ده‌ها سال است بازی‌های ماجراجویی کلیک و اشاره (Point-and-Click) پا به عرصه وجود گذاشتند و از آن زمان تا امروز اسامی مختلفی داشته‌اند؛ از بازی‌های ماجراجویی گرافیکی درگذشته گرفته تا اشاره و کلیک در زمان حال! در این مقاله قرار است بهترین بازی های ماجراجویی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ را با هم مرور کنیم.

در بازی‌های ماجراجویی اشاره و کلیک در گوشی‌های هوشمند در واقع باید از ضربه زدن روی نمایشگر برای تعامل با سیستم، گیم‌پلی و شخصیت‌های بازی استفاده کنید. در این بازی‌ها مکان‌هایی هستند که باید بیشتر ضربه بزنید، روی یک منطقه خاص ضربه بزنید و از این روش برای جابجایی استفاده کنید. در کامپیوترهای شخصی، این ضربه زدن روی نمایشگر در واقع همان کلیک کردن ماوس است و اسم اصلی ژانر از همین‌جا آمده است؛ اشاره و سپس کلیک!

بهترین بازی های ماجراجویی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ گاهی به شدت داستانی و روایت‌گر هستند. بازی داستانی دارد که دنبال کردن آن شما را به انتهای بازی نزدیک می‌کند و هم‌زمان وارد دنیاهای خارق‌العاده می‌شوید. این بازی‌ها را بشناسید و آن‌ها را برای گوشی‌های هوشمند خود دانلود کنید.

معرفی بهترین بازی های ماجراجویی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰

بهترین بازی های ماجراجویی جدید اندروید - ۱

Little Misfortune

اگر از گیمرهای موبایل بپرسید، مطمئن باشید می‌گویند بازی Little Misfortune یا «کوچولوی بدشانس» را از همه بازی‌های ماجراجویی سال ۲۰۲۰ بیشتر دوست داشتند. این بازی یکی از بهترین بازی های ماجراجویی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ است که با سبک اشاره و کلیک طراحی و ساخته شده است. در این بازی شما در نقش «کوچولوی بدشانس» بازی می‌کنید؛ دختری جوان که زندگی غم‌انگیزی دارد و ایده‌ای هم ندارد که چطور باید حالش را بهتر کند. از نظر او، دنیا پر از نور و سرگرمی است، در حالی که واقعا در دنیایی سیاه و غم‌آلود زندگی می‌کند. این بازی یک راوی هم دارد که مطمئن نیستید می‌توانید به او اعتماد کنید یا نه! در این بازی باید دختر جوان را در آخرین روز زندگی‌اش هدایت کنید و به جای او تصمیم بگیرید.

بهترین بازی های ماجراجویی جدید اندروید - ۲

DeLight: The Journey Home

یکی دیگر از بهترین بازی های ماجراجویی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ ، بازی DeLight: The Journey Home، داستانی تاثیرگذار دارد. در این بازی شما در نقش دختری نابینا بازی می‌کنید که به دنبال برقراری ارتباط و متحد شدن با والدین خود در زمان جنگ است. او یک سگ همراه و یک عصا دارد. به تدریج و به ‌آرامی مناطقی را که می‌شناسد، می‌سازد و جهان پیرامون خود را از این طریق می‌بیند. بیشتر قسمت‌های بازی در شهری جنگ‌زده اتفاق میفتد و او با استفاده از قدرت تخیل اطراف خود را می‌بیند. این بازی پر از تصمیم‌گیری و انتخاب است که شما باید مسئولیت آن‌ها را بپذیرید.

بهترین بازی های ماجراجویی جدید اندروید - ۳

Lamplight City

بازی Lamplight City یک بازی ماجراجویی اشاره و کلیک است و داستان کارآگاهی را روایت می‌کند که شریک زندگی‌اش به خاطر او مرده است و تحت تعقیب است. جهان این بازی تا حد زیادی شبیه دنیای ماست، اما پیچیدگی‌های بازی‌های استیم‌پانک را هم دارد و شخصیت‌هایی که همه بی‌نهایت چشم‌نواز و جذاب هستند. تمام تصمیم‌های شما روی روند بازی تاثیر می‌گذارد و باید سعی کنید پرونده‌ای را که تا حدی خودتان مقصر آن بودید، حل کنید. این بازی یکی از بهترین بازی های ماجراجویی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ است که صداگذاری و صداپیشگی فوق‌العاده‌ای دارد و شنیدن موسیقی و صدای شخصیت‌های این بازی واقعا جذاب است.

بهترین بازی های ماجراجویی جدید اندروید - ۴

Danganronpa 2: Goodbye Despair

نسخه سالگرد Danganropa 2: Goodbye Dispair، در سال ۲۰۲۰ برای گوشی‌های هوشمند عرضه شد و به خاطر سبک انیمه، وجود داستان‌های قتل و رمز و رازهای فراوان یکی از بهترین بازی های ماجراجویی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ شد! این بازی درباره دانش‌آموزان یک مدرسه است. این بازی بی‌نهایت جدی است و اگر مراقب نباشید و متوجه نشوید چه کسی قاتل است، خودتان هم کشته می‌شوید. این بازی در شخصیت‌پردازی‌ها کمی بد عمل کرده است و تعداد شخصیت‌هایی که باید آن‌ها را ببینید و بشناسید، بی‌نهایت زیاد است.

بهترین بازی های ماجراجویی جدید اندروید - ۵

The Almost Gone

یکی از بهترین بازی های ماجراجویی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ ، بازی The Almost Gone است که یک بازی جذاب با سبک اشاره و کلیک است و شما را به دنیایی می‌برد که هیچ‌چیز درباره آن نمی‌دانید. در این بازی باید در صحنه‌های مختلف حرکت کنید و با حل معماها و خواندن دستورالعمل‌ها، در مورد همه‌چیز اطلاعات کسب کنید؛ درباره اینکه چه اتفاقی برای شما افتاده است، چرا اینجا هستید و چگونه باید نجات پیدا کنید. این بازی یک عنوان رنگارنگ و شیک است که داستان عمیق بازی همه‌چیز را جذاب‌تر می‌کند.

نظر شما درباره بهترین بازی های ماجراجویی اندروید در سال ۲۰۲۰ چیست؟ کدام یک از این بازی‌ها را امتحان کردید؟

بیشتر بخوانید: بهترین بازی های ماجراجویی اندروید در سال ۲۰۲۰ ؛ یک سال هیجان

فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، عاشق فناوری و هر چیزی که تو این حوزه قرار می‌گیره. طرفدار دو آتیشه برند اپل و عاشق نوشتن درباره محصولات و تولیدات جدید در حوزه تکنولوژی. تولید محتوا و زبان انگلیسی دو تا از علایق زندگیشه و از این کار لذت می‌بره.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید