با هفته دوم خرداد چه می‌کنید؟ ما مثل هر هفته در تلاش بودیم جدیدترین و بهترین بازی‌ها را برای شما انتخاب کنیم تا آخر هفته و اوقات فراغت بیکار نباشید و بازی‌های اندروید را دانلود، نصب و تجربه کنید تا هم سرگرم شوید و هم مهارت‌های خود را تقویت کنید. در این مقاله هم با بازی های جدید اندروید هفته دوم خرداد با شما هستیم.

با وجود ویروس کرونا که همچنان در شهرها و کشورهای مختلف جهان وجود دارد، هیچ اتفاق هیجان‌انگیزی رخ نداده و هنوز نه فیلم جدیدی اکران شده، نه مسابقات ورزشی در جریان هستند و نه شایعات و موضوعات جذابی به گوشمان می‌رسد. البته دنیای بازی‌های موبایل مثل همیشه فعال است و این هفته هم هفت بازی جدید را به شما معرفی می‌کنیم تا سرگرم باشید.

با ما همراه باشید!

معرفی بازی های جدید اندروید هفته دوم خرداد

بازی های جدید اندروید هفته دوم خرداد - ۱

Bullet Echo

اولین بازی امروز، بازی Bullet Echo، یکی دیگر از بازی‌های تولید شده توسط شرکت بازی‌سازی ZeptoLab است که بازی کژوال Cut the Rope را ساخته و بازی تحسین شده CATS (فیلم نه!) هم از این شرکت است. این بازی از مجموعه بازی‌های از بالا به پایین است که در باید به صداها تکیه کنید، چرا که دید شما محدود است.

بازی های جدید اندروید هفته دوم خرداد - ۲

Soda Dungeon 2

این بازی همان‌طور که از نامش پیداست، دنباله بازی Soda Dungeon است. در این بازی که یکی از بازی های جدید اندروید هفته دوم خرداد هم هست، باید در نقش یک کافه‌دار بازی کنید که کسب و کار او در کنار سیاه‌چاله است. هدف شما این است که با مشتریان و همراهان خود به این سیاه‌چاله حمله کنید. در این بازی باید غنایم و مهماتی جمع‌آوری کنید تا با آن‌ها بتوانید همراهان بیشتری را با خود همراه کنید.

بازی های جدید اندروید هفته دوم خرداد - ۳

Super Fowlst 2

یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته دوم خرداد ، دنباله دیگری از یک بازی قدیمی است. بازی Super Fowlst 2 یک سکوبازی گسترده است که حرکات جدید، منابع و انبارهای به‌روزشده و یک مرغ دارد.

بازی های جدید اندروید هفته دوم خرداد - ۴

Whipseey

بازی Whipseey که پیش از این نسخه کامپیوتر و کنسول آن هم منتشر شده بود، یک بازی پلتفرمر رترو (قدیمی) است که ستاره آن شباهت زیادی به Kirby دارد، البته این شخصیت یک شلاق دارد. نقد و بررسی‌هایی که درباره این بازی منتشر شده متفاوت است و هم نظرات مثبت درباره آن هست و هم نظرات منفی، اما در نهایت باید گفت این بازی ساده و جذاب است.

بازی های جدید اندروید هفته دوم خرداد - ۵

ALTER: Between Two Worlds

یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته دوم خرداد ، بازی جذاب و دوست‌داشتنی Alter: Between Two Worlds است که از نظر سبک و سیاق و گیم‌پلی تا حدی به بازی Monument Valley شباهت دارد و یک بازی معمایی است که برای رد کردن مراحل باید وقت بگذارید و فکر کنید. این بازی توسط شرکت Crescent Moon منتشر شده است.

بازی های جدید اندروید هفته دوم خرداد - ۶

Reky

یک بازی معمایی منطقی فوق‌العاده زیبا و مهندسی شده که از سبک نقاشی تکنیکی بهره می‌برد و رنگ‌های زیبایی در ساخت آن به کار رفته است. این بازی توسط یکی از شرکت‌های مطرح در زمینه تولید و انتشار بازی‌های موبایل طراحی و ساخته شده است. بازی Vikings II که هفته پیش معرفی شده بود، از همین شرکت است.

بازی های جدید اندروید هفته دوم خرداد - ۷

WarQuest: Game of the Gods

اگر طرفدار بازی‌های داستانی و مبتنی بر محتوا هستید، بازی WarQuest: Game of the Gods یک بازی داستانی فوق‌العاده است که معتاد آن می‌شوید و تا مدت‌ها ذهنتان را درگیر می‌کند.

امیدواریم از بازی های جدید اندروید هفته دوم خرداد لذت ببرید و با دانلود آن‌ها اوقات خوشی را سپری کنید. این بازی‌ها سبک‌ها و گیم‌پلی‌های متفاوت دارند و با توجه به سلیقه و علایق خود، می‌توانید یک یا چند بازی را انتخاب کنید و لذت ببرید. نظرات شما برای ما بی‌نهایت مهم است. پس اگر پیشنهاد یا انتقادی دارید با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید