در اداره حوصله‌تان سر رفته است؟ شاید هم در تعطیلات به سر می‌برید و می‌خواهید زمان بگذرد. فرقی نمی‌کند کجا باشید و چه کار می‌کنید، بازی های دو نفره اندروید بهترین راه برای گذران وقت و یا تفریح کردن با دوست یا یکی از اعضای خانواده است.

بنابراین با دانستن این موضوع، مقاله بهترین بازی های دو نفره اندروید را بخوانید تا بتوانید با یکی دیگر از عزیزانتان روی یک گوشی، گوشی‌های جدا و حتی از راه دور و از طریق اتصال به اینترنت بازی کنید.

معرفی بهترین بازی های دو نفره اندروید

بازی های دو نفره اندروید - ۱

Dots and Boxes

ژانر: استراتژی

همانطور که در عکس می‌بینید، بازی Dots and Boxes یکی از بازی‌های نوستالژیک است که در گذشته با کاغذ و قلم اجرا می‌شد. با پیشرفت تکنولوژی، بازی‌های قدیمی هم به بازی‌های مدرن تبدیل شدند و بازی Dots and Boxes هم به یکی از بازی های دو نفره اندروید و iOS تبدیل شد. اگر بخواهید به صورت دو نفره محلی بازی کنید، شما و دوستتان یا یکی از اعضای خانواده می‌توانید با یک گوشی یا تبلت اندروید یا iOS بازی کنید. این ویژگی باعث شده بازی Dots and Boxes یکی از بازی‌های جذاب اندروید هم باشد و برای مواقعی که به وای فای دسترسی نداشته باشید، یک گزینه عالی است.

بازی های دو نفره اندروید - 2

Crossy Road

ژانر: مسابقه‌ای

بازی Crossy Road یکی از بازی های دو نفره اندروید است که از بازی کلاسیک Frogger الهام گرفته و همان گیم‌پلی جذاب و اعتیاد‌آور را دارد و از سبک بازی‌های پیکسلی است. در حالت دو نفره، صفحه به دو قسمت تقسیم می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد که با یک دستگاه بازی کنید.

در حالت دو نفره می‌توانید به طور همزمان به رقابت با حریفتان بپردازید یا در بازی او خراب‌کاری کنید. این بازی با Android TV هم سازگار است و به شما اجازه می‌دهد روی صفحه بزرگ‌تر بازی کنید.

بازی های دو نفره اندروید - 3

Glow Hockey 2

ژانر: مسابقه‌ای

یکی دیگر از بازی های دو نفره اندروید ، یک بازی کلاسیک در دنیای واقعی است که به یک بازی جذاب و سرگرم‌کننده تبدیل شده و اسم آن Glow Hockey 2 است که حال و هوای مسابقه هاکی را به گوشی یا تبلت شما می‌آورد. اگرچه صفحه موبایل یا تبلت مقیاس فیزیکی بازی را بسیار کوچک‌تر کرده است، اما رقابت و هیجان بازی مثل دنیای واقعی است و آن را به یک انتخاب عالی برای بازی های دو نفره اندروید تبدیل کرده است.

گیم‌پلی بازی ساده و در عین حال بسیار جذاب و سرگرم‌کننده است. باید از انگشتانتان برای هدایت و مهار استرایکر (مهاجم) استفاده کنید. سپس سعی کنید دیسک را وارد دروازه حریف کنید و در عین حال از دروازه خود دفاع کنید.

بازی های دو نفره اندروید - 4

Badland

ژانر: ماجراجویی/موتوری (از یک سمت کادر به سمت دیگر)

اگر به دنبال بازی نسبتا متفاوتی هستید، بازی Badland یک بازی منحصربه‌فرد با طراحی و سبک هنری فوق‌العاده است که منتقدان آن را تحسین کرده‌اند. هدف بازی هدایت شخصیت حبابی بازی در میان موانع است تا بتوانید به مرحله پایان برسید.

بازی، هم حالت همکاری دارد و هم می‌توانید به صورت چند نفره و رقابتی بازی کنید. این بازی یکی از بازی های دو نفره اندروید به حساب می‌آید که می‌توانید روی یک دستگاه بازی کنید و بهترین راه برای گذران وقت و سرگرمی‌های دونفره است.

بازی های دو نفره اندروید - 5

Duel Otters

ژانر: تلفیقی

بازی Duel Outters یکی از بازی های دو نفره اندروید عالی است که می‌توانید به صورت محلی بازی کنید و برای سرگرمی سریع و رقابتی فوق‌العاده است. این بازی پر از مینی گیم است که عکس‌العمل، مدیریت زمان و همکاری را در شما تقویت می‌کند.

مینی گیم‌های دوئلی شامل بازی‌هایی مثل پینگ پونگ، بازی‌های مطابقتی، کلیک سریع، شمارش و بازی‌های دیگر است.

بازی های دو نفره اندروید که باید آنلاین بازی کنید

بازی های دو نفره اندروید - 6

Bowmasters

ژانر: اکشن/مبارزه‌ای

یکی دیگر از بازی های دو نفره اندروید ، بازی Bowmasters است که در آن عروسک‌های عجیب و جذاب به مبارزه با هم می‌پردازند و خشونت و رقابت در این بازی زیاد است. هدف بازی این است که با پرتاب کردن اشیای مختلف که برای هر شخصیت منحصربه‌فرد است، حریف خود را از بین ببرید. محاسبه مسیر اسلحه و تنظیم قدرت آن نصف هیجان بازی است. نصف دیگر هیجان برخورد اسلحه به حریف و تماشای نابودی آن‌هاست.

پیش از آنکه حالت دو نفره را آزاد کنید، ابتدا آموزش بازی و چند مسابقه را تمام کنید. بعد از آن، دو نفر می‌توانند روی یک دیوایس یا به صورت آنلاین با هم بازی کنند.

بازی های دو نفره اندروید - 7

Words with Friends 2

ژانر: بازی کلمه‌ای

بعد از موفقیت بازی کلمه‌ای پرطرفدار Words With Friends، کمپانی بازی‌سازی Zynga نسخه دوم این بازی را هم منتشر کرد که نسخه به‌روزرسانی شده بود. یکی از بازی های دو نفره اندروید که بازی‌های رومیزی کلاسیک را یادآوری می‌کند و در میان کاربران از شهرت و محبوبیت بالایی برخوردار است.

می‌توانید با دوستان یا کاربران تصادفی بازی کنید. یکی دیگر از مزایای بازی این است که اگر وسط بازی خارج شوید، می‌توانید بعدا نوبت خود را بازی کنید.

بازی های دو نفره اندروید - 8

Clash Royale

ژانر: کارتی، استراتژی

بازی Clash Royal یکی دیگر از بازی های دو نفره اندروید است که توسط سازنده بازی محبوب کلش آو کلنز ساخته شده است و یکی از بهترین بازی های دفاع از قلعه است. در این بازی رقبا به شما حمله می‌کنند و شما باید از قلعه خود دفاع کنید و برعکس. این بازی جزو بازی‌های کارتی هم هست و نیروها و استراتژی خود را باید از طریق انتخاب کارت‌های مختلف اجرا کنید. هدف شما باید چینش درست کارت‌ها باشد به طوری که قلعه حریف را نابود کنید، پیش از آنکه حریف شما را نابود کند.

پیش از آنکه بتوانید در مقابل یک دوست بازی کنید، باید دوره آموزشی را تمام کنید. وقتی یک بار حالت دو نفره را فعال کردید، می‌توانید برای همیشه از یکی از بازی های دو نفره اندروید لذت ببرید.

بازی های دو نفره اندروید - 9

Battlelands Royale

ژانر: میدان نبرد/شوتر

یکی دیگر از بازی های دو نفره اندروید یکی از بازی های مشابه فورتنایت و PUBG است، اما به استراتژی و گوشی پیشرفته‌ای نیاز ندارد. این بازی برای اوقات فراغت و بازی‌های دونفره عالی است. می‌توانید با یک دوست بازی کنید یا تیم تشکیل بدهید و در حالت دو نفره یا گروهی بازی کنید.

کنترل‌های این بازی ساده است و بازی‌ها کوتاه هستند و باعث شده گزینه جذابی برای بازی های دو نفره اندروید باشد.

بازی های دو نفره اندروید - 10

QuizUp

ژانر: مسابقه‌ای

راهی عالی برای سپری کردن وقت این است که دانش عمومی خود را محک بزنید. بازی QuizUp یکی از بهترین بازی های دو نفره اندروید است که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید مستقیما با دیگران یا با دوستان خود رقابت کنید. درست مثل بازی‌های معمایی واقعی، مسابقه در زمان واقعی رخ می‌دهد و بازی نوبتی نیست. هدف شما این است که به سوالات سریع‌تر و دقیق‌تر پاسخ بدهید و امتیاز بیشتری کسب کنید.

برای دعوت یک دوست به بازی، تنها کاری که باید بکنید این است که نام کاربری خود را به او بدهید.

بازی های دو نفره اندروید - 11

Boggle with Friends

ژانر: بازی کلمه‌ای

یکی دیگر از بازی های دو نفره اندروید ، یکی دیگر از بازی‌های کلمه‌ای کلاسیک است که Zynga آن را به یک بازی موبایلی تبدیل کرده است. در بازی Boggle with Friends، هدف پیدا کردن تمام کلمات ممکن در مجموعه‌ای تصادفی از حروف است. با این حال، فقط می‌توانید حروفی که کنار هم هستند را با هم انتخاب کنید (عمودی، افقی و مورب). اگر پیش از اتمام زمان بازی، امتیازتان از حریفتان بیشتر شود، بازی را برنده شدید.

بازی های دو نفره اندروید - 12

Sea Battle 2

ژانر: استراتژی

بازی Sea Battle 2 یکی از بازی های دو نفره اندروید است که از بازی‌های میدان نبرد الهام گرفته شده است و طراحی قلم و کاغذی جذابی دارد. می‌توانید این بازی را روی یک دستگاه با دوست دیگر بازی کنید، به بلوتوث وصل شوید، دعوت‌نامه بفرستید یا به صورت آنلاین با آن‌ها بازی کنید. از آنجایی که گیم‌پلی این بازی بر پایه مخفی‌کاری و رازداری است، پیشنهاد می‌کنیم روی یک دستگاه بازی نکنید، اما اگر دستگاه دیگری در دسترس نبود، این هم یک گزینه است.

بازی های دو نفره اندروید - 13

Soul Knight

ژانر: سیاهچاله

بازی Soul Knight یکی از بازی‌های سیاهچاله جذاب و یادآور بازی دیگری به نام Enter the Dungeon است. با در نظر گرفتن گیم‌پلی و کنترل‌های ساده و چرخه تکرار، بازی Soul Knight یکی از بهترین بازی های دو نفره اندروید است.

می‌توانید با وصل شدن به وای فای بازی کنید.این بازی به طور خودکار تشخیص می‌دهد آیا شخص دیگری به شبکه شما وصل شده است و می‌توانید با او بازی کنید یا نه.

بازی های دو نفره اندروید - 14

Terraria

ژانر: Sandbox

اگرچه تمام بازی های دو نفره اندروید برای این طراحی شده‌اند که مدت کوتاهی با آن‌ها بازی کنید، اما بازی Terraria یکی از بازی های چند نفره اندروید است که می‌توانید ساعت‌ها مشغول باشید. این بازی، نسخه موبایل یکی از بازی‌های پرطرفدار کامپیوتری است و به شما این امکان را می‌دهد تا از طریق وای فای محلی یا وصل شدن به سرور موبایل مناسب، با دوستانتان بازی کنید.

بازی های دو نفره اندروید - 15

Tank Stars

آخرین گزینه در فهرست بازی های دو نفره اندروید ، یک بازی تاکتیکی الهام گرفته از بازی Worms است که سبک گرافیک آن شبیه Bowmasters است. تنوع اسلحه‌ها، تانک‌ها در ترکیب با مولفه باارزش هدف‌گیری، باعث می‌شود بازی حس چالش فوق‌العاده‌ای را بین دوستان ایجاد کند.

می‌توانید روی یک دستگاه بازی کنید یا از طریق وای فای وصل شوید. با این حال، هر دو نفر باید چند تمرین مبتنی بر هوش مصنوعی را رد کنند.

امیدواریم از بهترین بازی های دو نفره اندروید لذت برده باشید. نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبعMakeUseOf
فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، عاشق فناوری و هر چیزی که تو این حوزه قرار می‌گیره. طرفدار دو آتیشه برند اپل و عاشق نوشتن درباره محصولات و تولیدات جدید در حوزه تکنولوژی. تولید محتوا و زبان انگلیسی دو تا از علایق زندگیشه و از این کار لذت می‌بره.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید