امروز اولین تریلر فیلم بلادشات منتشر شد. «بلادشات» (Bloodshot) یک فیلم ابرقهرمانی خواهد بود که از روی کتاب‌های کمیک با همین نام ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی مانند «وین دیزل»، «سم هیوین» و «گای پیرس» بازی می‌کنند.

کتاب کمیک بلادشات در پاییز سال ۱۹۹۲  منتشر شد و داستان یک سرباز سابق آمریکا را روایت می‌کرد که قدرت‌ بازسازی سریع خود را داشت و به واسطه این قابلیت که در خون او وجود داشت، به بلادشات معروف شد. بلادشات از جمله ابرقهرمان‌هایی است که شباهت زیادی به «ولورین» دارد. داخل خون بلادشات میلیون‌ها نانو کامپیوتر وجود دارد که باعث شده‌اند او در سریع‌ترین زمان ممکن سلامتی خود را به دست بیاورد.

با دیدن تریلر فیلم بلادشات متوجه می‌شوید که این فیلم توسط شرکت سونی و کلمبیا پیکچرز ساخته می‌شود. کارگردان این فیلم هم «دیو ویلسون» است. ویلسون اولین تجربه سینمایی خود را با این فیلم رقم زده است. او قبلا در حوزه ساخت بازی فعالیت می‌کرد و در ساخت بازی‌های بزرگی هم نقش داشته است. او برای خیلی از بازی‌ها بزرگ دنیا، تریلرهای سینمایی مختلف ساخته است. از جمله این بازی‌ها می‌توان به Company of Heroes ،Halo Wars ،Mass Effect 2 ،BioShock Infinite و Warhammer 40,000: Dawn of War اشاره کرد.

روند فیلم‌برداری بلادشات از تابستان سال ۲۰۱۸ در شهرهای کیپ‌تاون، پراگ و بوداپست شروع شد. فیلم بلادشات قرار است در تاریخ دوم اسفندماه راهی سینما شود.

در ادامه می‌توانید تریلر فیلم بلادشات را مشاهده کنید:

بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که در ابتدا قرار بوده «جرد لتو» در این فیلم بازی کند، اما در اواسط سال ۲۰۱۸ مشخص شد که «وین دیزل» در این فیلم حضور پیدا می‌کند و نقش بلادشات را به تصویر می‌کشد. از دیگر بازیگران این فیلم هم می‌توانیم به «تلولا رایلی» و «لامورن موریس» اشاره کنیم.

از تریلر فیلم بلادشات مشخص است که با فیلم جذابی طرف خواهیم بود.


علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید