بازی‌های استراتژی در اندازه‌های بزرگ و کوچک ارائه می‌شوند و با اشکال و داستان‌های مختلفی در هر سیستم‌عاملی وجود دارند. این بازی‌ها یکی از قدیمی‌ترین انواع بازی‌ها در کامپیوتر و موبایل هستند و در طول سال‌ها، ژانرهای فرعی زیادی برای آن‌ها پیدا شد. در این بازی‌ها باید مهارت‌های تصمیم‌گیری و سرعت عمل خود را در موقعیت‌ها و شرایط مختلف محک بزنید و پیش از تصمیم‌گیری نیاز به تفکر و تأمل دارید. در این مقاله بهترین بازی های استراتژی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ را با هم مرور می‌کنیم.

بازی‌های استراتژی زیادی در مارکت بازی‌های موبایل وجود دارد که هر سال به تعداد آن‌ها اضافه می‌شود. با این تعداد از بازی‌ها، انتخاب بسیار سخت می‌شود و پیدا کردن یک بازی جدید و جذاب که ارزش دانلود کردن داشته باشد، نیاز به کمک دارد. به همین دلیل ما بهترین بازی های استراتژی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ را به شما معرفی می‌کنیم تا انتخاب برای شما ساده‌تر شود.

بدون معطلی با هم به سراغ این فهرست جذاب می‌رویم.

معرفی بهترین بازی های استراتژی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰

بهترین بازی های استراتژی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۱

Company of Heroes

بازی Company of Heroes یک بازی استراتژی سریع، دسته‌جمعی و پر از تیراندازی، فرماندهی تانک‌ها و تصرف مناطق است. این بازی که یکی از بهترین بازی های استراتژی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ است، بر اساس جنگ جهانی دوم ساخته شده و یک بازی استراتژی در زمان واقعی است که در آن باید به دو گروه از سربازان آمریکایی دستور بدهید و آن‌ها را هدایت کنید. این بازی در واقع در روز دی (D-Day) نبرد نرماندی اتفاق میفتد. این بازی جدی و شدید است و پس‌زمینه تاریخی دارد و کارهای زیادی وجود دارد که باید انجام دهید. اگر تیمتان را درست مدیریت کنید و عملکرد خوبی داشته باشید، قطعا پیروز میدان خواهید بود.

بهترین بازی های استراتژی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۲

Crying Suns

اگر بازی‌های استراتژی آینده‌نگرانه با تم فضایی را بیشتر دوست دارید، بازی «خورشیدهای گریان» (Crying Suns) یکی از بهترین بازی های استراتژی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ بود که قطعا از آن خوشتان خواهد آمد. این بازی تاکتیکی روگ‌لایک به شما این امکان را می‌دهد تا یک ناوگان فضایی را کنترل کنید و یک امپراتوری اسرارآمیز در حال فروپاشی را کشف کنید. جنبه‌های داستانی زیادی در این بازی وجود دارد و هم‌چنین جنگ بین ناوهای جنگی و ناوگان اسکادران آن واقعا جذاب است و باید برای تعادل و مدیریت تلاش کنید. جهان واقعی هم همین است و با همین نظریه ایجاد شده، به این معنی که هیچ دو جهانی شبیه هم نیست و باید تعادل آن‌ها را حفظ کنید.

بهترین بازی های استراتژی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۳

The Bonfire 2: Uncharted Shores

یکی دیگر از بهترین بازی های استراتژی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ یک بازی شهرسازی است که باید در ساخت تمدن خود، زنده ماندن در فصل‌های مختلف، مدیریت کارگران و منابع، مهارت‌های خود را به نمایش بگذارید و در عین حال به کشف سیاه‌چاله‌های مرموز بپردازید و درباره کسانی که در گذشته زندگی می‌کردند، اطلاعات بیشتری کسب کنید. در این بازی تصمیمات زیادی گرفته می‌شود و باید با توجه به منابعی که در اختیار دارید، راحت‌ترین و بهترین شهر و تمدن را بسازید. با رشد بازی، رویدادهای بیشتری پیش خواهند آمد و مناطق بیشتری وجود خواهند داشت که بخواهید آن‌ها را کشف کنید.

بهترین بازی های استراتژی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۴

XCOM 2 Collection

در بازی XCOM 2 که یکی از بهترین بازی های استراتژی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ است، باید جهان را از دست بیگانگان شیطانی نجات دهید. این بیگانگان هر کسی که با آن‌ها مخالف باشد، می‌کشند. در این بازی به شما این امکان داده می‌شود که در نبردهای تاکتیکی مبتنی بر نوبت شرکت کنید و با بیگانه‌هایی که خانه و شهر شما را تغییر دادند مبارزه کنید. این نسخه شامل چهار بسته DLC از نسخه کامپیوتری است و با گوشی‌های خاصی سازگار است.

بهترین بازی های استراتژی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۵

Sandship

بازی Sandship یا «کشتی ماسه‌ای» یک بازی مدیریت کارخانه است که در دنیایی پساآخرالزمانی اتفاق میفتد. شما کنترل آخرین کشتی شناور در این جهان را بر عهده دارید که علاوه بر کشتی، یک کارخانه بزرگ و مجهز به هوش مصنوعی هم هست که در کویر حرکت می‌کند و به دنبال فناوری‌ها و موارد جدیدی است که می‌توانید برای زنده ماندن در این جهان عجیب از آن‌ها استفاده کنید. این بازی یکی از بهترین بازی های استراتژی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ است که حتما باید آن را امتحان کنید. در این بازی ساخت و ساز و تجارت هم دارید و باید با فرقه‌ای مبارزه کنید که نمی‌خواهد کشتی شما شناور باشد و می‌خواهد آن را از پای درآورد.

بیشتر بخوانید: بازی های استراتژی آفلاین اندروید ؛ حاکم قلمرو خودتان باشید

نظر شما درباره بهترین بازی های استراتژی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ چیست؟

فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، عاشق فناوری و هر چیزی که تو این حوزه قرار می‌گیره. طرفدار دو آتیشه برند اپل و عاشق نوشتن درباره محصولات و تولیدات جدید در حوزه تکنولوژی. تولید محتوا و زبان انگلیسی دو تا از علایق زندگیشه و از این کار لذت می‌بره.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید