترسناک خوب و مختلفی بودیم که هر کدام با نگاهی خاص و متفاوت برای سرگرم‌کردن و به هیجان در آوردن مخاطب کوشش کردند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا بعضی از بهترین فیلم های ترسناک 2019 را معرفی کنیم. با گیکیطور همراه باشید.

برخی از فیلم‌های لیست دنباله‌ای از آثار شناخته شده سال‌های قبل هستند و برخی بازسازی آثار قدیمی. بعضی از آن‌ها با ترس ناگهانی و به شیوه‌ی فیلم‌های قدیمی مخاطب را درگیر خود می‌کنند و برخی دیگر با یک فضای منحصربه‌فرد خاص و ترس روانشناختی. این یعنی در میان بهترین فیلم های ترسناک 2019 همه جور فیلمی را داشتیم که این خود به جذابیت موضوع اضافه می‌کند. در زیر به 15 فیلم ترسناک سال 2019 پرداخته‌ایم.

این لیست ترتیب خاصی ندارد.

«آنابل به خانه می‌آید» با عنوان اصلی Annabelle Comes Home

در میان تمام فیلم‌هایی که پس از The Conjuring آمدند و عملاً فیلم‌های دنیای سینمایی پرمنفعت «احضار» را تشکیل دادند، یکی از بهترین فیلم های ترسناک 2019 درباره یک عروسک سخن‌گو است که در فیلم‌های Annabelle «آنابل» و پیش‌درآمدش یعنی Annabelle: Creation «آنابل: آفرینش» آن را دیدیم. در هفتمین فیلم از دنیای سینمایی «احضار» دوباره این عروسک ترسناک را که با نام عروسک آنابل مشهور است، مشاهده می‌کنیم. فیلم Annabelle Comes Home «آنابل به خانه می‌آید» بر دارایی‌ها و اموال شیطانی، خانه‌های تسخیرشده و البته عروسک‌های ترسناک و سخن‌گو تمرکز کرده است و یک اثر ترسناک دیگر را برای طرفدارانش تدارک دیده است. به نظر می‌رسد که مخاطب این قسمت بیش‌تر طرفداران جوان‌تر باشند اما این باعث نشده فیلم جذابیت‌های خود را از دست بدهد و همچنان برای طرفداران این سری فیلم‌ها گزینه‌ی مناسبی است. پاتریک ویلسون و ویرا فارمیگو برای بار دیگر نقش دو جن‌شناس و محقق حوادث ماوراءالطبیعی یعنی اد و لورن وارن را ایفا می‌کنند. البته، در این قسمت تمرکز اصلی بر دیگر افراد خانواده بوده است. قبلاً در سری مقاله‌های فیلم‌های آنابل و همینطور مقاله‌ی واقعیت پشت داستان فیلم احضار، توضیحاتی در مورد این جهان سینمایی، منابع اصلی‌اش و همینطور اد و لورن وارن داده شده است.

«ببرها نمی‌ترسند» با عنوان اصلی Tigers Are Not Afraid

همه‌ی ما تاکنون فیلم‌هایی را درباره‌ی گروه‌های مهیب مواد مخدر و تاثیر خطرناک و بسیار بد آن‌ها بر سرزمین‌های بومی‌ دیده‌ایم؛ اما نکته‌ی عجیب و منحصر‌به‌فرد در مورد Tigers Are Not Afraid «ببرها نمی‌ترسند» این است که این فیلم داستان خودش را از نگاه پنج کودک بی‌خانمان روایت می‌کند و در این میان از ویژگی‌های فانتزی و ترسناک بهره می‌گیرد. به نظر‌ می‌رسد که کارگردان فیلم به آثار گی‌یرمو دل تورو علاقه‌ی زیادی داشته است؛ زیرا در فیلم به‌وضوح نشانه‌های الهام گرفتن از فیلم‌های دل‌تورو به‌خصوص فیلم‌های اولیه او دیده می‌شود که در نوع خود جالب است و به‌خوبی هم از آن استفاده شده است. نکته‌ی مهم در مورد «ببرها نمی‌ترسند» این است که داستان قوی و مهمی دارد و قادر است تا آن را به‌شکل درستی در قالب یک فیلم ترسناک فانتزی روایت کند. اکران اولیه فیلم در مکزیک به سال 2017 بازمی‌گردد اما این فیلم در آمریکا و بعضی کشورهای دیگر در سال 2019 به نمایش در آمد که به همین خاطر می‌توان گفت شایسته حضور در لیست بهترین فیلم های ترسناک 2019 بود. احتمالاً این یکی از بهترین فیلم‌هایی است که در سال 2019 می‌توانید در ژانر ترسناک آن را تماشا کنید.

«بازی بچه‌گانه» با عنوان اصلی Child’s Play

فیلم Child’s Play یا به فارسی «بازی بچه‌گانه» یک فیلم ترسناک آمریکایی و یکی از بهترین فیلم های ترسناک 2019 است که اکران شده است. نام Chucky بارها در آثار مختلف سینمایی آمده و دنباله‌های مختلفی نیز تا به امروز برای آن ساخته شده است. حتی یک سریال تلویزیونی هم از آن در حال ساخت است. پس حداقل از نظر مالی و محبوبیت توجیهی وجود دارد که تصمیمی برای ساخت یک بازسازی از آن صورت بگیرد. با این اوصاف، هرچند که فیلم سعی کرده جای پای خودش را پیدا کند اما از آن طرف تمایلش به نسخه‌های قبلی و B-Movieها هم غیر قابل انکار است. برای مثال در این قسمت Chucky فقط یک اسباب بازی معمولی نیست که با چاقو زدن آسیب بزند. او همچون یک برنامه چندرسانه‌ای می‌ماند که به طرق مختلف می‌تواند به دیگران آسیب وارد کند. بازیگرانی نظیر اوبری پلازا، گابریل بیتمن، برایان تایری هنری و مارک همیل در «بازی بچه‌گانه» حضور دارند. لارس کلیوبرگ هم وظیفه‌ی کارگردانی این اثر را برعهده گرفته است. بر اساس 192 نقد در سایت راتن‌تومیتوز، این فیلم میانگین 63 درصد را دریافت کرده است.

«میدسامر» با عنوان اصلی Midsommar

فیلم Midsommar «میدسامر» اثری نیست که بتوان به همه پیشنهاد کرد و شاید بسیاری با دیدن آن اذیت شوند اما برای افرادی که با اولین فیلم آری استر یعنی Hereditary آشنایی دارند و توانسته‌اند با آن ارتباط برقرار کنند، میدسامر اثری است که نباید از دست بدهند؛ چراکه این اثر یکی از بهترین فیلم های ترسناک 2019 است. بخش عمده‌ای از منحصر به‌فرد بودن فیلم به نگاه خاص و متفاوت آری استر به آثار ترسناک باز می‌گردد. کاری که او قبلاً در فیلم Hereditary هم انجام داده بود. با وجود این، Midsommar «میدسامر» حتی از آن فیلم هم پیشی می‌گیرد و فراتر از انتظارات ما عمل می‌کند. یک نکته‌ی جالب در مورد فیلم «میدسامر» این است که برخلاف بسیاری از فیلم‌های ترسناک دیگر، این شجاعت را داشته که داستان خود را در روز روشن روایت کند. علاوه بر کارگردانی قابل‌توجه آری استر، بازی فلورنس پیو هم درخشان است و توانسته نقش خود را به‌خوبی در فیلم ترسیم کند.

 فیلم داستان زوجی (با بازی فلورنس پیو و جک رینور) را روایت می‌کند که برای شرکت در جشنی خاص به مزرعه‌ای عجیب در سوئد می‌روند اما مدت زیادی نمی‌گذرد که همه چیز رنگ‌وبوی بسیار عجیب و ترسناکی به‌خود می‌گیرد. میدسامر فیلم حساسی است و یک تجربه‌ی منحصر‌به‌فرد در آثار ترسناک امسال و یکی از بهترین فیلم های ترسناک 2019 را ارائه داده است.

«باد» با عنوان اصلی The Wind

فیلم The Wind «باد» یک اثر ترسناک با مایه‌های وسترن است که داستانش هم در قرن 19 میلادی روایت می‌شود. زنی در ناکجاآباد به یکباره متوجه می‌شود که اتفاقات بسیار ناگوار و عجیبی در نزدیکی آن منطقه رخ می‌دهد. روند فیلم در بعضی لحظه‌ها شاید آهسته باشد اما ریتمش را به‌خوبی توانسته هموار کند و مخاطب را سرگرم سازد. یکی از نقاط قابل توجه فیلم The Wind نقش آفرینی بازیگران آن است که شما را به درستی درگیر روند داستان و فضای آن می‌سازد. فیلم، مورد تحسین منتقدان هم قرار گرفت و از 61 نقد مختلف در سایت راتن تومیتوز توانست میانگین 80 درصد را کسب کند. در متاکریتیک هم فیلم میانگین امتیاز 66 را دریافت کرده که میانگین نمرات بسیار خوبی است. البته، این فیلم برای اولین بار در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو نمایش داده شد اما اکران آن در آوریل 2019 بوده است. به خاطر این دلایل، ما قانع شدیم تا این فیلم درخشان را در لیست بهترین فیلم های ترسناک 2019 قرار دهیم.

«ما» باعنوان اصلی Us

جردن پیل با ساخت فیلم سینمایی ترسناک Get Out «برو بیرون» توانست اولین کار سینمایی خود را در مقام کارگردانی تجربه کند. فیلمی که موفقیت‌های زیادی برای او به ارمغان آورد و توانست حتی در دید منتقدان و در جشنواره‌های مختلف عملکرد درخشانی داشته باشد. اکنون او با دومین فیلمش یعنی فیلم Us سعی داشته تا موفقیت قبلی خود را برای بار دیگر تکرار کند. هرچند فیلم Us «ما» همچون Get Out «برو بیرون» نتوانست در جشنواره‌های زیادی بدرخشد یا جایزه‌ای در اسکار دریافت کند اما همچنان از سوی منتقدین و برخی طرفداران مورد تحسین زیادی قرار گرفت. فیلم «ما» داستان خانواده‌ی ویلسون و اتفاق عجیب و ترسناکی را که برایشان رخ می‌دهد، روایت می‌کند. فیلم Us، یکی از بهترین فیلم های ترسناک 2019 ، دارای چند توییست خاص است، به خصوص توییست پایانی فیلم که یکی از مهم‌ترین آن‌هاست. میانگین امتیاز این فیلم در راتن‌تومیتوز 93 درصد و در متاکریتیک 81 است. از بازیگران این اثر می‌توان به ستارگانی مثل لوپیتا نیونگو، وینستون دوک و الیزابت ماس اشاره کرد. بازی لوپیتا نیونگو در این فیلم بسیار مورد توجه قرار گرفت و بسیاری عقیده داشتند باید بیش از این در جشنواره‌ها به آن توجه می‌شد. علیرغم بودجه 20 میلیونی فیلم، «ما» در باکس آفیس هم موفق بود و توانست حدود 255 میلیون دلار فروش داشته باشد.

«داستان های ترسناک برای گفتن در تاریکی» با عنوان اصلی Scary Stories to Tell in the Dark

«داستان های ترسناک برای گفتن در تاریکی» در واقع یک رمان بسیار معروف فانتزی ترسناک برای نوجوانان و جوانان است که توسط الوین شوارتز نوشته شده است. فیلم Scary Stories to Tell in the Dark که توسط آندره اوردال کارگردانی شده است، اقتباسی از همین رمان معروف است. آندره اوردال این هوشمندی را داشته تا داستانی با زمینه‌های موجود در فیلم‌های درجه سنی R (بزرگسال) را به‌گونه‌ای به تصویر بکشد که مناسب درجه‌ی سنی بالای 13 سال و نوجوانان باشد. این اثر کابوس‌های همیشگی نوجوانان را در قالب یک فیلم ترسناک به‌تصویر کشیده است. نکته‌ی جالب در مورد فیلم Scary Stories to Tell in the Dark «داستان های ترستاک برای گفتن در تاریکی» این است که گی‌یرمو دل تورو یکی از اصلی‌ترین تهیه‌کنندگان فیلم است و می‌توان ردپا و امضای او را در بعضی عناصر موجود در این اثر مشاهده کرد. به‌خصوص بعضی هیولاهایی که در فیلم می‌بینیم شما را به یاد هیولاهای عجیب و غریب خلق شده توسط دل تورو می‌اندازند. از بازیگران فیلم می‌توان به آستین آبرامز، دین نوریس، زویی کالتی، ناتالی گنزورن و… اشاره کرد. این فیلم یکی از بهترین فیلم های ترسناک 2019 است.

«آن: بخش دوم» با عنوان اصلی It: Chapter Two

فیلم It: Chapter Two «آن: بخش دوم» شاید نتوانسته باشد به اندازه‌ی قسمت اول درخشان ظاهر شود و به آن اندازه میان فیلم‌های ترسناک سال سر و صدا به‌پا کند اما همچنان برای افرادی که از فیلم قبل خوششان آمده و می‌خواهند ماجرای جدید دلقک ترسناک خلق شده توسط استیون کینگ را دنبال کنند، انتخابی محکم و ضروری و یکی از بهترین فیلم های ترسناک 2019 است. فیلم It: Chapter Two با حفظ بخش کلیدی و اساسی از هسته‌ی درونی ترسناک خودش، می‌تواند گزینه‌ی جالب توجهی باشد. اکنون پس از سپری شدن حدود 27 سال از ماجرای فیلم اول، پنی‌وایز بازگشته تا این بار جوانان «دری» را بترساند. شاید بازگشت پنی‌وایز برای ما جذاب و هیجان‌انگیز باشد اما شخصیت‌های اصلی داستان قطعاً با ما هم نظر نخواهند بود؛ زیرا که قرار است دوباره با کابوس این دلقک ترسناک روبه‌رو شوند. تیم بازیگری این قسمت هم در مقایسه با قسمت قبل بهتر و باتجربه‌تر هستند. در It: Chapter Two «آن: بخش دوم» بازیگرانی از جمله جسیکا چستین، جیمز مک‌اوی و بیل هیدر ایفای نقش می‌کنند و البته بیل اسکارشگورد هم برای نقش آفرینی در نقش پنی‌وایز دوباره بازگشته است. بخش زیادی از خوبی‌های این قسمت هم به تیم بازیگری و عملکرد خوب آن‌ها باز می‌گردد که توانسته‌اند نقش‌های خود را به‌درستی بازی کنند و یکی از بهترین فیلم های ترسناک 2019 را بسازند.

«دکتر اسلیپ» با عنوان اصلی Doctor Sleep

هرچند بارها شنیده‌ایم که استیون کینگ از اقتباس سینمایی The Shining «درخشش» دل خوشی ندارد و آن را نمی‌پسندد اما از ساخته‌ی استنلی کوبریک همیشه به‌عنوان یکی از تحسین‌شده‌ترین و برجسته‌ترین آثار ترسناک سینما نام برده می‌شود. طبیعی است که وقتی یک کارگردان سراغ ساختن دنباله‌ی The Shining می‌رود، ما بسیار کنجکاو و حتی شاید هیجان‌ِزده باشیم. فیلم Doctor Sleep «دکتر اسلیپ» در واقع دنباله‌ای از «درخشش» کوبریک است و فیلمنامه‌اش هم براساس رمان معروف «دکتر اسلیپ» استیون کینگ نوشته شده است. این فیلم توسط مایک فلناگان کارگردانی شده است. از یک طرف بار سنگین ساخت دنباله‌ی فیلم تحسین‌شده‌ی «درخشش» و از طرف دیگر اقتباس از رمان معروف استیون کینگ، کار مایک فلناگان را برای کارگردانی این فیلم بسیار دشوار کرده است اما او توانسته با ظرافت نقش خود را بازی کند و از این آزمون موفق بیرون آید. البته، فلناگان در گذشته هم با ساخت فیلم «بازی جرالد» موفق شده بود یک اقتباس خوب از آثار کینگ را در کارنامه‌ی خود به جای گذارد. او این بار هم با هوشمندی توانسته یک اثر ترسناک مهم دیگر را از آثار این نویسنده‌ی بزرگ اقتباس کند. علاوه بر این توانسته بسیاری از علاقه‌مندان فیلم The Shining «درخشش» استنلی کوبریک را هم خشنود کند. مشخصاً «دکتر اسلیپ» معیارهای مورد نظر ما را دارد که آن را در لیست بهترین فیلم های ترسناک 2019 سایت قرار دهیم.

«فانوس دریایی» با عنوان اصلی The Lighthouse

رابرت اگرز (Robert Eggers) که سال 2015 فیلم ترسناک و تحسین‌برانگیز The Witch را ساخته بود، امسال فیلم مهم دیگری را بر پرده‌ی سینما به نمایش گذاشت. فیلمی که جنس خاص ترس ساخته‌ی قبلی‌اش را می‌توان در آن حس کرد. اکنون پس از ساخت فقط دو فیلم، رابرت اگرز به جایگاهی رسیده که جنس و سبک خاص فیلم‌هایش را تشخصی دهیم. فیلم The Lighthouse «فانوس دریایی» در کارنامه‌ی کاری او نه‌تنها یک عقب‌گرد نیست، بلکه گامی رو به جلو محسوب می‌شود. فیلم با سبک خاص خودش علاقه‌مندان جدی سینما را می‌تواند به‌خود جذب کند و آنان را شیفته خودش سازد. بازیگرانی نظیر رابرت پتینسون و ویلم دفو هم در فیلم بازی می‌کنند. بازی هر دو بازیگر، به‌خصوص ویلم دفو در نقش مکمل مرد از سوی بسیاری از منتقدان و طرفداران تحسین شده است. فیلم‌برداری خاص فیلم هم یکی از جنبه‌های مثال‌زدنی اثر است که اتفاقا در جشنواره‌های مختلف موفق به کسب جایزه بهترین فیلم‌برداری شد. این فیلم در مراسم اسکار هم در بخش بهترین فیلمبرداری نامزد شده بود. The Lighthouse «فانوس دریایی» یک فیلم منحصر به فرد سورئالیستی ترسناک است و ترسش بیش‌تر جنبه‌ی روانشناختی دارد. The Lighthouse «فانوس دریایی» نه‌تنها یکی از بهترین فیلم های ترسناک 2019 است، بلکه یکی از بهترین فیلم‌های سال هم هست و دیدنش برای علاقه‌مندان به سینما توصیه می‌شود.

«دختر طبقه سوم» با عنوان اصلی Girl on the Third Floor

یک شوهر وظیفه‌شناس به‌خانه‌ی جدید خود می‌رود و برنامه دارد که آنجا را تعمیر کند تا آن خانه به مکان مناسبی برای همسر باردارش تبدیل شود. در همان ابتدا، صداهای ترسناک و عجیبی به‌گوشش می‌خورد. چیزهای عجیبی روی دیوار خانه می‌بیند و همینطور با همسایه‌های بسیار عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود و این‌ها همه قبل از آن است که اتفاقات ترسناک جدید شروع شوند. بازیگرانی نظیر فیلیپ جک براون (ملقب به سی ام پانک)، تریست کلی دان، سارا بروک، الیسا داولینگ؛ تونیا کی و… در این فیلم ایفای نقش می‌کنند. فیلم Girl on the Third Floor «دختر طبقه سوم» توسط استیون تراویس کارگردانی شده است. از 30 نقد مختلف، امتیاز فیلم در راتن‌تومیتوز 81 درصد است و به‌صورت کلی منتقدان با روی باز از فیلم استقبال کردند و یکی از بهترین فیلم های ترسناک 2019 است.

«خزش» با عنوان اصلی Crawl

هیجان یک B-Movie عالی ناشی از تعهد همه‌جانبه‌اش برای ساخت یک اثر سرگرم‌کننده به هر قیمتی است. Crawl «خزش» با عناصر مختلفش به‌درستی توانسته این کار را انجام دهد. پس از یک طوفان مهیب و خطرناک، پدر و دختری در خانه‌شان گیر می‌افتادند و در همین حال متوجه تمساحی عظیم و مرگبار می‌شوند که باید از گزند او هم در امان باشند. برخلاف برخی از فیلم‌های این لیست که ترسشان خاص و گاه روانشناختی است، Crawl «خزش» مانند بعضی از فیلم‌های قدیمی این ژانر است که در آن دسته‌ای از تمساح‌ها به‌عنوان موجودات شرور اصلی داستان حضور دارند. اگر در Jaw با کوسه‌ها رو به رو بودیم، این بار تمساح‌ها تهدید اصلی داستان هستند. کارگردان توانسته با قرار دادن شخصیت‌هایش در فضای بحرانی مناسب و بهره‌گیری از المان‌های متفاوت، ترس را در فیلم جاری سازد و بتواند مخاطب این ژانر را راضی کند. فیلم Crawl «خزش» از آن دست فیلم‌هایی بود که شاید انتظار نمی‌رفت به این اندازه در میان طرفداران ژانر ترسناک بدرخشد اما به‌صورت غیرمنتظره‌ای موفق به این کار شد و توانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد. همه‌ی این‌ها به ما دلیلی می‌دهد که Crawl «خزش» را در لیست ببهترین فیلم های ترسناک 2019 قرار دهیم.

«غبرستان حیوانات خانگی» با عنوان اصلی Pet Sematary

سالی که چند فیلم بر اساس نوشته‌های استیون کینگ ساخته نشود، سالی ناقص است و انگار چیزی در صنعت سینما کم دارد. عادت کرده‌ایم که همیشه اقتباس‌هایی از این نویسنده مشهور آمریکایی بر روی پرده سینما ببینیم. امسال هم وضع همین‌گونه بوده است. Pet Sematary «غبرستان حیوانات خانگی» یکی دیگر از بهترین فیلم های ترسناک 2019 است که بر پایه یکی از رمان‌های کینگ با همین نام ساخته شده است. ماجرا در مورد پزشکی است که برای دوری از فضای پرهیاهوی شهر به دهکده‌ای نقل مکان و در خانه‌ای در آن اطراف سکونت می‌کند. او متوجه می‌شود که در جنگلی که در آن اطراف وجود دارد قبرستانی است که متعلق به حیوانات خانگی است و هر حیوانی که آنجا دفن شود، دوباره زنده می‌شود. اشتباه املایی در نام قبرستان (که غبرستان نوشته شده) به این خاطر است که نام این قبرستان توسط چند کودک نوشته شده و آن‌ها، نام این مکان را با غلط املایی نوشته‌اند. هرچند Pet Sematary نتوانست به اندازه‌ی برخی از رقیبانش قدرتمند ظاهر شود اما به هر حال داستان جذاب و گیرایی دارد و می‌تواند شما را جذب خودش کند. فیلم Pet Sematary «غبرستان حیوانات خانگی» برای طرفداران فیلم‌های ترسناک و به‌خصوص دوست‌داران آثار اقتباسی از رمان‌های استیون کینگ، گزینه‌ای است که باید آن را در نظر گرفت.

«آماده باشی یا نه» با عنوان اصلی Ready or Not

فیلم ترسناک Ready or Not یکی از بهترین فیلم های ترسناک 2019 و یکی از آن اثار درخشانی است که توانسته در میان فیلم‌های ژانر ترسناک توجه زیادی را در سال 2019 به خود جلب کند. فیلم Ready or Not «آماده باشی یا نه» که به‌صورت مشترک توسط مت بتینلی اولپین و تایلر جیلت کارگردانی شده است، یکی از آن فیلم‌های ممتاز ترسناکی است که غیرمنتظره آمد و توجه بسیاری را به خود معطوف کرد. فیلم هوشمندانه عمل کرده و سعی می‌کند فضایی همیشه جذاب را برای مخاطب رقم بزند. گاه بسیار خشن می‌شود و گاه حتی شما را می‌خنداند. همین قضیه باعث شده تا مخاطبان بسیاری بتوانند با فیلم ارتباط برقرار کنند و حتی اگر از مخاطبان بسیار جدی آثار ترسناک هم نباشید، دیدن این فیلم ترسناک و گیرا می‌تواند جالب و هیجان‌انگیز باشد. در فیلم Ready or Not «آماده باشی یا نه» بازیگرانی نظیر سامارا ویوینگ، آدام برودی، مارک اوبراین، هنری چرنی و اندی مک‌داول ایفای نقش می‌کنند. فیلم علیرغم اینکه که با بودجه‌ای 6 میلیون دلاری ساخته شده اما توانست در باکس آفیس 56 میلیون دلار فروش کند. بسیاری از منتقدان هم از فیلم استقبال کردند و نقدهای مثبتی برای آن نوشتند. «آماده باشی یا نه» در میان آثار ترسناک امسال، یک فیلم های ترسناک سرگرم‌کننده‌ است.

«کمال» با عنوان اصلی The Perfection

فیلم The Perfection «کمال» جدیدترین اثر ریچارد شپرد است. احتمالاً افرادی را می‌شناسید که در یک زمینه‌ استعداد و شور و شوق بسیار زیادی دارند و برای غلبه بر همدیگر از کارهای ساده علیه هم شروع می‌کنند و به کارهای بسیار وحشتناک در مقابل هم می‌رسند. ماجرای فیلم The Perfection هم اینگونه است. از یک رقابت ساده بین دو موزیسین در سطح جهانی شروع می‌شود اما ناگهان به یک نزاع تاریک و از کنترل خارج شده تبدیل می‌شود.

The Perfection «کمال» برای اولین بار در سال 2018 در Fantastic Fest اکران شد اما امسال به صورت عمومی در آمریکا به نمایش در آمد و یکی از هیجان‌انگیزترین و جذاب‌ترین تجربه‌ها میان فیلم‌های ژانر ترسناک امسال را رقم زد. بازیگرانی مثل آلیسون ویلیامز، لوگان برونینگ، استیون وبر و آلاینا هافمن در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند. آلیسون ویلیامز چند سال پیش در فیلم ترسناک Get Out عملکرد خوبی از خود نشان داد و در The Perfection هم برای بار دیگر توانایی خود را نشان داده است. The Perfection لیاقت این را داشت که در میان بهترین فیلم های ترسناک 2019 ما قرار گیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید