تا ده سال پیش، ایده اجرای بازی‌های استراتژی روی گوشی موبایل مضحک و غیرممکن به نظر می‌رسید. حتی در روزهای ابتدایی عصر گوشی‌های هوشمند، گوشی‌های اندرویدی فاقد قدرت سخت‌افزاری و وضوح تصویر کافی بودند تا تمام پیچیدگی‌های بازی‌های استراتژی را اجرا کنند. اما امروز دستگاه‌های هوشمند به حدی پیشرفت کردند که شاید برای عده‌ای تصور بازی‌های استراتژی روی دستگاه‌های دیگر مثل کامپیوتر و کنسول سخت باشد! امروز با بهترین بازی های استراتژیک اندروید سال ۲۰۲۱ با شما هستیم تا دوز زیادی از هیجان را به رگ‌ها و مغز شما تزریق کنیم. با ما همراه باشید. 🙂

معرفی بهترین بازی های استراتژیک اندروید سال ۲۰۲۱

بهترین بازی های استراتژی اندروید سال ۲۰۲۱ - ۱

Crush Your Enemies

بازی «دشمنانت را نابود کن» یا Crush Your Enemies یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید سال ۲۰۲۱ است که یک بازی با سبک رترو است ولی نبردهایی طولانی دارد. این بازی یک بازی استراتژی معمولی نیست، بلکه یک بازی خنده‌دار است که پر از بربرهای وحشی و نیمه‌مست است که همین مسئله باعث خنده شما می‌شود و در کنار مبارزه و تاکتیک، سرگرم می‌شوید و خوش می‌گذرانید.

بهترین بازی های استراتژی اندروید سال ۲۰۲۱ - ۲

.Plague Inc

همه ما عادت داریم در بازی‌های استراتژیک از خود و زندگی خودمان یا دیگران دفاع کنیم. اما در بازی Plague Inc. که یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید سال ۲۰۲۱ است، وظیفه شما حمله است. حمله به تمام جهان با ویروسی مخوف و مرگبار که باید با استفاده از آن تمام جهان را نابود کنید! این بازی تا حد زیادی پیش‌گویی و پیش‌بینی وضعیتی بود که بیش از یک سال است با آن درگیر هستیم و شاید این ویروس مرگبار همان کرونا یا COVID-19 بوده باشد که حالا به واقعیت تبدیل شده است.

بهترین بازی های استراتژی اندروید سال ۲۰۲۱ - ۳

Xenowerk Tactics

این بازی یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید سال ۲۰۲۱ و یک بازی مبتنی بر نوبت است که در دنیای علمی تخیلی Xenowerk universe رخ می‌دهد و تولید استودیوی بازی‌سازی Pixelbite است. در این بازی مولفه‌های زیادی مشابه بازی XCOM را می‌بینید، اما این بازی کمی حال و هوای بازی‌های آرکید را هم دارد و از این نظر با بازی قبلی متفاوت است.

بهترین بازی های استراتژی اندروید سال ۲۰۲۱ - ۴

Clash of Clans

به به! یک انتخاب بحث‌برانگیز و البته آشنا! نمی‌توان انکار کرد بازی کلش آو کلنز (Clash of Clans) یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید سال ۲۰۲۱ است و کار فوق‌العاده‌ای با این ژانر کرده است. این بازی کاملا اجتماعی است و در این بازی حمله به اندازه دفاع مهم است و باید هر دو کار را به درستی انجام دهید تا برنده میدان باشید.

بهترین بازی های استراتژی اندروید سال ۲۰۲۱ - ۵

Warhammer Quest: Silver Tower

این بازی یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید در سال ۲۰۲۱ است و یک بازی استراتژی واقعی و اولین بازی‌ای است که تمرکزش به طور کامل روی موبایل بوده است. این بازی تولید استودیوی بازی‌سازی Perchang است و نبردهای جدی و پیچیده‌ای دارد که با شکوه و عظمت خاصی روی نمایشگر موبایل به نمایش درمی‌آیند و مطمئن باشید از این بازی لذت خواهید برد.

بهترین بازی های استراتژی اندروید سال ۲۰۲۱ - ۶

Clash Royale

بازی «کلش رویال» را هم همه می‌شناسید. این بازی مولفه‌های زیادی از بازی‌های دفاع از قلعه، بازی چند نفره آنلاین گسترده (MOBA) و حتی بازی‌های مبارزه‌ای کارتی دارد. اما در قلب این بازی همان ژانر استراتژی نهفته است و با توجه به گیم‌پلی، طراحی و رنگ‌آمیزی زیبایش، یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید سال ۲۰۲۱ است.

نظر شما درباره بهترین بازی های استراتژیک اندروید سال ۲۰۲۱ چیست؟ این بازی‌ها را امتحان کردید؟ کدام بازی را بیشتر دوست داشتید؟

بیشتر بخوانید: بهترین بازی های استراتژی جدید اندروید در سال ۲۰۲۰ کدامند؟

فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، عاشق فناوری و هر چیزی که تو این حوزه قرار می‌گیره. طرفدار دو آتیشه برند اپل و عاشق نوشتن درباره محصولات و تولیدات جدید در حوزه تکنولوژی. تولید محتوا و زبان انگلیسی دو تا از علایق زندگیشه و از این کار لذت می‌بره.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید