هفته چهارم خرداد ماه است و ما با یکی دیگر از مقالات معرفی بازی‌های اندروید با شما هستیم. در این مقاله قرار است بازی های جدید اندروید هفته چهارم خرداد را به شما معرفی کنیم که هفته گذشته منتشر شدند و در گوگل پلی غوغا کردند.

در این مقالات سعی می‌کنیم سبک و ژانرهای مختلف بازی را به شما معرفی کنیم تا هر کس با توجه به سلیقه و علاقه خود بازی مورد نظرش را دانلود کند و سرگرم شود.

بیش از این منتظرتان نمی‌گذاریم و با بازی های جدید اندروید هفته چهارم خرداد با شما خواهیم بود.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم خرداد

بازی های جدید اندروید هفته چهارم خرداد - ۱

Ruinverse

اولین بازی در فهرست بازی های جدید اندروید هفته چهارم خرداد بازی Ruinverse، آخرین بازی نقش‌آفرینی از کمپانی بازی‌سازی Kemco، نابغه بازی‌های نقش‌آفرینی است. در این بازی به عنوان شخصیتی با دو روح بازی می‌کنید که به او توانایی‌های گسترده‌ای در مبارزه داده شده است. با این وجود، شخصیت بازی می‌خواهد پنهان‌کاری را کنار بگذارد و همین هدف انگیزه تلاش و بازی کردن شماست.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم خرداد - 2

HopBound

بازی HopBound دنباله بازی Dere Evil Exe، یکی از بازی‌های ترسناک محبوب است. این بار و در بازی های جدید اندروید هفته چهارم خرداد، شما در زمان سفر می‌کنید، به ذهن شخصیت اصلی بازی می‌روید و آسیب‌ها و مشکلاتی را که او از سر گذرانده می‌بینید. این بازی یک رانر (دونده) بی‌پایان با سبک رترو است.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم خرداد - ۳

Small Town Murders

یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته چهارم خرداد بازی Small Town Murders آخرین بازی کژوال فوق‌العاده از Rovio است. این بازی با سبک معمایی است که مثل اکثر بازی‌های این سبکی از گیم‌پلی تطابق سه‌تایی بهره می‌برد و رمز و راز یک قتل پشت آن است. در این بازی نقش یک نویسنده مشتاق را بازی می‌کنید که در حال تحقیق درباره یک قتل است. اگر Murder She Wrote یک بازی بود، قطعا شبیه همین گزینه می‌شد.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم خرداد - 4

Rider.io

این بازی یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته چهارم خرداد است و توسط توسعه‌دهنده قدیمی یعنی شرکت Crescent Moon Games منتشر شده است. این بازی همانطور که از اسمش پیداست، یکی از بازی‌های .io است. به این معنی که یک بازی اولترا کژوال و از نوع بتل رویال (میدان نبرد) است و باید آخرین کسی باشید که در میدان نبرد زنده می‌ماند. به‌روزرسانی‌های جدیدی برای این بازی در نظر گرفته شده است و اژدها موجودی است که قرار است به این بازی اضافه شود و راه شما به سمت موفقیت را هموارتر کند.

امیدواریم بازی های جدید اندروید هفته چهارم خرداد را دانلود کنید و لذت ببرید. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید