فرقی نمی‌کند درباره فیلم صحبت کنیم یا برنامه‌های تلویزیونی، کتاب‌های مصور یا بازی‌های ویدیویی؛ ژانر زامبی هیچ‌وقت قدیمی نمی‌شود و همیشه طرفداران زیادی دارد. حتی وقتی یک گلوله در مغزشان خالی کنیم، این علاقه و هیجان بیشتر هم می‌شود. به نظر می‌رسد به طرز ناخوشایندی شیفته این شدیم تا در جمعی از نامردگان یا زامبی‌ها پرسه بزنیم و آن‌ها را از بین ببریم. در این مقاله قرار است 25 بازی زامبی اندروید را به شما معرفی کنیم تا آن‌ها را از گوگل پلی دانلود کنید و این روز‌ها که در خانه هستید و احتمالا وقت آزاد زیادی دارید، سرتان را با زامبی‌ها و بازی‌های زامبی کشی اندروید گرم کنید.

تعداد زیادی بازی زامبی اندروید در گوگل پلی وجود دارد که سبک همه آن‌ها زامبی کشی است. همچنین تعداد زیادی بازی هم وجود دارند که تم زامبی دارند، اما موضوع آن‌ها به طور کامل درباره زامبی نیست؛ از بازی‌های سبک دفاع از قلعه گرفته تا بازی‌های نقش‌آفرینی، گاهی یک یا چند زامبی هم ممکن است در روند بازی حضور داشته باشند.

تمام بازی‌های زامبی اندروید، داستان مشترکی دارند و آن هم مقابله یا حمله به نامردگان است و احتمالا شما هم تأیید می‌کنید که این بازی‌ها واقعا جذاب و سرگرم‌کننده هستند.

اگر به دنبال فهرستی کامل از بازی زامبی اندروید هستید، در این مقاله 25 بازی برتر زامبی برای اندروید را به شما معرفی می‌کنیم. تا پایان با ما همراه باشید.

بازی زامبی اندروید ؛ 25 بازی برتر

Death Road to Canada

بازی زامبی اندروید - 0

ژانر: اکشن، ماجراجویی، نقش‌آفرینی

بازی Death Road to Canada یک بازی جذاب است که بیشتر از بازی های زامبی اندروید دیگر مغز و جذابیت در آن وجود دارد. مدیریت احزاب و گروه‌ها و تصمیمات سخت در این ماجراجویی سرگرم‌کننده، ساعت‌ها شما را مشغول می‌کند.

Plants vs Zombies

بازی زامبی اندروید - 1

ژانر: استراتژی، دفاع از قلعه

بازی زامبی ها و گیاهان یا همان Plants vs Zombies یکی از بازی های مهم و کلیدی در ظهور و شکل‌گیری ژانر دفاع از قلعه است؛ اگرچه از نظر فنی و تکنیکی این بازی در واقع یک بازی دفاع خطی است. با همه این‌ها، بازی Plants vs Zombies یکی از محبوب‌ترین بازی‌های اندروید است که بعد از سال‌ها همچنان طرفداران زیادی دارد.

Organ Trail: Director’s Cut

بازی زامبی اندروید - 2

ژانر: ماجراجویی، رترو (کلاسیک)، شوتر، شبیه‌سازی

بازی Organ Trail: Director’s Cut یک بازی سبک ماجراجویی ترسناک و مبتنی بر بقاست که پیچش و شوخ‌طبعی جالبی دارد. در واقع، این بازی یک تقلید شدید و تا حدی ظالمانه از بازی آموزشی محبوب The Oregan Trail است.

Into the Dead 2

بازی زامبی اندروید - 3

دنباله قسمت اول بازی اتورانر (دونده خودکار) اول شخص Into the Dead که تمرکز بیشتری بر سبک اکشن داشته است. با وجود اینکه قدرت تیراندازی و شلیک در قسمت دوم کاهش پیدا کرده است، اما این بازی همچنان یکی از گزینه‌های مهم بازی زامبی اندروید است که فضا و اتمسفر زامبی کشی آن همه را شیفته خود کرده است.

(Call of Duty Mobile (2019

بازی زامبی اندروید - 4

ژانر: شوتر

این بازی ذاتا یک بازی زامبی اندروید نیست، بلکه بازی Call of Duty: Mobile حالت زامبی‌طوری خودش را دارد که بی‌نهایت محبوب و مشهور است. در این بازی باید با زامبی‌هایی که به صورت تکی یا دسته‌های سه نفره به سمت شما می‌آیند بجنگید و آن‌ها را از بین ببرید.

The Walking Dead: The Game

بازی زامبی اندروید - 5

ژانر: ماجراجویی

مجموعه بازی های Walking Dead تولید کمپانی Telltale همه در مورد تصمیم‌گیری‌های سختی هستند که اگر به اشتباه گرفته شوند، عواقب وحشیانه و مرگباری دارد. به عبارت دیگر، تعداد زیادی از شخصیت‌های اصلی بازی در اثر تصمیم‌گیری‌های اشتباه و توسط زامبی‌ها از بین می‌روند.

Dragon Hills 2

بازی زامبی اندروید - 6

بازی زامبی اندروید Dragon Hills 2 و دنیای پر از زامبی آن، یک زمین بازی فیزیکی است که باید با لمس صفحه و فرار از زامبی‌ها زنده بمانید و این بازی شما را به یاد روزهای ابتدایی بازی‌های تلفن هوشمند می‌اندازد.

Dead Venture

بازی زامبی اندروید - 7

ژانر: اکشن

بازی Dead Venture یک بازی زامبی اندروید با تصاویر و جلوه‌های بصری جالب و بی‌نظیر بازی محبوب Minecraft است. با این حال، این بازی تا حد زیادی به یک بازی جذاب اکشن تبدیل شده که با ماشینی که سوار آن هستید، می‌توانید زامبی‌ها را زیر کنید.

Dead Island: Survivors

بازی زامبی اندروید - 8

ژانر: اکشن، دفاع از قلعه

به جای تلاش برای تکرار و افراط در سبک اکشن اول شخص مجموعه Dead Island، در بازی Survivors شاهد یک بازی دفاع از قلعه هستیم که با مولفه‌های هک اند اسلش اکشن ادغام شده است.

Kill Shot Virus

بازی زامبی اندروید - 9

بازی Kill Shot Virus یک بازی شوتر اول شخص پویا، خشن و بی‌نهایت بی‌مغز با مضمون بازی زامبی اندروید است که در آن انواع مختلفی از مأموریت‌های تیراندازی با اسلحه و فرار را تجربه می‌کنید.

Mini Day Z

بازی زامبی اندروید - 10

ژانر: استراتژی

بازی Mini Day Z نسخه ساده شده یکی از اصلی‌ترین بازی های زامبی اندروید با سبک زنده ماندن است که طرفداران زیادی داشته است. بله بازی زامبی اندروید Mini Day Z نسخه ساده شده Day Z است. بازی Mini Day Z بسیار ساده‌تر است، اما همچنان تجربه فرار و زنده ماندن از زامبی‌ها را به طرزی خوشایند به تصویر می‌کشد.

Zombie Football

بازی زامبی اندروید - 11

ژانر: آرکید، ورزشی

این بازی توئیست و پیچش ظریفی در ژانر رانر است که در آن بازیکن فوتبال آمریکایی باید با حرکات موزون از میان نامردگان حرکت کند. با استفاده از تقویت‌کننده‌های سرعت و سایر عناصر محیطی باید بتوانید زنده بمانید و به نقطه پایان برسید.

Infectonator

بازی زامبی اندروید - 12

ژانر: استراتژی، نامرتب

در بازی زامبی اندروید با سبک استراتژی نامرتب Infectonator، شما خودتان زامبی هستید. وظیفه ترسناک شما این است که با زامبی‌هایی که مغز دیگران را می‌جوند در شهرها تاخت و تاز کنید.

The Walking Dead: No Man’s Land

بازی زامبی اندروید - 13

ژانر: اکشن، نقش‌آفرینی

بازی استراتژی خارق‌العاده‌ای که بر اساس محبوب‌ترین سریال تلویزیونی ساخته شده است. بازی No Man’s Land به شما این امکان را می‌دهد تا دنیای پسا آخرالزمانی خودتان را زیر نظر و به سرپرستی Daryl بسازید.

Plants vs. Zombies Heroes

بازی زامبی اندروید - 14

ژانر: مبارزه کارتی، چندنفره

بازی Plants vs Zombies Heroes با جرات و جسارت با بازی دفاع خطی Clash Royal درافتاده است و سعی دارد با این بازی رقابت کند. باید گفت تا به اینجا این بازی خیلی خوب عمل کرده و طرفداران زیادی دارد.

Zombicide: Tactics & Shotguns

بازی زامبی اندروید - 15

ژانر: بازی کارتی/رومیزی، استراتژی

این بازی خیلی سرگرم‌کننده و عمیق نیست، اما تغییر این بازی رومیزی به یک بازی زامبی اندروید ، باعث شده با مقدار مناسبی از سبک‌های اکشن، نقش‌آفرینی و چندین زامبی مغز‌خوار طرف باشیم.

AI Dungeon

بازی زامبی اندروید - 16

ژانر: ماجراجویی

بازی Al Dungeon یکی از آن بازی‌های جذاب است که ما را به دوران بازی‌های ماجراجویی قدیمی می‌برد، اما هوش مصنوعی را به کار گرفته تا داستان و سبک ماجراجویی منحصربه‌فردی را پدید بیاورد. هم‌چنین یکی از آن ماجراهای زامبی‌طوری است که می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های بازی زامبی اندروید باشد.

Dead Trigger 2

بازی زامبی اندروید - 17

ژانر: اکشن، شوتر

بازی Dead Trigger 2 یکی از بازی‌های جذاب و تأثیرگذار شوتر اول شخص است که مراحل کوتاه دارد. اگر گوشی اندروید جدیدی خریده‌اید که می‌خواهید آن را تست کنید و ببینید چقدر خوب است، می‌توانید از این بازی استفاده کنید. سپس باید شما را از گوشی جدا کنند و دست از بازی کردن بردارید.

War of the Zombie

بازی زامبی اندروید - 18

ژانر: شوتر، استراتژی

بازی War of the Zombies را می‌توان به زبان ساده این‌گونه توصیف کرد: بازی X-Com به اضافه زامبی‌ها. اما این بازی زامبی اندروید بیشتر نگاه بالا به پایین دارد.

Zombie Catchers

بازی زامبی اندروید - 19

ژانر: اکشن، پلتفرم

یکی دیگر از بازی های زامبی اندروید که می‌تواند به ما نشان بدهد دنیای زامبی‌ها چقدر می‌تواند احمقانه و به طرز وحشتناکی خنده‌دار باشد. بازی زامبی اندروید Zombie Catchers یک بازی اکشن پلتفرم است که در آن زامبی‌ها را اذیت می‌کنید و آن‌ها را در موقعیت‌های غیرمنتظره قرار می‌دهید.

Guns ‘n’ Glory Zombies

بازی زامبی اندروید - 20

ژانر: شوتر، دفاع از قلعه

یکی از نسخه‌های محبوب و مشهور در فهرست بازی زامبی اندروید ، بازی Guns ‘n’ Glory است که سبک دفاع از قلعه است و تم زامبی دارد. در این بازی شما کنترل چهار دختر بی‌پروا را بر عهده دارید که در هجوم و حمله زامبی‌ها از خودشان دفاع می‌کنند و می‌جنگند.

Unkilled

بازی زامبی اندروید - 21

ژانر: سه بعدی، شوتر

یکی دیگر از بازی‌های شوتر اول شخص از تولیدکننده بازی Dead Trigger  که این بار با مضمون زامبی وارد بازار شده است. بازی Unkilled شما را در نقشه‌های کوچک هدایت می‌کند تا به صورت اول شخص زامبی‌ها را از بین ببرید. این بازی زامبی اندروید به نظر ما جذاب بود و از تجربه آن لذت بردیم.

Radiation City

بازی زامبی اندروید - 22

بازی Radiation City جذاب‌ترین و بصری‌ترین بازی زامبی اندروید موجود نیست، اما دنیای خصمانه و پسا آخرالزمانی آن خیلی تاثیرگذارتر از بازی‌های دیگر است.

Plants vs Zombies 2: It’s About Time

بازی زامبی اندروید - 23

ژانر: دفاع از قلعه

این بازی ساختار آزاد و بی‌قاعده دارد، به این معنی که به اندازه نسخه اصلی جذاب نیست. با این حال، یکی از بهترین بازی‌های زامبی اندروید است که در گوگل پلی وجود دارد.

Zombie Gunship Survival

بازی زامبی اندروید - 24

ژانر: اکشن، شوتر

کشتن و از بین بردن زامبی‌ها از یک هواپیمای جنگی AC-130 خیلی جذاب و هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد. اما بازی Zombie Gunship Survival برای جذابیت بیشتر در پایین‌ترین سطح پرواز می‌کند و به ساختمان‌ها و عناصر دیگر خیلی نزدیک است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید