با وجود بسیاری از بازی‌های موبایل که هر ماه منتشر می‌شوند، از دست دادن یک جواهر خیلی ساده است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در پایان هر ماه، نگاهی به بهترین بازی‌های iOS و اندروید آن ماه داشته باشیم و آن‌ها را به شما معرفی کنیم. در این مقاله نوبت بهترین بازی های اندروید فوریه ۲۰۲۱ است که البته بازی‌های iOS هم در این فهرست وجود دارند. با ما همراه باشید و جواهرهای این ماه را از دست ندهید.

حالا می‌خواهید بدانید فوریه چه دستاوردی برای مارکت بازی‌های موبایل داشته است؟ کوتاه‌ترین ماه سال باعث نشد تعداد بازی‌های باکیفیتی که به مارکت بازی‌های موبایل اضافه شدند کم باشد. در دستگاه‌های iOS و اندروید انفجاری رخ داد و این مسئله را بعد از خواندن مقاله متوجه می‌شوید.

در چهار هفته گذشته، بازی‌های معمایی، بازی‌های لذت‌بخش ویدیویی و یک بازی جذاب که نسخه مدرن یک بازی کلاسیک کنسول بود به مارکت بازی‌های موبایل اضافه شدند. اوه، البته یک بازی بامزه و احمقانه درباره گربه‌ها هم بود که آن را معرفی خواهیم کرد.

معرفی بهترین بازی های اندروید فوریه ۲۰۲۱

بهترین بازی های اندروید فوریه ۲۰۲۱ - ۱

+’Knightin

خواننده عزیز مقاله بهترین بازی های اندروید فوریه ۲۰۲۱ ، قرار است در ادامه ادعایی مطرح کنیم که واقعا ادعای بزرگی است، اما آن را زیاد شنیدیم: «این بازی Zelda است، اما برای گوشی موبایل!». وقتی چنین چیزی را درباره یک بازی شنیدید، یعنی این بازی یک عنوان هک اند اسلش با زاویه دید بالا به پایین است که محیطی فانتزی دارد و عمر شما در این بازی محدود است و مثل زندگی واقعی در مدت زمانی که به شما داده شده، باید از آن استفاده کنید.

بهترین بازی های اندروید فوریه ۲۰۲۱ - ۲

About Love and Hate 2

این بازی معمایی مبتکرانه یکی از بهترین بازی های اندروید فوریه ۲۰۲۱ است و سبک هنری شگفت‌انگیزی دارد و تعدادی از هوشمندانه‌ترین معماهایی را دارد که در طول سال‌ها با آن‌ها روبرو شده‌اید. در این بازی باید عشق و نفرت (حباب‌های سیاه کوچک با چشمان غمگین) را در مسیرهایی ناهموار و ناامن هدایت کنید و منطقی‌ترین روش فشار دادن دکمه‌های هر مرحله را پیدا کنید.

بهترین بازی های اندروید فوریه ۲۰۲۱ - ۳

Kitty Letter

در بازیک همه عاشق بازی‌های کلمه‌ای خوب هستیم. اما این را هم قبول داریم که این ژانر همیشه با علاقه و شور و شوق دنبال نمی‌شود. بازی Kitty Letter یکی از بهترین بازی های اندروید فوریه ۲۰۲۱ است که قرار است همه چیز را عوض کند.

بهترین بازی های اندروید فوریه ۲۰۲۱ - ۴

Lyxo

یکی دیگر از بهترین بازی های اندروید فوریه ۲۰۲۱ یک بازی معمایی است که ما را به یاد دوران طلایی بازی‌های موبایل مبتنی بر فیزیک می‌اندازد. همان‌طور که گفته شد، Lyxo یک بازی جذاب و کاملا متفاوت از About Love and Hate 2 است که بر پایه دانش فیزیک بنا شده و در این بازی باید انعکاس پرتوهای نور را در مراحلی کاملا مینیمالیستی هدایت کنید. خیلی زود یاد می‌گیرید پرتورهای نور یخی را به رنگ‌های تشکیل‌دهنده آن‌ها تقسیم کنید.

بهترین بازی های اندروید فوریه ۲۰۲۱ - ۵

Inked

اگر در ماه فوریه بازی معمایی مورد علاقه‌تان را دانلود نکردید و فکر می‌کنید بازی خوبی عرضه نشده، بازی Inked یکی از بهترین بازی های اندروید فوریه ۲۰۲۱ است و اینجاست تا خیالتان را راحت کند و شما را به چیزی که می‌خواهید برساند. این بازی یک نسخه هنرمندانه و منحصر به فرد است که باعث می‌شود بازی شبیه یک دفتر نقاشی به نظر برسد. تمام صحنه‌ها و طراحی‌های این بازی با دست و با خودکار انجام شده است و توسط یک هنرمند بسیار با استعداد در یک کتاب طراحی شده است. پس می‌توانید حدس بزنید این بازی چقدر باید جذاب باشد!

این بازی یکی از بهترین بازی های اندروید فوریه ۲۰۲۱ و یک بازی معمایی ساده است. اما در همین بازی ساده باید محیط را طوری تغییر دهید که سامورایی سرکش و عاشق راهش را پیدا کند. همان‌طور که گفتیم، همه‌چیز واقعا خیره‌کننده است و همه‌چیز به اجرا بازمی‌گردد. برای یک بار هم که شده سبک  همان چیزی است که در این بازی به آن پرداخته شده است.

نظر شما درباره بهترین بازی های اندروید فوریه ۲۰۲۱ چیست؟

فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، عاشق فناوری و هر چیزی که تو این حوزه قرار می‌گیره. طرفدار دو آتیشه برند اپل و عاشق نوشتن درباره محصولات و تولیدات جدید در حوزه تکنولوژی. تولید محتوا و زبان انگلیسی دو تا از علایق زندگیشه و از این کار لذت می‌بره.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید