پس از شایعات فراوان بالاخره دیابلو 4 معرفی شد. شرکت بلیزارد این بازی را در همایش بلیزکان ۲۰۱۹ با نمایش یک تریلر سینمایی معرفی کرد.

بازی دیابلو 4 در حال حاضر در مرحله توسعه قرار دارد و احتمالا می‌دانید که بلیزارد در طول چند سال گذشته روی چند دیابلو مختلف کار می‌کرده است. براساس اطلاعاتی که بلیزارد منتشر کرده، این بازی تاریک‌تر از قسمت قبلی شده و بیش از پیش به دیابلو 1 و دیابلو 2 نزدیک شده است. این استودیوی بازی‌سازی اعلام کرده که دیابلو 4 یکی از بزرگ‌ترین دنیاها را در بین تمام نسخه‌های این مجموعه دارد و کاری کرده که بازیکنان بتوانند مسیر خاص خود را دنبال کنند. در کنار سیستم مبارزه‌ها، هیولاها، لوت‌‌ها و روند پیشرفت در بازی و نقشه‌های خودکاری که در بازی تولید می‌شوند، بازی را به‌صورت خوبی می‌توان به شکل تک‌نفره و چندنفره بازی کرد. همچنین این احتمال وجود دارد که در سرزمین‌های مختلف با دیگر بازیکنان هم روبه‌رو شوید و با هم وارد یک مبارزه شوید.

در حال حاضر سه کلاس مختلف برای دیابلو 4 معرفی شده است. این سه کلاس عبارتند از:

The Barbarian: این کلاس در مبارزه‌های تن‌به‌تن بسیار قدرتمند است و قدرت زیادی در مبارزه‌ها دارد. او به‌سرعت می‌تواند از سلاح‌های مختلف استفاده کند و حمله‌های متفاوتی هم دارد.

The Sorceress: او از دیابلو 2 آمده است و با قدرت‌‌های جادویی خود به جنگ دشمنان می‌رود.

The Druid: او قابلیت تغییر شکل دارد. می‌تواند از گرگینه به خرس نما هم تبدیل شود.

بلیزارد اعلام کرده که سیستم شخصی‌سازی بسیار خوبی برای شخصیت‌های بازی در نظر گرفته است و بازیکنان می‌توانند مهارت‌ها و قدرت‌های خاصی برای قهرمان خود در نظر بگیرند. بازی دیابلو 4 قرار است برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی راهی بازار شود. هنوز تاریخ انتشار دقیق بازی مشخص نشده است. در ادامه می‌توانید تریلر سینمایی بازی دیابلو 4 را ببینید.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید