باز هم هفته‌ای جدید و باز هم بازی های جدید اندروید. در این مقاله بازی های جدید اندروید هفته چهارم اردیبهشت را با هم مرور می‌کنیم. هر هفته بازی‌هایی به شما معرفی می‌شود که از نظر تیم ما بازی‌های جذاب و هیجان‌انگیزی هستند و انتظار می‌رود بهترین بازی‌های اندروید هم باشند.

این هفته بازی‌های زیادی معرفی نشدند، اما در میان همین تعداد، بازی‌های جذاب و فوق‌العاده‌ای دیده می‌شوند که یکی از آن‌ها یکی از مورد انتظارترین بازی‌های اندروید به نام Juicy Realm است و شاید با دیدن بازی Through the Darkest of Times ناامید شوید.

در معرفی بازی های جدید اندروید هفته چهارم اردیبهشت با ما همراه باشید.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم اردیبهشت

بازی های جدید اندروید هفته چهارم اردیبهشت - 1

BE-A Walker

اولین بازی در فهرست بازی های جدید اندروید هفته چهارم اردیبهشت ، یک بازی شوتر دوبعدی با حرکت از سمت چپ به راست است که در آن می‌توانید یک مکانیزم قابل ارتقا را کنترل کنید و ساکنان بومی سیاره‌ای را که می‌خواهید استعمار کنید، به قتل برسانید. اگر چیزهایی را که گفتیم دوست ندارید، می‌توانید به بومیان بپیوندید و در کنار آن‌ها بجنگید.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم اردیبهشت - 2

Through the Darkest of Times

درست مثل بازی Papers, Please and This War of Mine، یکی دیگر از بازی های جدید اندروید هفته چهارم اردیبهشت یعنی Through the Darkest of Times، یک بازی با یک پیام مهم تاریخی است. در این بازی و به عنوان رهبر یک گروه مقاومت در برابر سوسیالیست‌های برلین در سال 1933، باید تصمیمات مهم و سختی بگیرید.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم اردیبهشت - 3

Sonic at the Olympic Games – Tokyo 2020

بازی‌های المپیک توکیو به دلیل شیوع ویروس کرونا یا همان COVID-19 لغو شد، اما دنیای بازی‌های ویدیویی در برابر ویروس‌ها ایمن هستند و چیزی نمی‌تواند جلوی آن‌ها را بگیرد (به جز ویروس‌های کامپیوتری). در فهرست بازی های جدید اندروید هفته چهارم اردیبهشت بازی جذابی را به شما معرفی می‌کنیم که با دانلود و نصب آن می‌توانید در وقایع مختلف ورزشی مثل دو و میدانی شرکت کنید و در این مسابقات در نقش شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی مختلف مثل سونیک ظاهر شوید.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم اردیبهشت - 4

Deathtrap Dungeon

در آخرین بازی در خانواده بازی‌های ویدیویی Deathtrap Dungeon، «ادی مارسان» بازیگر معروف نقش‌آفرینی می‌کند. تنها تفاوت این بازی با نمونه‌های قبلی این مجموعه حضور «ادی مارسان» است و بدون او این بازی دقیقا همان نسخه‌ای است که «یان لیوینگستون» داستان آن را 392 سال پیش نوشت.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم اردیبهشت - 5

Beast Quest Ultimate Heroes

یکی دیگی از بازی های جدید اندروید هفته چهارم اردیبهشت ، بازی Beast Quest Ultimate Heroes است که بر اساس یکی از کتاب‌های موفق کودکان طراحی و ساخته شده است و البته ممکن است شما در دوران کودکی خود با این کتاب آشنا شده باشید. این بازی یک بازی دفاع از قلعه سه‌بعدی با رگه‌هایی از بازی‌های کارتی، نقش‌آفرینی و مدیریت منابع است.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم اردیبهشت - 6

Forza Street

بازی Forza Street پیشتر برای کامپیوترهای شخصی عرضه شده بود، نسخه اندروید آن طراحی جدید و جذابی دارد و یک بازی ماشین رایگان است که در خیابان‌های میامی اتفاق میفتد. این بازی بی‌نهایت زیباست، اما اگر به امید گرافیک و کیفیت Forza Street کامپیوتری آن را دانلود کنید، ناامید خواهید شد.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم اردیبهشت - 7

Comedy Night

بازی Comedy Night، یکی از بازی های جدید اندروید هفته چهارم اردیبهشت، یک بازی اصیل و ناب است. این بازی شما را به یک کلوپ کمدی مجازی می‌برد و به عنوان تماشاگر یا یک استندآپ کمدین بازی خواهید کرد و مطالبی که می‌خواهید بگویید با صدای خودتان به جمعیتی که در حال داد و بیداد کردن هستند، منتقل می‌کنید. همان‌طور که احتمالا می‌توانید تصور کنید، این بازی پر از هرج و مرج است، اما جذاب است و دانلود کردن آن خالی از لطف نیست.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم اردیبهشت - 8

Juicy Realm

بازی Juicy Realm یک بازی شوتر Twin-stick (بازی‌های شوتر که از دو آنالوگ دسته بازی برای کنترل شخصیت و هدف‌گیری استفاده کرده و دوربین بازی از بالاست) است که پیشتر برای نینتندو سوئیچ عرضه شده است. این بازی شما را به دنیای میوه‌ها و سبزیجاتی می‌برد که دچار رشد بی‌رویه هستند. این بازی هر آنچه که نسخه سوئیچ دارد به پورت موبایل آورده و ویژگی‌ها و امکانات بیشتری را هم ارائه می‌کند.

بازی های جدید اندروید هفته چهارم اردیبهشت در اینجا به پایان می‌رسد، امیدواریم این بازی‌ها را دانلود کنید و لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید