استودیوی بازی‌سازی Revolution Software تریلر Beyond a Steel Sky را منتشر کردند تا کاربران برای اولین‌بار بتوانند گیم‌پلی بازی را ببینند. این بازی که در اسفندماه سال گذشته معرفی شده بود، دنباله‌ای برای قسمت اول به حساب می‌آید که در سال ۱۹۹۴ راهی بازار شده بود. بازی فضایی سایبرپانکی دارد.

تریلر Beyond a Steel Sky

داستان بازی درباره جهانی است که هوش مصنوعی کنترل همه‌چیز را به‌دست گرفته است. هنوز پس از سال‌ها طرفداران قسمت اول منتظر ساخت دنبال آن بودند. این بازی ماجراجویی ترکیب خوبی از داستان‌سرایی و معماهای مختلف است. سازندگان با دیدگاه جدید و هوشمندانه‌ای به سمت ساخت این بازی رفته‌اند. بازی به شکلی ساخته شده که حتی اگر قسمت اول را هم بازی نکرده باشید، می‌توانید متوجه همه‌چیز بشوید. سیستم ماجراجویی بازی به‌شدت هوشمند ساخته شده است و بازیکنان به شکل باورنکردنی‌ای با گیم‌پلی تعامل خواهند داشت. بازی محیطی «سند باکس» و کاملا پویا دارد. محیط بر اساس اقداماتی که بازیکنان انجام می‌دهند، از خود واکنش نشان خواهد داد. سازندگان بازی Beyond a Steel Sky برای اینکه بتوانند نظر گیمرها را به سمت ساخته جدید خود جلب کنند، از تکنولوژی جدیدی برای خلق جلوه‌های گرافیکی استفاده کرده‌اند. گرافیک بازی به کتاب‌های کمیک شبیه است و بسیاری از اتفاقات به‌صورت «همزمان» در بازی رخ می‌دهد. بازی از تکنولوژی HDR پشتیبانی می‌کند و می‌توان آن را با کیفیت تصویر 4K هم بازی کرد.

این بازی در سال ۲۰۱۹ برای کنسول‌های و کامپیوترهای شخصی و دستگاه‌های اپل راهی بازار می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر Beyond a Steel Sky را مشاهده کنید:

منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید