ژانر بازی‌های دفاع از قلعه جدید نیست و به لطف بازی‌های سفارشی و پرطرفدار استراتژی همزمان (RTS) مثل Warcraft 3 ساخت شرکت Blizzard، این بازی‌ها را می‌شناسیم. اگر به دنبال بازی‌های دفاع از قلعه برای گوشی موبایل خود هستید، مطمئن باشید مقاله درستی را برای خواندن انتخاب کردید. ما بهترین بازی های دفاع از قلعه 2020 را به شما معرفی می‌کنیم که هم برای اندروید و هم iOS در دسترس است.

معرفی بهترین بازی های دفاع از قلعه 2020 برای اندروید و iOS

بازی های دفاع از قلعه 2020 - 1

Kingdom Rush

اگر مجموعه بازی‌های Kingdom Rush را در این لیست قرار نمی‌دادیم، واقعا اشتباه بزرگی می‌کردیم و شما را از چند بازی جذاب و سرگرم‌کننده محروم می‌کردیم. این بازی‌ها از بهترین بازی های دفاع از قلعه 2020 هستند که توسط شرکت Ironhide Game Studios توسعه پیدا کردند و چند عنوان در این فرانشیز قرار دارد که اساسا یک داستان کلی را روایت می‌کنند. در واقع هر کدام از این بازی‌ها دنباله و ادامه بازی قبل است. در این مجموعه تعدادی بازی پولی و تعدادی بازی رایگان وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را امتحان کنید.

بازی های دفاع از قلعه 2020 - 2

Iron Marines

اگر به بازی‌های علمی تخیلی بیشتر علاقه دارید، یکی دیگر از بازی‌های توسعه‌یافته توسط توسعه‌دهندگان Kingdom Rush بازی Iron Marines است. در اصل و ماهیت، این بازی کم و بیش مثل Kingdom Rush و یکی از بهترین بازی های دفاع از قلعه 2020 است. تفاوت اصلی آن با بازی‌های قبل این است که بازی در فضایی اتفاق میفتد که گیمرها می‌توانند برج‌های مدرن و آینده‌نگرانه بسازند و از آن‌ها در برابر موج دشمنان دفاع کنند. همچنین برای آزاد کردن ویژگی‌ها و قابلیت‌های اضافه می‌توانید از پرداخت درون‌برنامه‌ای استفاده کنید.

بازی های دفاع از قلعه 2020 - 3

Plants vs Zombies

احتمالا یکی از موفق‌ترین و بهترین بازی های دفاع از قلعه 2020 در موبایل، فرانشیز Plants vs Zombies (گیاهان علیه زامبی‌ها) است که در آن چندین بازی وجود دارد که بازیکنان می‌توانند انتخاب کنند. این بازی‌ها کمی با سبک اصلی بازی‌های دفاع از قلعه فرق دارد، اما مفهوم کلی و هسته اصلی بازی این است که برای دفاع از خانه خود باید در برابر حمله زامبی‌ها مقاومت کنید و در این فرآیند از گیاهان مختلفی کمک بگیرید. این بازی‌ها رایگان هستند، اما تبلیغات و همچنین پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای دارند.

بازی های دفاع از قلعه 2020 - 4

Swamp Attack

اگر جنبه کژوال، کارتونی و شاد بازی گیاهان در برابر زامبی‌ها برای شما جذاب است، بازی Swamp Attack هم یکی از بهترین بازی های دفاع از قلعه 2020 است که ارزش امتحان کردن دارد. در این بازی گیمرها در باتلاقی قرار می‌گیرند که سبک و سیاق جنوبی دارد و بازیکن مسلح باید در برابر دشمنان مقاومت کند. این بازی بیشتر نوعی دفاع از قلعه همزمان است که در آن با موجی از هیولاها مواجه خواهید شد و باید آن‌ها را تیرباران کنید، با لمس صفحه به آن‌ها شلیک کنید و کارهایی از این قبیل. این بازی در مقایسه با بازیPlants vs Zombies از تعامل و هیجان بیشتری برخودار است، چرا که باید تا آخرین لحظه دفاع کنید. این بازی رایگان است و پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای دارد.

بازی های دفاع از قلعه 2020 - 5

Myth Defense: Light Forces

بیشتر بازی های دفاع از قلعه که در این لیست ذکر شده‌اند، با نقشه‌های مشخص و موجی از دشمنان همراه هستند. به این معنی که با گذشت زمان، در نهایت باید راهکاری پیدا کنید تا آن‌ها را شکست دهید. اگر به دنبال چیزی هستید که کمتر قابل پیش‌بینی باشد، بازی Myth Defense: Light Forces می‌تواند بازی مورد نظر شما باشد. این بازی به طور رندوم نقشه‌ها را می‌سازد و از یک نظم خاص پیروی نمی‌کند. به جز این، این بازی یکی از بهترین بازی های دفاع از قلعه 2020 ساده است و قلعه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید از میان آن‌ها انتخاب کنید و دو سطح دشواری برای آن در نظر گرفته شده است و حالت مبارزه‌ای هم دارد. این بازی پولی است و برای کسانی مناسب است که از بازی‌های رایگان که فقط مدت کوتاهی اجازه بازی می‌دهند، خوششان نمی‌آید.

بازی های دفاع از قلعه 2020 - 6

Knightfall AR

این روزها، واقعیت افزوده (Augmented Reality) راه خود را به فناوری باز کرده و در بازی‌ها هم جایگاهی به دست آورده است. این فناوری در یکی از بهترین بازی های دفاع از قلعه 2020 به نام Knightfall AR استفاده شده و اهرم اصلی این بازی است. با استفاده از واقعیت افزوده، این بازی احتمالا یکی از منحصربه‌فردترین بازی‌های دفاع از قلعه است که تا به حال دیده‌ایم. گیمرها به عنوان گروهی از زائرین بازی خواهند کرد که در مقابل متجاوزان از Holy Grail دفاع کنند. با استفاده از دوربین گوشی خود و روی یک سطح صاف می‌توانید از این بازی لذت ببرید و در اصل بازی را به «زندگی واقعی» بیاورید. بازی Knightfall AR کاملا رایگان است و پرداخت هیچ هزینه‌ای برای دانلود یا بازی با آن نیاز نیست.

بازی های دفاع از قلعه 2020 - 7

Field Runners

در حالی که مفهوم و هسته اصلی فرانشیز بازی Field Runners کاملا با بازی‌های دفاع از قلعه استاندارد مطابقت دارد، اما یکی از جنبه‌های منحصربه‌فرد آن که باعث می‌شود بازی چالش‌برانگیزی باشد، این واقعیت است که دشمنان می‌توانند مسیر حرکت خود را تغییر دهند. به این معنی که استراتژی حمله یا دفاعی که یک بار جواب داده، ممکن است بار دوم باعث شکست شود. همچنین حالت‌های معمایی و پازلی و ده‌ها مرحله و اسلحه وجود دارد که بازیکنان باید آن‌ها را آزاد کنند.

بازی های دفاع از قلعه 2020 - 8

Infinitode

تمام بازی های دفاع از قلعه 2020 که تا اینجا معرفی کردیم، معمولا با مجموعه‌ای از مراحل و سطوح دشواری مختلف طراحی شدند. وقتی یک بار بازی تمام شود، کم و بیش بازی از رده خارج می‌شود و حتی ممکن است آن را از گوشی خود حذف کنید. اگر به دنبال بازی متفاوتی هستید که بارها بتوانید آن را بازی کنید، بازی Infinitode بازی مورد نظر شماست. توسعه‌دهندگان این بازی به این واقعیت می‌بالند که این بازی اولین بازی دفاع از قلعه در موبایل است که گیمرها می‌توانند هزار قلعه و نقشه را از بین ببرند یا از آن دفاع کنند. بازی ساده طراحی شده است و یک ویرایشگر نقشه هم دارد تا بازیکنان بتوانند نقشه‌های جدید خلق کنند و خودشان را به چالش بکشند. این بازی رایگان است و پرداخت‌های درون برنامه‌ای دارد.

بازی های دفاع از قلعه 2020 - 9

Clash Royale

بعد از موفقیت بازی‌هایی مثل کلش آو کلنز، کمپانی Supercell با بازی Clash Royale بازگشت. این بازی یکی از بهترین بازی های دفاع از قلعه 2020 است که به بازیکنان اجازه می‌دهد برای مبارزه با بازیکنان دیگر تیم جمع کنند و نیروهای مورد نظر خود را انتخاب کنند. این بازی فقط قرار دادن قلعه در جای مناسب نیست، چرا که این بازی جزو بازی‌های کارتی هم هست که باید بدانند چه زمانی از چه نیرویی استفاده کنند و از استراتژی مناسب برای برنده شدن استفاده کنند. بازی Clash Royal یک بازی رایگان است که پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای دارد و با این‌حال می‌توانید بدون پرداخت یک ریال هم این بازی را بدون مشکل بازی کنید و لذت ببرید.

منبعPhandroid
فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، عاشق فناوری و هر چیزی که تو این حوزه قرار می‌گیره. طرفدار دو آتیشه برند اپل و عاشق نوشتن درباره محصولات و تولیدات جدید در حوزه تکنولوژی. تولید محتوا و زبان انگلیسی دو تا از علایق زندگیشه و از این کار لذت می‌بره.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید