بعضی هفته‌ها با هفته‌های دیگر فرق دارند. ممکن است بعضی هفته‌ها بازی‌های زیادی معرفی شوند و بعضی هفته‌ها مثل این هفته با اینکه بازی‌های کمی معرفی شدند اما بازی‌های بسیار جذاب و باکیفیتی باشند که امتحان آن‌ها خالی از لطف نیست. خوشبختانه هنوز بازی‌های خوبی مثل Kingdom: Two Crowns و Juicy Realm از هفته قبل باقی ماندند و امروز هم قرار است بازی های جدید اندروید هفته آخر اردیبهشت را با هم مرور کنیم.

این هفته در بازی های جدید اندروید هفته آخر اردیبهشت بازی مهمی معرفی شد که سر و صدای زیادی به پا کرده و گفته می‌شود رقیب سرسخت بازی Mario Kart Tour است و قرار است تحولی در سبک مسابقه‌ای کژوال ایجاد کند.

با ما همراه باشید!

معرفی بازی های جدید اندروید هفته آخر اردیبهشت

بازی های جدید اندروید هفته آخر اردیبهشت - 1

Blade & Soul: Revolution

ابر استودیوی کره جنوبی (Netmarble) به تازگی بازی Blade & Soul: Revolution را منتشر کرده است. این بازی با سبک انیمه زیبایی که دارد، می‌تواند بازی موفقی باشد. اما نکته جالبی که درباره این بازی وجود دارد این است که فقط در مناطق منتخب آسیا عرضه شده است. این بازی یک بازی نقش‌آفرینی بر خط چند نفره گسترده (MMORPG) با دی‌ان‌ای و ماهیت بازی‌های مبارزه‌ای است که به خوبی طراحی و ساخته شده است و چیزی است که عده زیادی از گیمرها منتظر آن بودند. اما باز هم باید یادآوری کنیم که این بازی فعلا به صورت منتخب در بعضی مناطق آسیا عرضه شده است.

بازی های جدید اندروید هفته آخر اردیبهشت - 2

GRID Autosport

بازی GRID Autosport یکی از بازی های جدید اندروید هفته آخر اردیبهشت است و یک عنوان جذاب و عالی است که فاقد حالت چندنفره در زمان واقعی است. هر چند شرکت سازنده یعنی Feral Interactive قول داده این قابلیت هم به آن اضافه شود. بنابراین این بازی یکی از بازی‌های عادی و در حال تست حالت چندنفره است که در گوگل پلی عرضه شده است. با فرض اینکه بتوانید این بازی را دانلود کنید، فرصت خوبی است که بتوانید بازی GRID Autosport را به صورت رایگان بازی کنید. حتی اگر هیچ قابلیت دیگری هم نداشته باشد، رایگان بودن این بازی با گرافیک، طراحی و رنگ‌های فوق‌العاده برای مدتی شما را سرگرم می‌کند.

بازی های جدید اندروید هفته آخر اردیبهشت - 3

صادقانه بگویم، باور نمی‌کردم این بازی قبلا وجود نداشته است و تازه به بازار بازی‌های اندروید اضافه شده است. بازی SpongeBob: Krusty Cook Off یکی از بازی های جدید اندروید هفته آخر اردیبهشت است که یک بازی مدیریت زمان مبتنی بر آشپزی و با محوریت عشق فراوان و مشهور باب اسفنجی در تهیه غذاهای سریع یا همان فست فودهاست. این بازی شما را به یک تجربه جذاب و هیجان‌انگیز می‌برد که می‌توانید در مکان‌های مختلف، رستوران‌های فست‌فودی جدیدی راه‌اندازی کنید.

بازی های جدید اندروید هفته آخر اردیبهشت - 4

+KartRider Rush

یکی از بازی های جدید اندروید هفته آخر اردیبهشت که یکی از بازی‌های پرسروصدا هم هست، بخشی از مجموعه طولانی KartRider Rush است. توسعه‌دهنده این بازی که با نام +KartRider Rush معرفی شده است، شرکت Nexon Mobile است و یک بازی چند نفره عالی با سبک مسابقه‌ای است که حجم زیادی از مطالب را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این بازی سر و صدای زیادی کرده است و به نظر می‌رسد یکی از رقبای سرسخت و پرقدرت بازی Mario Kart Tour باشد که چند ماه قبل به بازار بازی‌های موبایل اضافه شد. باید دید این بازی چه جایگاهی در مارکت کسب می‌کند. این بازی رایگان است و همین امروز می‌توانید آن را دانلود کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید