ما درک می‌کنیم و می‌پذیریم که گیمرهای مشتاقی وجود دارند که می‌گویند ورزش را دوست ندارند. اما آیا همین گیمرهای مشتاق می‌گویند بازی‌های ورزشی را دوست ندارند؟ می‌توانیم درباره آن بحث کنیم. در این مقاله ۲۵ مورد از بهترین بازی های ورزشی موبایل را به شما معرفی می‌کنیم و در نهایت از شما می‌پرسیم آیا ممکن است گیمرهای مشتاق عاشق این بازی‌های ورزشی جذاب نشوند؟

مجازی‌سازی ورزش‌ها در تاریخ بازی‌های ویدیویی ثبت شده است. اولین بازی یک نسخه کاملا ساده و ابتدایی تنیس بود. از آن زمان تا امروز، تاثیر خاص ورزش روی بازی‌های ویدیویی انکارناپذیر است.

اگرچه تعداد زیادی شبیه‌ساز ورزشی به عنوان بازی‌های ویدیویی و بازی‌های موبایل تولید و منتشر شده‌اند، اما انتخاب بازی‌هایی که ارزش دانلود داشته باشند، سخت است. در این مقاله کار شما را راحت می‌کنیم و ۲۵ مورد از بهترین بازی های ورزشی موبایل را به شما معرفی می‌کنیم تا راحت‌تر تصمیم بگیرید.

بهترین بازی های ورزشی موبایل کدام بازی‌ها هستد؟

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۱

New Star Manager

بازی New Star Manager در قلمرو جدید سر و صدای زیادی به پا کرد. این بار شما مسئول هدایت و مدیریت تمام کلوپ فوتبال هستید، نه یک بازیکن! در نتیجه، تغییر گیم‌پلی باعث شد تجربه عمیق‌تر و جذاب‌تر از یک بازی شبیه‌سازی فوتبال را ببینید.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - 2

Football Manager 2020 Touch

نسخه خالص و واقعی Football Manager برای گوشی‌های اندروید منتشر شده است و درست در دستان شما قرار دارد. بازی Football Manager 2020 Touch یکی از بهترین بازی های ورزشی موبایل و یکی از عمیق‌ترین بازی‌های قابل حمل تمام ژانرهاست.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - 3

Punch Club

این بازی جذاب به شما امکان می‌دهد تا مبارز هنرهای رزمی ترکیبی خود را به خوبی تمرین و آموزش دهید. همچنین می‌توانید زندگی او را خارج از رینگ مبارزه هم کنترل کنید. در Punch Club درگیری و مبارزه واقعی وجود ندارد، اما بازی طوری طراحی شده که به شما این حس را می‌دهد.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - 4

New Star Soccer

بازی New Star Soccer یکی از بهترین بازی های ورزشی موبایل است که در آن حرفه یک فوتبالیست به مینی‌گیم‌های سرگرم‌کننده‌ای تقسیم شده است و یک بازی پایی است که کسانی که طرفدار فوتبال نیستند هم می‌توانند از آن لذت ببرند.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۵

Grand Mountain Adventure

یک بازی اسکی و اسنوبورد زیبا که پر از چالش‌های مختلف است، اما با حس گشت و گذار و رهایی بسیار جذاب‌تر هم شده است. این بازی یکی از بهترین بازی های ورزشی موبایل است که برای طرفداران بازی‌های زمستانی گزینه جذابی به حساب می‌آید.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۶

Skiing Yeti Mountain

برای چنین بازی کژوال و شیکی، بازی Skiing Yeti Mountain به طور قطع می‌تواند حس اسکی و سراشیبی را به شما منتقل می‌کند.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۷

Super Stickman Golf

بازی Real Golf به دلیل طراحی منحصربه‌فرد و خلوصی که دارد شهرت پیدا کرده است. اماSuper Stickman Golf  کمی حس بامزه بودن و دسترسی راحت به ورزش را دارد.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۸

Table Tennis Touch

با داشتن سبک فیزیکی و استفاده از توپ، گرافیک خیره‌کننده و سیستم کنترل سفت و سخت، تعجب خواهید کرد که یک بازی پینگ پونگ دیجیتالی چقدر می‌تواند جذاب و هیجان‌انگیز باشد. این بازی یکی از بهترین بازی های ورزشی موبایل است که حتما باید آن را دانلود و امتحان کنید.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۹

Touchgrind Skate 2

بازی Touchgrind Skate 2 این احساس را به شما می دهد که گوشی‌های موبایل برای این اختراع شدند که بتوانید از انگشتان دست به جای پاهای خود استفاده کنید و از بازی‌های اسکیتی و نیروانای ورزشی در موبایل لذت ببرید. این بازی به دلیل طراحی زیبا و رنگ‌های درخشان، یکی از بهترین بازی های ورزشی موبایل است.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۱۰

Retro Bowl

بازی Retro Bowl اساسا همان بازی New Star American Football است که گیم‌پلی آن شامل ترکیبی از مدیریت مینی‌گیم‌های مبتنی بر لمس است.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۱۱

Golf Blitz

مجموعه بازی‌های Stickman Golf Series را امتحان کرده‌اید؟ از آن‌ها خوشتان آمده است؟ یکی دیگر از بهترین بازی های ورزشی موبایل Golf Blitz است و مکانیک ثابت شده و جذاب گلف مسابقه‌ای و رقابتی را گرفته است و آن‌ها را به یک گزینه چند نفره آنلاین اضافه کرده است. البته باید بگوییم این بازی واقعا جذاب‌تر و بهتر است.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۱۲

True Skate

این بازی یکی دیگر از بهترین بازی های ورزشی موبایل است که از شما می‌خواهد با انگشتانتان روی یک اسکیت بورد مجازی بایستید. در واقع، بازی True Skate شما را وادار می‌کند با انگشتانتان، خودتان را به سمت جلو هل بدهید.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۱۳

Super Soccer Champs 2020

بازی Super Soccer Champs 2020 به زمانی برمی‌گردد که بازی‌های فوتبالی یا پایی فوق‌العاده به کامپیوترها راه پیدا کرده بودند. بازی‌هایی مثل Sensible Soccer و Kick Off نمونه‌هایی از این بازی‌ها هستند و به این معنی که این بازی یک نسخه عمیق با تغییرات ظریف در سبک ورزشی و مسابقه‌ای است.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۱۴

Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020

بازی Tokyo 2020 به لطف کووید-۱۹ هیچ‌وقت به طور رسمی منتشر نشد، اما مینی‌گیم‌های متنوع مشابه Sonic at the Olympic Games – Tokyo 2020 هنوز ارزش بازی کردن دارند و در دوران شیوع ویروس کرونا بعضی از آن‌ها معرفی شدند که ارزش امتحان کردن دارند و جزو بهترین بازی های ورزشی موبایل هستند.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۱۵

Touchdowners

بازی Touchdowners یکی دیگر از بازی‌های مشترک تولید شده توسط Colin Lane است و به این معنی که فقط از نظر سطحی شبیه ورزش میزبان است. واقعا چه کسی اهمیت می‌دهد؟ وقتی گرفتن توپ در انتهای زمین جذاب‌تر است، چرا باید به شباهت یا تفاوت‌های بازی فکر کنیم؟

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۱۶

Bike Unchained 2

یکی دیگر از بهترین بازی های ورزشی موبایل یعنی Bike Unchained 2 بیشتر شبیه نسخه سه‌بعدیTiny Wings است، اما این بار به جای پرنده‌های بامزه و تپه‌های دیوانه‌وار، دوچرخه‌های کوهستان و کوهنوردی است. این بازی بی‌نهایت سرگرم‌کننده است و حتما باید آن را دانلود کنید.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۱۷

Virtua Tennis Challenge

کنسول بازی Sega سال‌ها پیش بازی تنیس موبایل را با معرفی بازی Virtua Tennis Challenge به دنیای بازی‌ها آورد. می‌توانید از موتور بی‌همتای ساخت این بازی تشکر کنید که با وجود دسترسی فوق‌العاده بالا، تمام عناصر و مولفه‌های بازی‌های ورزشی را رعایت کرده است.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۱۸

Rowdy Wrestling

یکی دیگر از بهترین بازی های ورزشی موبایل از Colin Lane، خالق Wrassling است. این بازی هم همان سبک اکشن دوبعدی فیزیکی را دارد، اما این بازی حالت Career هم دارد که می‌توانید از آن لذت ببرید.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۱۹

Pixel Cup Soccer 16

بازی Pixel Cup Soccer تلاش فیفا را در واقع‌گرایی می‌بیند و به بازی ۱۶ بیتی می‌خندد. این بازی یکی از بهترین بازی های ورزشی موبایل است که لذت بازی‌های مسابقه‌ای و فوتبالی را احیا کرده است و بدون آنکه خیلی سخت بگیرد، یک بازی جذاب و سرگرم‌کننده طراحی کرده است.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۲۰

Skateboard Party 3

اگر دو بازی True Skate و Touchgrind Skate 2 برای شما سخت به نظر می‌رسد و احتمال می‌دهید نتوانید گیم‌پلی آن را به درستی اجرا کنید، بازی Skateboard Party 3 را امتحان کنید. این بازی باعث می‌شود شما به یک نینجای اسکیت‌سوار تبدیل شوید که هدایت و کنترل اسکیت تلاش زیادی نمی‌خواهد.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۲۱

Golf Peaks

بازی Golf Peaks یک بازی گلف واقعی در سبک و سیاق سنتی نیست. در عوض این بازی یک گزینه ایزومتریک معمایی مبتنی بر کارت است که باید از دستتان استفاده کنید تا توپ را به سمت سوراخ هدایت کنید. چیزی که در این بازی اهمیت دارد، سرگرم‌کننده بودن و جذابیت است که آن را به یکی از بهترین بازی های ورزشی موبایل تبدیل کرده است.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۲۲

NBA 2K20

بازی 2K به تدریج شبیه‌ساز بسکتبال عظیم و مطرح خود را برای موبایل هم طراحی کرد، و نسخه امسال به حدی خوب است که بیشتر شبیه بازی‌های ورزشی کنسول است. اگر طرفدار بازی‌های بسکتبال هستید یا این ورزش را دنبال می‌کنید، احتمالا عاشق این بازی خواهید شد.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۲۳

Bottom of the 9th

حتما فکر می‌کنید بازی‌های ورزشی با پرت کردن تاس، یکی از خسته‌کننده‌ترین و بدترین بازی‌های دنیا خواهد بود. بازی Bottom of the 9th اصلا خسته‌کننده نیست! به لطف یک قانون ساده و ارائه جذاب، این بازی یکی از بهترین بازی های ورزشی اندروید به حساب می‌آید.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۲۴

Pumped BMX 3

مجموعه بازی‌های Pumped با تکنیک فریبنده و جذاب BMX، سطح دیگری از این بازی‌های جذاب را خلق کرده است و ساعت‌ها زمان می‌برد تا در آن مهارت کافی پیدا کنید.

بهترین بازی های ورزشی موبایل - ۲۵

PGA Golf Tour Shootout

آخرین بازی در فهرست بهترین بازی های ورزشی موبایل ، یعنی بازی PGA Golf Tour جایی بین مسابقه گلف و شبیه‌ساز گلف است و گرافیک سه‌بعدی آن و امکان بازی آنلاین از دیگر جذابیت‌های آن است. این بازی یکی از انواع بازی‌های گلف است که علاقمندان به این بازی و خوره‌های بازی‌های ویدیویی عاشق آن خواهند شد.

امیدواریم از بهترین بازی های ورزشی موبایل لذت ببرید. این بازی‌ها را دانلود کنید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید