به دنبال بهترین بازی های Tycoon اندروید هستید؟ جای درستی آمدید! چون امروز قرار است بهترین بازی‌های این سبک را به شما معرفی کنیم. ادامه مطلب را بخوانید تا کسب و کار را یاد بگیرید و آینده خود را بسازید.

بازی های Tycoon دسته عجیب غریبی هستند، چون این بازی‌ها زیرمجموعه بازی‌های شبیه‌سازی هستند که در توسعه بازی، بسیار گسترده و عالی عمل می‌کنند. بازی های Tycoon به شما این امکان را می‌دهند تا کسب و کاری را اداره کنید، نقش‌های جدید به عهده بگیرید و خیلی سریع‌تر از زندگی واقعی به موفقیت برسید. احساس موفقیت شغلی و میلیاردر شدن، تجربه فوق‌العاده‌ای است که در بهترین بازی های Tycoon اندروید می‌توانید از آن بهره ببرید.

معرفی بهترین بازی های Tycoon اندروید

بهترین بازی های Tycoon اندروید - ۱

Brew Town

اولین بازی در فهرست بهترین بازی های Tycoon ، بازی Brew Town است که در آن می‌توانید دلسترسازی کوچک خود را افتتاح کنید و بعد از تلاش به امپراتور این کسب و کار تبدیل شوید. در این بازی می‌توانید کسب و کارهای زیادی را کنترل کنید،‌ بطری‌های شخصی خود را طراحی کنید و حتی طعم دلسترها را هم انتخاب کنید. این بازی یک گزینه عالی برای عاشقان دلستر و کسانی است که ایجاد یک تجارت بزرگ در حوزه نوشیدنی را دوست دارند، بدون اینکه واقعا بخواهند کارخانه بزنند یا در زندگی واقعی دلستر تولید کنند.

بهترین بازی های Tycoon اندروید - ۲

Game Dev Story

بسیاری از گیمرهایی که بازی‌های موبایل را می‌شناسند، اغلب به زندگی واقعی سازندگان بازی علاقه دارند. چه راهی بهتر از اینکه زندگی این افراد را تجربه کنند و بتوانند در بازی هم یک توسعه‌دهنده بازی باشند؟ یکی از بهترین بازی های Tycoon اندروید ، بازی Game Dev Story، داستان زندگی یک سرمایه‌دار بزرگ و در واقع یک توسعه‌دهنده و سازنده بازی است. در این بازی می‌توانید بدون یادگیری کدنویسی، کارمندان را مدیریت کنید، بازی بسازید و میلیون‌ها دلار درآمد کسب کنید.

بهترین بازی های Tycoon اندروید - ۳

Youtubers Life

تا به حال فکر کردید یک اینفلوئنسر یا یوتیوبر (سازنده ویدیو در یوتیوب) شوید؟ در بازی Youtubers Life که یکی از بهترین بازی های Tycoon اندروید است، می‌توانید بدون چالش‌های یک پلتفرم پرجمعیت یا نیاز به یادگیری واقعی ویرایش فیلم، به سرعت پیشرفت کنید و یکی از مطرح‌ترین یوتیوبرهای جهان شوید. در این بازی می‌توانند با ساخت یک وبلاگ ویدیویی یا بازی یا هر چیزی که خودتان دوست دارید، مخاطبان را جذب کنید و میلیونر شوید.

بیشتر بخوانید: بازی های شبیه سازی اندروید ؛ زندگی دیگری را تجربه کنید

بهترین بازی های Tycoon اندروید - ۴

Car Industry Tycoon

وقتی صحبت از ساخت اتومبیل می‌شود، هیچ ایده‌ای ندارم و واقعا نمی‌دانم تمام قطعات چطور کنار هم قرار می‌گیرند تا یک وسیله شروع به حرکت کند. اما این باعث نمی‌شود یکی از بهترین بازی های Tycoon اندروید را به شما معرفی نکنم! بازی Car Industry Tycoon یک بازی کلیکی و شبیه‌سازی است که می‌توانید با صرف زمان پول کسب کنید، کارگران مختلف را استخدام کنید، ماشین‌های بیشتری تولید کنید و کارخانه خود را ارتقا دهید و به کسب و کار خود رونق بدهید.

بهترین بازی های Tycoon اندروید - ۵

Space Colony: Idle

در بازی Space Colony: Idle که یکی از بهترین بازی های Tycoon اندروید است، بشریت به فضا نقل مکان کرده و برای زنده ماندن و رشد جامعه باید زیرساخت‌های لازم را ایجاد کنند. در این بازی شما به فضانوردان آموزش می‌دهید، سیستم‌های مختلف را تنظیم می‌کنید تا کار کنند، فناوری‌های جدید کشف می‌کنید و مواد موجود در سیاره جدید را استخراج می‌کنید تا فضا هم مثل زمین رشد کند و شما بتوانید به راحتی در آن زندگی کنید.

بهترین بازی های Tycoon اندروید - ۶

Esports Life Tycoon

شاید شما از آن دسته افرادی باشید که به مدیریت تیم ورزشی علاقه دارد. اگر اینطور است، بازی Esports Life Tycoon یکی از بهترین بازی های Tycoon اندروید برای شماست. در این بازی می‌توانید تیم ورزشی خود را ایجاد کنید، فضای کاری آن‌ها را بسازید، قبل از یک مسابقه بزرگ با مشکلات روبرو شوید و آن‌ها را حل کنید و انگیزه را در تیم خود حفظ کنید. با درخشش تیم خود می‌توانید به قله‌های جهان ورزشی صعود کنید و بدرخشید.

بهترین بازی های Tycoon اندروید - ۷

Transit King Tycoon

خیلی از ما چیز زیادی درباره امپراتوری حمل و نقل نمی‌دانیم! اما در بهترین بازی های Tycoon اندروید می‌توانید هر چیزی را به یک امپراتوری تبدیل کنید. در بازی Transit King Tycoon، شما می‌توانید موارد دلخواه خود را ایجاد کنید و سپس با استفاده از کامیون‌ها، تولیدات خود را به نقاط و کشورهای دیگر صادر کنید! در این بازی به ناوگان حمل و نقل نیاز خواهید داشت، باید فرماندهی آن‌ها را به عهده بگیرید و بهترین شرکت حمل و نقل در جهان شوید.

بهترین بازی های Tycoon اندروید - ۸

Skyward City

بازی Skyward City یکی از بهترین بازی های Tycoon اندروید و یک بازی شبیه‌سازی شهرسازی است که در آن شهری می‌سازید که مناطق مختلف، بخش‌های مختلف و حتی شهرداران مختلف دارد که باید در مناطق تحت فرمان خود، کسب درآمد کنند. در حالی که شما در حال ایجاد یک شهر هستید، باید درآمد زیادی کسب کنید. این درآمد زمانی به درد می‌خورد که بخواهید شهر خود را گسترش دهید و میلیون‌ها نفر را حفظ کنید.

بهترین بازی های Tycoon اندروید - ۹

Soda Factory Tycoon

یکی دیگر از بهترین بازی های Tycoon اندروید ، بازی Soda Factory Tycoon است که در آن کارخانه‌های نوشیدنی می‌سازید و از آن‌ها بهره‌برداری می‌کنید. در این بازی کارخانه‌های مختلف، بطری‌های مختلف و طعم‌دهنده‌های مختلف می‌سازید! هنگام بازی باید روی صفحه ضربه بزنید، درآمد بیشتری کسب کنید، ساختمان‌ها را ارتقا دهید، افراد بیشتری استخدام کنید و هر کاری می‌توانید بکنید تا سوداها یا نوشابه‌های شما به طور مرتب تولید شوند و خط تولید همیشه فعال باشد.

بهترین بازی های Tycoon اندروید - ۱۰

Rocket Star

در بازی Rocket Star که یکی از بهترین بازی های Tycoon اندروید است، شما به دنبال جمع‌آوری گروهی از افراد با استعداد برای ساخت یک موشک و کشف فضا هستید. در این بازی با تحقیقات و پرتاب موشک‌ها می‌توانید از طریق کهکشان راه خود را پیدا کنید، درآمد کسب کنید و مرکز فضایی خود را ارتقا دهید. مکان‌های زیادی برای کاوش وجود دارد و باید برای آن‌ها کشتی‌های فضایی مختلفی بسازید.

بهترین بازی های Tycoon اندروید - ۱۱

Idle Zoo Tycoon 3D

به نظر می‌رسد همه در برهه‌ای از زندگی خود دوست داشتند صاحب یک باغ‌وحش باشند و آن را اداره کنند. در بازی Idle Zoo Tycoon 3D یکی از بهترین بازی های Tycoon را خواهید داشت که می‌توانید به آرزوی خود برسید. در این بازی می‌توانید باغ وحش خود را طراحی کنید، مناطق مختلف را به روز نگه دارید، حیوانات مختلفی به باغ وحش اضافه کنید، آن‌ها را پرورش دهید و مکان ایده‌آلی برای لذت بردن مردم هنگام تماشای حیوانات ایجاد کنید و صد البته کسب درآمد کنید.

بهترین بازی های Tycoon اندروید - ۱۲

Idle Mechanics Manager

به جای کارخانه اتومبیل‌سازی، می‌توانید مکانیک شوید و در Idle Mechanics Manager یکی از بهترین بازی های Tycoon اندروید را تجربه کنید. در این بازی می‌توانید کارمند استخدام کنید، کارخانه ایجاد کنید، اتومبیل بفروشید و به امید ایجاد بهترین مکانیکی اتومبیل در کل شهر، تلاش کنید. می‌توانید از این راه کسب درآمد کنید و از این پول برای سرمایه‌گذاری مجدد استفاده کنید و در جهان بهترین باشید.

بهترین بازی های Tycoon اندروید - ۱۳

Golf Club Manager

باشگاه گلف جیمز در حال ورشکسته شدن است و شما وظیفه دارید در مدیریت باشگاه به او کمک کنید تا از ورشکستگی نجات پیدا کند و به یک امپراتوری گلف تبدیل شود! در این بازی که یکی از بهترین بازی های Tycoon اندروید است، می‌توانید یک باشگاه گلف شگفت‌انگیز داشته باشید، کسب و کار خود را اداره کنید، برای درآمد روزانه و گسترش کسب و کار برنامه‌ریزی کنید و کاری کنید مردم به باشگاه شما علاقمند شوند و پول بیشتری خرج کنند.

بهترین بازی های Tycoon اندروید - ۱۴

Gaming Shop Tycoon

شاید شما یک زندگی ساده را دوست داشته باشید. یک زندگی آرام که در آن یک فروشگاه بازی را اداره می‌کنید، سعی می‌کنید مشتریان خود را راضی نگه دارید، کارمندان مختلف را استخدام کنید و از همه اطلاعاتی که درباره فناوری‌ها و ابزارهای مختلف وجود دارد، آگاه باشید. فروشگاه شما به طور خاص بازی‌های ورزشی را هدف قرار داده، پس باید مخاطبان خود را جذب کنید و برای کسب بیشترین سود تلاش کنید. این بازی یکی از بهترین بازی های Tycoon اندروید است که حتما باید آن را امتحان کنید.

بهترین بازی های Tycoon اندروید - ۱۵

Smartphone Tycoon 2

چه چیزی بیشتر از ساخت تلفن هوشمند لذت‌بخش است؟ در بازی Smartphone Tycoon 2 که یکی از بهترین بازی های Tycoon اندروید است، باید شرکتی تأسیس کنید که قرار است در آن گوشی‌های هوشمند ساخته شود. در این شرکت باید بهترین گوشی‌ها را بسازید، تجارت خود را توسعه دهید و با فروش گوشی‌های خود، بازار تلفن همراه را تسخیر کنید. اگر به اندازه کافی خوب باشید، می‌توانید طرفداران زیادی جذب کنید و یکی از بهترین‌ها باشید.

نظر شما درباره بهترین بازی های Tycoon چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، عاشق فناوری و هر چیزی که تو این حوزه قرار می‌گیره. طرفدار دو آتیشه برند اپل و عاشق نوشتن درباره محصولات و تولیدات جدید در حوزه تکنولوژی. تولید محتوا و زبان انگلیسی دو تا از علایق زندگیشه و از این کار لذت می‌بره.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید