اگرچه جهان به آرامی در حال پشت سر گذاشتن بحران کروناست، بازار بازی‌های موبایلی هنوز در خواب زمستانی است. این هفته هم تعداد کمی بازی جدید و قابل توجه معرفی شدند، اما همین بازی‌ها در گوگل پلی غوغا کردند و بسیار خوب هستند. با بازی های جدید اندروید هفته اول خرداد با ما همراه باشید.

در مجموعه مقاله‌های «معرفی بازی»، بهترین بازی‌های اندروید، بازی‌های جدید اندروید و انواع مختلف بازی‌ها در سبک‌ها و استایل‌های مختلف را به شما معرفی می‌کنیم تا در روزهایی که بیشتر در خانه هستید، تفریح کنید و لذت ببرید.

معرفی بازی های جدید اندروید هفته اول خرداد

بازی های جدید اندروید هفته اول خرداد - 1

Rumble Hockey

بازی Rumble Hockey دنباله بازی Rumble Stars Soccer است و از هر نظر یکی از بهترین بازی های جدید اندروید هفته اول خرداد است و شباهت زیادی به نسخه قبلی دارد، اما به جای پاها، با چوب است. در واقع این بازی یک بازی کژوال PvP اکشن است که حیوانات کارتونی در آن ایفای نقش می‌کنند. اگر از بازی قبلی لذت برده باشید، احتمالا این گزینه را هم دوست خواهید داشت.

بازی های جدید اندروید هفته اول خرداد - 2

Astalo

یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته اول خرداد ، بازی Astalo و محصول دیگری از توسعه‌دهنده بازی Pako یعنی شرکت Tree Men Games است. درست مثل بازی Pako، این بازی هم گرافیک تمیز، حرفه‌ای و ایزومتریک دارد و گیم‌پلی این بازی بی‌نهایت ساده است. این بار هدف ما کشتن هیولاها روی مجموعه‌ای از ستون‌ها و سطوح بریده‌شده در محیط‌های مختلف است.

بازی های جدید اندروید هفته اول خرداد - 3

Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition

بازی Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition نسخه موبایل یک بازی ده ساله است. این بازی سبک ماجراجویی مدرن و بصری دارد و به سختی‌ها و مشقات برخی از دانش‌آموزان دبیرستانی می‌پردازد که گروگان گرفته شده‌اند. این بازی جنون و هیجان زیادی دارد.

بازی های جدید اندروید هفته اول خرداد - 4

Vikings II

یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته اول خرداد ، بازی Vikings II است. این بازی دنباله قسمت اول یعنی Vikings: An Archer’s Journey است. اما برخلاف بازی قبل که از سمت چپ به راست می‌دویدید، در این بازی باید از بالا به پایین حرکت کنید. این بازی مثل فرود یک سفینه فضایی در یک میدان نبرد جهنمی و تیراندازی است.

بازی های جدید اندروید هفته اول خرداد - 5

Red Dot: Front Line

آخرین بازی در فهرست بازی های جدید اندروید هفته اول خرداد ، بازی Red Dot: Front Line است که یک بازی شوتر اول شخص چند نفره است که در آن باید اسلحه‌های مختلف را جمع‌آوری و به‌روز کنید، تجهیزات جنگی خود را شخصی‌سازی کنید و البته، دیگران را بکشید و نابود کنید. این بازی با یک رویداد خاص به نام Growth Support شروع می‌شود تا شما را برای بازی آماده کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید