در دنیای بازی‌های موبایل، بازی‌های دونفره زیادی پیدا می‌شود که بهترین ویژگی آن‌ها این است که می‌توانید آن‌ها را هر جا که می‌روید با خودتان ببرید. وقتی با دوستی منتظر اتوبوس هستید، وقتی در اسنپ یا تاکسی به جایی می‌روید و در ترافیک همیشگی تهران گیر کردید و حوصله‌تان سر رفته، وقتی دوستان یا اعضای خانواده دور هم جمع شدند و نمی‌دانید چه کار کنید، باید بهترین بازی های دو نفره سال ۲۰۲۱ را بشناسید. تنها راه شناختن این بازی‌ها خواندن مقاله امروز بازیک است.

معرفی بهترین بازی های دو نفره اندروید سال ۲۰۲۱

وقتی نوبت بازی‌های ویدیویی می‌شود، اکثر اوقات بازی کردن با دیگران در مقایسه با تنها بازی کردن تجربه جذاب‌تر و سرگرم‌کننده‌تری است. این که دو یا چند نفر با هم همکاری کنند یا علیه هم بازی کنند، خیلی سرگرم‌کننده و جذاب است و می‌توانند لحظات خوبی را سپری کنند و چیزهای زیادی یاد بگیرند. بهترین بازی های دو نفره اندروید سال ۲۰۲۱ بسیار ساده هستند و دانلود کردن آن‌ها وقت زیادی نمی‌گیرد. یادگیری این بازی‌ها هم خیلی ساده است و گزینه‌های جذابی هستند که باید حتما آن‌ها را امتحان کنید.

بهترین بازی های دو نفره اندروید سال ۲۰۲۱ - ۱

Drive Ahead

بازی Drive Ahead یک بازی مسابقه‌ای ماشین‌سواری دو نفره است که در آن می‌توانید وسایل نقلیه عجیب و جالب را انتخاب کنید (از چیزهای معمولی مثل موتورسیکلت گرفته تا قایق‌های چرخ‌دار) و با آن‌ها مسابقه دهید!‌ می‌توانید با وسایل نقلیه خود در میدان مسابقه شرکت کنید، روی رقبای خود فرود بیایید و سعی کنید هر طور شده آن‌ها را از دور خارج کنید. این بازی یکی از بهترین بازی های دو نفره اندروید سال ۲۰۲۱ است که باید حتما آن را امتحان کنید. اگر نمی‌خواهید دوستتان را نابود کنید، می‌توانید با هم همکاری کنید و دیگران را از بین ببرید. این بازی را دانلود کنید تا متوجه شوید چرا این بازی در این مقاله قرار دارد.

بهترین بازی های دو نفره اندروید سال ۲۰۲۱ - ۲

Crossy Road

اگرچه ممکن است بازی Crossy Road را به تنهایی بازی کرده باشید، اما باید بدانید حالت چند نفره هم وجود دارد که می‌توانید با دوست یا اعضای خانواده بازی کنید. این بازی یکی از بهترین بازی های دو نفره اندروید سال ۲۰۲۱ است که در آن می‌توانید با یک دوست بازی کنید و سعی کنید او را شکست دهید. در این بازی باید از خیابان رد شوید، از موانع عبور کنید و تا جایی که می‌توانید پیش بروید. سرعت عمل بالا یکی از نکات اساسی این بازی است و در عین حال باید مراقب هم باشید. اگر تجربه زیادی در این بازی دارید، پس می‌توانید سرگرم شوید و دوستانتان را شکست دهید.

بهترین بازی های دو نفره اندروید سال ۲۰۲۱ - ۳

Fruit Ninja

یکی دیگر از بهترین بازی های دو نفره اندروید سال ۲۰۲۱ یک بازی نوستالژی و کلاسیک است که احتمالا همه آن را می‌شناسید. در این بازی صفحه به دو قسمت تقسیم می‌شود و می‌توانید به صورت دو نفره بازی کنید. شما و دوستتان میوه‌ها را برش می‌دهید و باید تلاش کنید میوه‌ها به صفحه پایینی نیفتند. در این بازی سه جان دارید و این دقیقا مثل بازی اصلی است و باید برای برنده شدن تلاش کنید و از بمب‌ها دوری کنید. راستی، آیا می‌دانید بازی Fruit Ninja ده ساله شد؟

بهترین بازی های دو نفره اندروید سال ۲۰۲۱ - ۴

Battle Golf

اگر به دنبال یک بازی ورزشی هستید، Battle Golf یکی از بهترین بازی های دو نفره اندروید سال ۲۰۲۱ است که حتما باید آن را امتحان کنید. بر خلاف گلف معمولی، این نسخه اصلا کسل‌کننده نیست. در این بازی برای رسیدن به هدف مسابقه خواهید داد و در تمام مدت حریف شما هم سعی می‌کند زودتر از شما به نقطه مقصد برسد. اما گاهی رسیدن به سوراخی که باید توپ را در آن بیندازید، خیلی هم سرراست نیست و ممکن است این سوراخ روی سر هشت‌پا، روی یک جزیره بزرگ و پشت یک نهنگ باشد! بازی Battle Golf به حدی جذاب است که ساعت‌ها شما را مشغول می‌کند و از هیجان روی پا بند نمی‌شوید.

بهترین بازی های دو نفره اندروید سال ۲۰۲۱ - ۵

Glow Hockey 2

اگر میز هاکی هوایی ندارید اما می‌خواهید هاکی هوایی بازی کنید، باید یکی دیگر از بهترین بازی های دو نفره اندروید سال ۲۰۲۱ را دانلود کنید. بازی Glow Hockey 2 بازی مناسب شماست. بدون اینکه از خانه بیرون بیایید می‌توانید رقیبتان را پیدا کنید و با او مسابقه دهید. بازی Glow Hockey 2 طراحی جالبی دارد و سرعت و پاسخ‌گویی بازی بسیار سریع و دقیق است و سادگی بازی هم به جذابیت آن افزوده است.

بیشتر بخوانید: بهترین بازی های چند نفره جدید اندروید در سال ۲۰۲۰

نظر شما درباره بهترین بازی های دو نفره اندروید سال ۲۰۲۱ چیست؟

فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، عاشق فناوری و هر چیزی که تو این حوزه قرار می‌گیره. طرفدار دو آتیشه برند اپل و عاشق نوشتن درباره محصولات و تولیدات جدید در حوزه تکنولوژی. تولید محتوا و زبان انگلیسی دو تا از علایق زندگیشه و از این کار لذت می‌بره.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید