معماها در بازی‌ها در شکل و انداز‌ه‌های مختلفی ارائه می‌شوند، در حقیقت تقریبا تمام بازی‌های کامپیوتری و موبایل، کمی معما هم دارند. برخی از بازی‌های پلتفرمر فقط مسیری مستقیم دارند که از ابتدا به انتها می‌رسند و موانعی وجود دارند که باید از آن‌ها عبور کنید. بازی‌های شوتر برای رد کردن مرحله از شما می‌خواهند در مناطق مختلف، رفتارهای مختلف داشته باشید و بازی‌های ترسناک بقا پر از معماست. امروز قرار است درباره بازی‌هایی صحبت کنیم که معماها اصل و اساس آن‌هاست و به همین دلیل تصمیم گرفتیم بهترین بازی های معمایی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ را با هم مرور کنیم.

با ما همراه باشید!

معرفی بهترین بازی های معمایی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰

بهترین بازی های معمایی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۱

Early Worm

یکی دیگر از بهترین بازی های معمایی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ بازی Early Worm است که یک بازی معمایی مبتنی بر فیزیک است و در آن به عنوان یک کرم جذاب و بامزه بازی می‌کنید که فقط می‌خواهد همه سیب‌ها در هر مرحله را جمع کند. شما می‌توانید بدن کرم خود را کنترل کنید، به دیوارها بچسبید و روی تخت‌های قارچی کوچک بپرید. در هر مرحله، محیط و شرایط مختلفی وجود دارد، از جمله آب که می‌توانید در آن شنا کنید و جاذبه تاثیری روی شما ندارد. اگرچه این بازی به سادگی بازی‌های معمایی دیگر نیست، اما هر مرحله معمای کوچکی دارد که باید آن را حل کنید.

بهترین بازی های معمایی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۲

Blue

«بارت» از همان روزهای اول فعالیتش بازی‌های معمایی ساخته است. او به خاطر ساخت بازی‌های معمایی که بسیار ساده هستند و فقط با یک رنگ نام‌گذاری شدند، شهرت دارد و Blue یا «آبی» یکی از بهترین بازی های معمایی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ بوده است. بازی «آبی» یک بازی معمایی بسیار ساده است که در آن شما باید با ترکیب آیتم‌های روی صفحه، سطح آن را به طور کامل آبی کنید. اغلب پیچیدگی زیادی وجود ندارد، اما آزادی زیادی وجود دارد که ممکن است ساعت‌ها و حتی روزها در مرحله‌ای بسیار ساده، گیر کنید. این بازی هیچ دستورالعملی در اختیار شما قرار نمی‌دهد، یک بازی ساده است و در عین حال کاملا معمایی و جذاب ساخته شده است.

بهترین بازی های معمایی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۳

AkiRobots#

بازی #AkiRobots یک بازی پلتفرمر دوبعدی است که در آن باید تعداد زیادی ربات را به طور همزمان کنترل کنید و همه آن‌ها را با هم حرکت دهید. این کار می‌تواند باعث بروز چالش‌های زیادی شود، چون حرکت دادن یک ربات ممکن است منطقه‌ای را مسدود کند و مجبور شوید به عقب برگردید. بعضی از ربات‌ها بلند و طولانی هستند و بعضی دیگر مکعبی هستند و بسیاری از آن‌ها ویژگی‌های مختلفی دارند که آن‌ها را منحصر به فرد می‌کند. لازم به ذکر است که این بازی یکی از بهترین بازی های معمایی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ است و دارای ادیتور یا ویرایشگر مرحله است که به بازیکنان اجازه می‌دهد مرحله‌های مورد نظر خود را ایجاد کنند و آن‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

بهترین بازی های معمایی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۴

Peak’s Edge

بازی Peak’s Edge یکی از بازی‌های معمایی واقعا منحصر به فرد است، چون دارای عناصر زیادی است که این بازی را به بازی‌های روگ‌لایک شبیه می‌کنند و یک بازی معمایی خالص و محض نیست، اما با این حال بسیار زیباست. در این بازی شما هرمی هستید که می‌توانید در اطراف یک شش ضلعی کوچک حرکت کنید، راه خود را در میان دشمنان باز کنید و به نقاط عمیق‌تری از سیاه‌چاله سقوط کنید. این بازی یکی از بهترین بازی های معمایی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ است که حتما باید آن را امتحان کنید. در این بازی می‌توانید زرهی قدرتمند تهیه کنید و هرم خود را با آن مجهز کنید و این زره به شما کمک می‌کند در سیاه‌چاله‌ها بهتر و بیشتر دوام بیاورید.

بهترین بازی های معمایی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ - ۵

Deadword

یکی بازی معمایی با تم زامبی که حتما باید در فهرست بهترین بازی های معمایی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ قرار می‌گرفت! بازی Deadword یک بازی معمایی درباره املای کلمات و ایجاد کلمات جدید است و باید در نقشه‌ای پر از زامبی‌های خطرناک حرکت کنید. کامل کردن یک کلمه چهارحرفی می‌تواند به شما امکان حرکت استراتژیک در یک شهر را بدهد، جایی که می‌توانید آیتم‌ها و وسایل مختلف جمع کنید و از اتفاقاتی که میفتد سرنخ پیدا کنید. این بازی یکی از بهترین بازی های معمایی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ است که تصویر جذابی از ژانر بقا ارائه می‌دهد ولی در اصل یک بازی معمایی است.

بیشتر بخوانید: بازی های معمایی اندروید ؛ مهارت حل مسئله‌تان چقدر است؟

نظر شما درباره بهترین بازی های معمایی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ چیست؟

فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، عاشق فناوری و هر چیزی که تو این حوزه قرار می‌گیره. طرفدار دو آتیشه برند اپل و عاشق نوشتن درباره محصولات و تولیدات جدید در حوزه تکنولوژی. تولید محتوا و زبان انگلیسی دو تا از علایق زندگیشه و از این کار لذت می‌بره.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید