با وجود انبوهی از اتفاقات ریز و درشت که در جهان و در سال ۲۰۲۰ رخ داد، باید این سال نحس را به خاطر بسپاریم. سال ۲۰۲۰ سالی بود که انگار همه‌چیز از جهان خارج در حال کنترل و رخ دادن بود. صرف نظر از این اتفاقات، بازی‌های اکشن با انبوهی از بازی‌های جدید به موبایل راه پیدا کردند. در این مقاله بهترین بازی های اکشن اندروید در سال ۲۰۲۰ را با هم مرور می‌کنیم و به خاطر بازی‌های جذاب، سال گذشته را جشن می‌گیریم.

بازی‌های اکشن بازی‌هایی ویدیویی هستند که بر چالش‌های جسمی درون بازی تأکید دارند و برای موفقیت در این بازی‌ها باید چشم، گوش، دست، پا و تمام حواستان در زمان مناسب، پاسخ مناسب دهند. ژانرهای فرعی زیادی در ژانر اکشن وجود دارد؛ از بازی‌های جنگی گرفته تا بازی‌های شوتر یا تیراندازی! اما تعداد زیادی بازی هم وجود دارند که سبک اصلی آن‌ها پلتفرمر یا سکوبازی است، اما عناصر و مولفه‌های اکشن هم دارند. با بهترین بازی های اکشن اندروید در سال ۲۰۲۰ با ما همراه باشید.

معرفی بهترین بازی های اکشن اندروید در سال ۲۰۲۰

بهترین بازی های اکشن اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۱

Super Fowlst 2

وقتی به یک بازی اکشن فکر می‌کنید، یک مرغ کوچک و بامزه احتمالا آخرین گزینه‌ای خواهد بود که به عنوان شخصیت اصلی بازی در نظر بگیرید. اما در بازی Super Fowlst 2 که یکی از بهترین بازی های اکشن اندروید در سال ۲۰۲۰ است، همه‌چیز فرق دارد! در این بازی در نقش یک مرغ کوچک بازی خواهید کرد که باید همه دشمنان و بدخواهان خود را له و خرد کند، بنابراین باید در هر مرحله تمام دشمنان را از بین ببرید تا به مرحله بعد بروید. هنگام حرکت، باید از برخورد با دشمنان و حملات آن‌ها اجتناب کنید و جان سالم به در ببرید. این بازی پر از توانایی، قدرت و ویژگی‌های بامزه است که ساعت‌ها شما را سرگرم می‌کند.

بهترین بازی های اکشن اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۲

Shadow Fight Arena

بازی Shadow Fight Arena در اسم خود کلمه «مبارزه» دارد، بنابراین عجیب نیست که یکی از بهترین بازی های اکشن اندروید در سال ۲۰۲۰ باشد. در این بازی باید به صورت تن به تن و در زمان واقعی با حریفان مبارزه کنید. می‌توانید قهرمان مورد نظر خود را انتخاب کنید، شروع به تیراندازی، بریدن و مبارزه با حریف کنید. در این بازی باید سه مبارز انتخاب کنید تا اعضای تیم شما باشند، هر کدام از این مبارزان توانایی‌های مخصوص به خود را دارند و در مبارزه کمک شما خواهند بود. در این بازی می‌توانید در برابر حمله دشمن ایستادگی کنید، توانایی‌های خود را ارتقا دهید و بر قهرمانان خود مسلط شوید. این بازی گرافیک فوق‌العاده‌ای دارد و پیشنهاد می‌کنیم حتما آن را امتحان کنید.

بهترین بازی های اکشن اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۳

Moonlighter

بازی Moonlighter در سال ۲۰۱۸ برای کامپیوترهای شخصی و امسال برای موبایل عرضه شد. این بازی یکی از بازی‌های نقش‌آفرینی و یکی از بهترین بازی های اکشن اندروید در سال ۲۰۲۰ بود! در این بازی، شما به عنوان یک مغازه‌دار بازی می‌کنید که فقط به دنبال اداره کردن مغازه‌اش است، تا زمانی که شمشیری قدیمی به دست او می‌رسد و رویاهای گذشته را زنده می‌کند. او به دنبال داشتن یک زندگی پرهیجان و پر جنب و جوش، پر از مبارزه، حل رمز و رازها و زنده ماندن است. در این بازی که یکی از بهترین بازی های اکشن اندروید در سال ۲۰۲۰ است، باید به ماجراجویی بپردازید، دشمنانی را که سر راهتان قرار می‌گیرند، از بین ببرید و با امید زندگی کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین بازی های اکشن اندروید ؛ آدرنالین در رگ‌های شما

بهترین بازی های اکشن اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۴

Door Kickers: Action Squad

یکی دیگر از بهترین بازی های اکشن اندروید در سال ۲۰۲۰، بازی Door Kickers: Action Squad است که سال گذشته به گوشی‌های موبایل راه پیدا کرد. این بازی همان‌طور که از اسمش پیداست یک بازی اکشن است. در این بازی باید وارد ساختمان شوید، به درها لگد بزنید و به دشمنان شلیک کنید، گروگان‌ها را نجات دهید و سلاح‌های مختلف خود را ارتقا دهید. شخصیت‌های مختلفی در این بازی وجود دارند که می‌توانید با آن‌ها بازی کنید. این شخصیت‌ها هر کدام توانایی‌های خاص خود را دارند و می‌توانید برای پاکسازی خانه‌ها و مناطق مختلف از دشمن، از آن‌ها استفاده کنید. بازی Door Kickers: Action Squad یکی از بهترین بازی های اکشن اندروید در سال ۲۰۲۰ ، یک بازی خوش‌ساخت، سرگرم‌کننده و کاملا جدی است.

بهترین بازی های اکشن اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۵

Shadow Frog

در بازی Shadow Frog باید به Frogo شخصیت اصلی این بازی کمک کنید راهش را از میان غارهای خطرناک پیدا کند. این بازی یک نسخه اکشن و سکوبازی است که با طراحی قدیمی، رترو و پیکسل‌آرت تولید شده است. یکی از دشمنان اصلی شما در این بازی که باید با آن مبارزه کنید، در واقع سایه خودتان است! این سایه حرکات شما را تکرار می‌کند و حرکت به سمت عقب یا برخورد نکردن به میخ‌ها و موانع هنگام جمع‌آوری کلید‌ها را سخت و چالش‌برانگیز می‌کند. بازی Shadow Frog یکی از بهترین بازی های اکشن اندروید در سال ۲۰۲۰ است که چالش‌های زیادی دارد و اگر اهل هیجان هستید، حتما این بازی را انتخاب کنید.

فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، عاشق فناوری و هر چیزی که تو این حوزه قرار می‌گیره. طرفدار دو آتیشه برند اپل و عاشق نوشتن درباره محصولات و تولیدات جدید در حوزه تکنولوژی. تولید محتوا و زبان انگلیسی دو تا از علایق زندگیشه و از این کار لذت می‌بره.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید