بازی‌های رومیزی هر ساله بیشتر و بیشتر به سیستم‌عامل‌های دیجیتالی راه پیدا می‌کنند. فرقی نمی‌کند بازی‌های رومیزی به صورت فیزیکی باشند یا کاملا برای موبایل طراحی شده باشند، این ژانر از بازی‌ها محبوب تمام مردم در سراسر جهان است. امسال شاهد افزایش بازیکنان بازی‌های رومیزی هستیم، چون به خاطر شرایط پاندمی، افراد بیشتر در کنار خانواده‌های خود هستند و به دنبال راهی هستند که همه بتوانند با هم بازی کنند. به همین دلیل ما هم تصمیم گرفتیم تا بهترین بازی های رومیزی جدید اندروید سال ۲۰۲۰ را به شما معرفی کنیم تا در کنار خانواده لحظات خوشی داشته باشید.

درتعطیلات، بازی‌های رومیزی طرفداران زیادی پیدا می‌کنند، چون بسیاری از آثار کلاسیک و بازی‌های قدیمی را می‌توان در گوشی‌های موبایل بازی کرد. درست است که بازی‌های فیزیکی جذابیت زیادی دارد و بازی‌های موبایل شاید نتوانند از نظر هیجان به پای آن‌ها برسند، اما با بهترین بازی‌های رومیزی جدید اندروید سال ۲۰۲۰ دیگر نیازی نیست دائم دنبال مهره‌ها یا قطعه‌های گم‌شده بگردید یا بازی‌های خاکی و قدیمی را از ته کمد خارج کنید.

معرفی بهترین بازی های رومیزی جدید اندروید سال ۲۰۲۰

بهترین بازی های رومیزی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۱

Gloom: Digital (Edition (2020

یکی از بهترین بازی های رومیزی جدید اندروید سال ۲۰۲۰ بازی Gloom است که یک بازی کارتی است که در واقع هدف شما در این بازی باید نابود کردن خانواده‌تان باشد، بدون آنکه آن‌ها را بکشید، اما تا جایی که می‌توانید آن‌ها را به مرگ نزدیک کنید! این بازی عجیب و غریب و در عین حال سرگرم‌کننده است، علی‌رغم این واقعیت که شما به معنای واقعی کلمه فرصت‌ها را از دست می‌دهید، برای خانواده خود بیماری به ارمغان می‌آورید و به طور کلی به آن‌ها آسیب می‌زنید! در اصل در این بازی با کارت‌های اصلاح‌کننده روی خانواده خود بازی می‌کنید و این کار به آن‌ها امتیاز منفی می‌دهد. هم‌چنین می‌توانید در سایر خانواده‌هایی که با آن‌ها بازی می‌کنید، از کارت‌های مثبت استفاده کنید و به آن‌ها ارزش بیشتری بدهید و همین باعث می‌شود بازی غمگین باشد! این بازی یکی از بهترین بازی های رومیزی جدید اندروید سال ۲۰۲۰ است که طنز تلخی دارد که تجربه آن جذاب و باارزش است.

بیشتر بخوانید: بازی رومیزی اندروید ؛ معرفی 25 بازی برتر برای تعطیلات

بهترین بازی های رومیزی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۲

Gnomitaire

تعداد زیادی از بازی‌های کارتی سبک Solitaire وجود دارد که امسال به مارکت بازی‌های موبایل اضافه شده است. یکی از بهترین بازی های رومیزی جدید اندروید سال ۲۰۲۰ بازی Gnomitaire است که فقط برای گوشی‌های موبایل طراحی شده است. این بازی یک بازی سریع و جذاب کارتی است که در آن سعی می‌کنید یک کوتوله خشمگین را شکست دهید. در این بازی چند گیم‌پلی مختلف وجود دارد، با این حال، اصل و اساس هر حالت یکسان است. در این بازی به صورت تصادفی ۱۶ کارت دریافت می‌کنید که باید به چهار ستون در بالای صفحه تقسیم شوند. این کار با قرار دادن کارت‌هایی که با کارت‌های بالاسری خود مطابقت دارند انجام می‌شود. این بازی ساده، اما تسلط بر آن چالش‌برانگیز است.

بهترین بازی های رومیزی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۳

Root

بازی Root یکی دیگر از بهترین بازی های رومیزی جدید اندروید سال ۲۰۲۰ است که علاقمندان به این سبک از بازی‌ها درباره آن صحبت می‌کردند و بالاخره به دنیای موبایل راه یافته است! این بازی رومیزی استراتژیک شما را به جنگلی می‌برد که باید قبل از شروع تصرف زمین‌ها، ساخت ماشین‌های مختلف و جنگ با سایر قبیله‌ها، یک حیوان انتخاب کنید که هر کدام اهداف و سبک بازی مختلف و مخصوص به خود دارند. این بازی زیبا به نظر می‌رسد، اما بسیار چالش‌برانگیز است و اگر می‌خواهید به این بازی مسلط شوید، باید بتوانید کارت‌های خود را مدیریت کنید و با هر حرکتی که می‌کنید فکر کنید.

بهترین بازی های رومیزی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۴

The Game of Life 2

بازی The Game of Life 2 یک بازی رومیزی کلاسیک است که به نظر می‌رسد در تمام خانه‌های آمریکایی بوده و هست! این بازی درباره داشتن یک زندگی رویایی، تعادل داشتن در کار، دانشگاه، زندگی و تصمیم‌گیری و هم‌چنین مقابله با حوادث تصادفی است. این بازی درباره داشتن زندگی خوبی است که شما را به بالاترین درجات برساند. این بازی پر از اتفاقات رنگارنگ، نقشه‌های مختلف و روش‌های زیادی برای کسب درآمد و امتیاز است و به راستی یکی از بهترین بازی های رومیزی جدید اندروید سال ۲۰۲۰ است که باید آن را امتحان کنید.

بهترین بازی های رومیزی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۵

Sagrada

آخرین گزینه در فهرست بهترین بازی های رومیزی جدید اندروید سال ۲۰۲۰ بازی Segrada یک بازی رنگارنگ مبتنی بر تاس است که در آن باید تاس بریزید، سپس آن‌ها را در یک پنجره شیشه‌ای رنگی زیبا قرار دهید و مکان مناسب تاس خود را پیدا کنید. محدودیت‌های زیادی برای پنجره شما وجود دارد، از تعداد تاس‌ها گرفته تا رنگ‌ها، بنابراین پیدا کردن مکان مناسب برای ایجاد بهترین حالت پنجره، یک چالش است. اما در این بازی ابزارهایی دارید که به شما کمک می‌کند به تاس‌ها شکل دهید، به امید رسیدن به یک طراحی عالی!

نظر شما درباره بهترین بازی های رومیزی جدید اندروید سال ۲۰۲۰ چیست؟

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید