بازی های چند نفره در سال گذشته نقش مهمی در مارکت بازی‌های موبایل داشتند. سالی که اکثر روزهای آن را در خانه و با خانواده و دوستان خود سپری کردیم و بازی‌ها بیش از هر چیزی به کمکمان آمدند و ما را از زندگی یکنواخت و وحشتناک در قرنطینه نجات دادند. با بازی‌های چند نفره می‌توانید با افراد مختلف و گیمرهای سراسر جهان در ارتباط باشید و فاصله و دوری دیگر خیلی به چشم نیاید! اینکه بدانید شخصی در جایی دیگر از جهان با شما بازی می‌کند، حس خوبی است که باید قدر آن را بدانید. برای عده زیادی از افراد از جمله خود من، بازی‌های چند نفره راهی عالی برای آشنا شدن با دیگران است. در این مقاله بهترین بازی های چند نفره جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ را با هم مرور می‌کنیم. بازی‌هایی که در سال گذشته جزو محبوب‌ترین بازی‌ها بودند و بیشتر دانلود شدند.

بازی‌های چند نفره نیاز به اینترنت دارند، فرقی نمی‌کند اینترنت WiFi باشد یا اینترنت سیم‌کارت! بعضی از این بازی‌ها به صورت آنلاین و در زمان واقعی انجام می‌شوند و بعضی دیگر نوبتی هستند و ممکن است بین بازی شما و حریفتان فاصله زمانی بیفتد. احتمالا تعداد زیادی از این بازی‌ها را تست کردید و آن‌ها را می‌شناسید و شاید خیلی از آن‌ها را روی گوشی خود داشته باشید.

پس بدون معطلی به معرفی بهترین بازی‌ های چند نفره جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ می‌پردازیم.

معرفی بهترین بازی های چند نفره جدید اندروید در سال ۲۰۲۰

بهترین بازی های چند نفره جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۱

EVE Echoes

با وجود ۵۰ بازیکن در هر ناوگان، بازی Eve Echoes شما را به مبارزه و نبرد در فضا و تلاش برای سلطه بر جهان دعوت می‌کند. در این بازی که یکی از بهترین بازی های چند نفره جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ است، باید تیم خود را تشکیل دهید و به طور همزمان با دیگران مبارزه کنید و مطمئن شوید بهترین و بزرگ‌ترین کشتی‌های فضایی را دارید و بیشتر کاری که باید بکنید مبارزه فضایی است. این بازی یک بازی جدی و فشرده است، اما افراد مختلفی در آن بازی می‌کنند و مطمئن هستم از آن خوشتان خواهد آمد.

بهترین بازی های چند نفره جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۲

League of Legends: Wild Rift

یکی دیگر از بهترین بازی های چند نفره جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ بازی League of Legends: Wild Rift است که اقتباسی از بازی League of Legends است که ابتدا برای کامپیوترهای شخصی و بعد برای گوشی‌های موبایل عرضه شد. در این بازی در تیمی پنج نفره و در مقابل تیم پنج نفره دیگری بازی خواهید کرد و باید سعی کنید آخرین تیمی باشید که باقی می‌ماند. در این بازی باید قهرمان‌های خود را کنترل کنید. می‌توانید از توانایی‌های مخصوص خود برای کمک به سایر اعضای تیم استفاده کنید، دشمن را از پا درآورید و تا جایی که می‌توانید به مواضع آن‌ها نزدیک شوید. این بازی جدی و خشن است و مهارت‌ها و توانایی‌های زیادی هست که باید به آن‌ها مسلط شوید، اما یک بازی بی‌نهایت سرگرم‌کننده است که حتما از آن لذت خواهید برد.

بهترین بازی های چند نفره جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۳

Badlanders

اگر به دنبال یک بازی چند نفره واقع‌گرایانه هستید، بازی Badlanders یکی از بهترین بازی های چند نفره جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ است که می‌توانید دانلود کنید. در این بازی باید با اسلحه به مبارزه با گیمرهای دیگر بروید و غنیمت‌های منطقه را جمع‌آوری کنید تا اسلحه‌های خود را ارتقا دهید و بازیکن بهتری شوید. هدف اصلی بازی همین است؛ مبارزه، کشتن و غارت غنیمت‌های دیگران به منظور ساخت اسلحه‌ای جدیدتر! این بازی تا حد زیادی به بازی‌های بتل رویال شباهت دارد و اگر طرفدار این بازی‌ها باشید، به خوبی می‌دانید چه کار کنید!

بهترین بازی های چند نفره جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۴

Gumslinger

بازی Gumslinger یک بازی بی‌نهایت جذاب و بامزه است که با اختلاف جزو بهترین بازی های چند نفره جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ قرار گرفت. در این بازی شما به تیراندازی به بازیکنان دیگر می‌پردازید و یکی از چیزهایی که این بازی را جذاب کرده، این است که شما ژله‌ای هستید! با هر تکانی که می‌خورید، بدنتان می‌لرزد و مثل ژله نرم و شل هستید و همین باعث می‌شود کنترل شخصیت و هدف‌گیری چالش‌برانگیز شود. مراحل این بازی ساده است، نقشه بزرگی وجود ندارد و در عین حال گیم‌پلی بازی کژوال و سرگرم‌کننده است و فقط باید بتوانید با وجود تمام لغزش‌ها و لرزش‌ها، درست هدف‌گیری کنید و دشمن را از بین ببرید.

بهترین بازی های چند نفره جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۵

Legends of Runeterra

آخرین بازی در فهرست بهترین بازی های چند نفره جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ یک بازی جمع‌آوری کارت است که در آن باید با یک بازیکن دیگر مبارزه کنید و مطمئن باشید حرکات شما بهتر از حرکات اوست. باید کارت‌های خود را مدیریت کنید، مطمئن شوید که حرکاتی که انجام می‌دهید عالی باشد و قهرمانی را انتخاب کنید که با استراتژی شما سازگاری دارد. با گذشت زمان می‌توانید قهرمان خود را ارتقا دهید و از مهارت‌ها و توانایی‌های او استفاده کنید.

نظر شما درباره بهترین بازی های چند نفره جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ چیست؟

بیشتر بخوانید: بازی های چند نفره اندروید ؛ معرفی 25 بازی جذاب و هیجان‌انگیز

فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، عاشق فناوری و هر چیزی که تو این حوزه قرار می‌گیره. طرفدار دو آتیشه برند اپل و عاشق نوشتن درباره محصولات و تولیدات جدید در حوزه تکنولوژی. تولید محتوا و زبان انگلیسی دو تا از علایق زندگیشه و از این کار لذت می‌بره.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید