به نظر می‌رسد که بازی بولی 2 مدت زمانی در حال ساخت بوده و راک‌استار واقعا قصد داشته این بازی را تولید کند، اما روند ساخت بولی 2 هیچ‌وقت کامل نشد.

منبعی نزدیک به راک‌استار اعلام کرده که بازی بولی 2 از اوایل سال ۲۰۱۰ در حال ساخت بود، اما پس از مدتی روند تولید آن متوقف شد. در ادامه مشخص شده بود که قهرمان بازی هم «جیمی» بوده که او را در قسمت اول هم دیده بودیم. با این حال، تیم سازنده هنوز تصمیم نگرفته بود که بازی را به چه سمتی پیش ببرد.

مطالب پیشنهادی

در اطلاعات منتشرشده به این موضوع اشاره شد که بازی Bully 2 توسط استودیوی «نیو انگلند» راک‌استار در حال ساخت بوده است. تیمی که ۱۸ ماه روی این بازی کار کرد؛ اما این بازی هیچ‌وقت راهی بازار نشد و حتی روند توسعه آن به پایان نرسید. این تیم فقط بخش کوچکی از بازی را ساخت که قابل بازی هم بود. در سال ۲۰۱۳ روند توسعه بولی 2 متوقف شد و سازندگان بازی روی پروژه‌های دیگر متمرکز شدند.

سال‌ها می‌شود که شایعه ساخت بازی بولی 2 را می‌شنویم. حتی یکسری از آیتم‌ها در بازی GTA Online هم به این بازی اشاره می‌کردند. یکسری از کانسپت‌های بازی در سال ۲۰۱۷ لو رفت و به همین دلیل، بازیکنان امید داشتند که این بازی راهی بازار شود؛ با این حال، بازی کنسل شد.

قسمت اول بازی بولی برای پلی‌استیشن ۲ راهی بازار شده بود. البته نسخه دیگری از این بازی هم بعدا برای ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ منتشر شد. این بازی حتی نسخه موبایل هم دارد.

منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید