اگر کمی با دنیای کسب و کار اینترنتی و فروش محصولات در اینستاگرام آشنا باشید، احتمالا هدف حمله کسانی هستید که به تازگی کار فروش محصولات خود را در اینستاگرام شروع کردند. سوالاتی از قبیل «از چه وبسایتی فالوور بخرم؟»، «خرید فالوور اینستاگرام جواب میده؟»، «اصلا خرید فالوور چجوری هست؟»، «خرید فالوور فعال اینستاگرام یعنی چی؟»، «خرید فالوور بدون ریزش و لایک‌زن یعنی چی؟» از جمله سوالاتی هستند که بدون شک از شما پرسیده خواهد شد. چه برای پاسخ دادن به سوالات دیگران و چه برای آگاهی خودتان، این مقاله را تا انتها بخوانید. در گیکیطور صفر تا صد خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ را با هم مرور می‌کنیم.

صفر تا صد خرید فالوور اینستاگرام ۹۹

طی چند سال اخیر، اینستاگرام به یکی از پررونق‌ترین و بهترین شبکه‌های اجتماعی برای فروش کالا و منبع اصلی درآمد مردم در سراسر جهان تبدیل شده است. شاید بد نباشد بدانید اینستاگرام در هر ماه بیش از یک میلیارد کاربر فعال در سراسر جهان دارد. عده‌ای که به تازگی کار فروش خود را در اینستاگرام آغاز کردند، به دنبال جذب فالوور به روش‌های ارگانیک و یا خرید فالوور هستند. در این مقاله هر آنچه که درباره خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ لازم است بدانید به شما می‌گوییم.

خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ - ۱

اینستاگرام فقط برای فروش محصولات استفاده نمی‌شود و عده زیادی با جذب تعداد زیادی فالوور (چه با ارائه خدمات و چه بدون آن)، تبلیغات در اینستاگرام را باب کردند و با نام «اینفلوئنسرهای اینستاگرام» آن‌ها را می‌شناسید و قطعا همین الان می‌توانید نام چند نفر از آن‌ها را بگویید. تبلیغات به مراتب درآمد بیشتری نسبت به فروش محصولات دارند و دیده شده بعضی از اینفلوئنسرها روزانه درآمد میلیونی دارند.

تعداد فالوور؛ رقابتی بی‌پایان

یکی از مهم‌ترین موضوعات در اینستاگرام که به یک رقابت بی‌پایان تبدیل شده است، تعداد فالوور یا دنبال‌کننده‌هایی است که هر کس دارد. فالوورها می‌توانند در صفحه شخصی یا پیج کسب و کار باشند. هر چه تعداد فالوورها بیشتر باشد، ارزش و اعتبار آن پیج هم بیشتر است. اینجاست که بحث خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ ضرورت پیدا می‌کند.

روش‌های مختلفی برای افزایش تعداد فالوور وجود دارد. اگر بخواهید به روش ارگانیک تعداد دنبال‌کننده‌های خود را بالا ببرید، استفاده از محتوای مناسب، استفاده از هشتگ‌ها، معرفی به دوستان، تبلیغ در پیج اینفلوئنسرهای پر بازدید و در قدم آخر خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ از جمله راه‌های پیش روی شماست. شاید عجیب باشد، اما برای عکس‌ها و ویدیوهای خود می‌توانید لایک هم بخرید.

طبقه‌بندی پیج‌های مختلف اینستاگرام

وقتی اینستاگرام تازه شروع به کار کرده بود، فقط یک حالت برای آن تعریف شده بود و آن هم صفحه شخصی بود. افرادی که به فکر فروش کالا و خدمات خود افتادند، در صفحه شخصی خود کسب و کار می‌کردند. اما بعد از چند سال و افزایش تقاضای مردم برای فروش محصولات، اینستاگرام حالت‌های جدیدی را به پلتفرم خود اضافه کرد. در حال حاضر سه حالت کلی برای صفحه‌های اینستاگرام وجود دارد و هر کس با توجه به کاربری و هدفش یکی از این حالت‌ها را انتخاب می‌کند.

 • صفحات شخصی یا Personal Account
 • صفحات عمومی یا Public Account
 • صفحات تجاری و کسب و کار یا Business Account

با توجه به اسم این صفحات تا حد زیادی نشان‌دهنده ماهیت آن‌ها هست.

خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ - ۲

صفحات شخصی برای افرادی است که نمی‌خواهند عکس‌ها یا پست‌های آن‌ها در معرض دید عموم باشد و هر درخواستی برای دنبال کردن باید به تایید صاحب صفحه یا ادمین پیج برسد. اکثر پروفایل‌های اینستاگرام شخصی هستند و فالوورها به دوستان، همکاران و افراد فامیل محدود می‌شوند.

صفحات عمومی صفحات سلبریتی‌ها، اینفلوئنسرها، گردشگران، عکاسان، موسیقیدان‌ها و کسانی است که می‌خواهند راحت‌تر در اینستاگرام دیده شوند و دیگران برای دیدن پست‌ها نیازی به ارسال درخواست ندارند.

صفحات تجاری برای فروش کالا و خدمات استفاده می‌شوند و علاوه بر امکانات صفحات شخصی و عمومی، آمار بازدید، تعداد دفعات نمایش پست، ساعت‌هایی که کاربران به پیج شما مراجعه می‌کنند و غیره را در اختیار شما قرار می‌دهد و در واقع خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ برای همین پیج‌ها بیشتر صورت می‌گیرد.

نکته

برای اینکه پیجی را به حالت تجاری تبدیل کنید، باید حتما عمومی باشد. هیچ‌وقت نمی‌توانید پیج خصوصی را به صورت تجاری استفاده کنید.

تبلیغات در اینستاگرام

طی چند سال اخیر، اینستاگرام به پربازدیدترین شبکه اجتماعی در ایران تبدیل شده است. بسیاری از افراد جامعه با هر طیف سنی از اینستاگرام استفاده می‌کنند. کسی که برای شناساندن کالا و خدماتش از تبلیغات اینستاگرام استفاده می‌کند، در واقع از رونق و بازدهی بالای این پلتفرم اجتماعی استفاده خواهد کرد و کالا و خدماتش را به صدها هزار یا حتی چند میلیون کاربر دیگر نشان می‌دهد. به همین دلیل کاربرانی که تعداد بالای فالوور دارند، برای تبلیغات دست به کار می‌شوند و کالا و خدمات را در ازای دریافت مبلغی تبلیغ می‌کنند. عده‌ای از کاربران فالوورهای واقعی دارند و به صورت ارگانیک تعداد فالوورهای خود را افزایش دادند، اما عده‌ای دیگر با خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ این تعداد را بالا می‌برند.

در این مقاله بعضی اصطلاحات مهم درباره اینستاگرام را به شما توضیح می‌دهیم و بعضی از بهترین وبسایت‌ها برای خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ را به شما معرفی می‌کنیم.

اصطلاحات و واژه‌های مرتبط با اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ - 3

فالوور واقعی

بهترین روش برای افزایش بازدید پیج و بالا بردن فروش محصولات، جذب یا خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ واقعی است. فالوورهای واقعی کسانی هستند که واقعا در اینستاگرام پروفایل دارند و در واقع افراد حقیقی هستند که فعالیت‌های خود را دارند. اصطلاحی که در مقابل فالوور واقعی می‌آید، فالوور فیک است. در ادامه درباره فالوور فیک توضیح می‌دهیم. اگر فالوورهای واقعی جذب شده به درستی هدایت شوند و بتوانید رضایت آن‌ها را جلب کنید، می‌توانند تبلیغ‌کننده رایگان کسب و کار شما و حتی جزو مشتری‌های ثابت شما شوند که این گزینه آرزوی هر کسی است که صاحب کسب و کاری در اینستاگرام است.

فالوورهای فعال کارهای زیادی در اینستاگرام و پیج شما انجام می‌دهند که عبارتند از:

 • لایک کردن عکس‌ها و ویدیوها
 • کامنت گذاشتن زیر پست‌ها
 • معرفی پیج یا محصولات شما به دیگران
 • دیدن استوری‌ها
 • دیدن ویدیوها
 • عوض کردن عکس پروفایل
 • آپلود عکس، ویدیو و استوری در حساب کاربری خود

فالوورهای فعال اغلب جزو فالوورهای بدون ریزش هستند. البته این مسئله به شما هم بستگی دارد و باید با محصولات و محتوای جذاب آن‌ها را مشتاق نگه دارید و ترغیبشان کنید از محصولات شما استفاده کنند.

فالوور فیک (غیرواقعی)

در بالا گفتیم فالوور واقعی یعنی شخص حقیقی و فعال و فالوور فیک گزینه متضاد آن است. فالوور فیک اغلب توسط نرم‌افزار ساخته می‌شود و تنها هدفش دنبال کردن پروفایل‌های دیگر است و هیچ فعالیتی در اینستاگرام ندارد. از این پیج‌ها نمی‌توان امید تعامل یا تبلیغ و لایک کردن عکس‌ها و ویدیوها را داشت. باید این نکته را ذکر کنیم که این فالوورها نه تنها هیچ ارزشی برای پیج شما ندارند، بلکه می‌توانند باعث بسته یا غیرفعال شدن صفحه تجاری شما شوند. الگوریتم‌های اینستاگرام بسیار پیچیده و هوشمند هستند و هر فعالیت غیرعادی در پروفایل شما را شناسایی می‌کنند و می‌تواند به قیمت از دست دادن پیجتان تمام شود.

فالوور ایرانی

از آنجایی که در ایران زندگی می‌کنیم و می‌خواهیم محصولات خود را در پیج‌های فارسی به فروش برسانیم، نیازی نداریم فالوورهای ما خارجی باشند. خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ برای فالوورهای ایرانی است که مهم است. مخاطبان شما قرار است مشتریان شما باشند. بنابراین اگر نمی‌توانید یا نمی‌خواهید محصولات خود را در خارج از کشور به فروش برسانید، فالوور ایرانی بخرید و حتی فکر فالوورهای خارجی را هم نکنید. خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ از میان کاربران ایرانی تعامل بیشتری برای پیج شما به ارمغان می‌آورند و می‌توانید راحت‌تر با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

تعامل با دیگران (Interactions)

تعامل در اینستاگرام شامل لایک کردن، کامنت گذاشتن و دیدن استوری‌ها و ویدیوهاست. همچنین با ایجاد تعامل با دیگران است که می‌توانید آن‌ها را به پیج خود هدایت و آن‌ها را به محصول مورد نظرتان علاقمند کنید. یکی از مهم‌ترین عناصر در الگوریتم اینستاگرام که شما را به عنوان یک کاربر فعال، واقعی و باارزش شناسایی می‌کند، برقراری ارتباط و تعامل با دیگران است.

خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ - ۴

بهترین وبسایت‌ها برای خرید فالوور اینستاگرام ۹۹

اگر عبارت خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ را در گوگل سرچ کنید، با نتایج فوق‌العاده زیادی روبرو می‌شوید و اگر حرفه‌ای نباشید یا ندانید کدام وبسایت بهتر است، گیج می‌شوید و احتمال اینکه انتخاب اشتباه داشته باشید، بیشتر می‌شود. در این قسمت از مقاله، بهترین وبسایت‌های خرید فالوور اینستاگرام را به شما معرفی می‌کنیم تا با دید بازتری انتخاب کنید.

دیجی فالوور

برای خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ اولین پیشنهاد ما به شما وبسایت دیجی‌فالوور است. این وبسایت و تیم پشتیبانی، با روشی منحصربه‌فرد اقدام به جذب فالوور واقعی می‌کنند و به تعداد دنبال‌کننده‌های پیج شما می‌افزایند. دیجی فالوور پکیج‌های متنوعی دارد که با توجه به نیاز و بودجه‌تان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. این وبسایت بودجه، نوع کسب و کار و موقعیت جغرافیایی شما را مد نظر قرار می‌دهد و با توجه به آن فالوور واقعی و ایرانی جذب می‌کند.

گلدفالوور

یکی دیگر از وبسایت‌های قابل قبول برای خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ ، وبسایت گلدفالوور است که جزو وبسایت‌های قدیمی است. دفتر اصلی این وبسایت در شهر تهران و محله صادقیه واقع شده است و آدرس و شماره ثابت آن‌ها را می‌توانید در گوگل یا وبسایت شرکت پیدا کنید. این گزینه یکی از مواردی است که این شرکت را از سایر رقبا متمایز می‌کند. چرا که یکی از معدود شرکت‌هایی فعال در زمینه خدمات شبکه‌های اجتماعی است که آدرس و شماره تلفن دارد. ارائه خدمات این شرکت آنی است و پشتیبان‌ها در روزهای کاری پاسخگوی سوالات مشتریان و راهنمایی آن‌ها هستند.

سوشال پرو

اگر به دنبال تبلیغات اینفلوئنسری و یا تبلیغات اینستاگرام برای پیج خود هستید، این وبسایت یکی از گزینه‌های خوب است. وبسایت سوشال پرو پلن‌های محدودی دارد، اما همین محدودیت باعث شد کیفیت خدمات بالا برود.

های فالوور

های فالوور هم یکی دیگر از وبسایت‌های خوب برای خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ است. بعد از ثبت نام در وبسایت و خرید بسته مورد نظر خود، یک پنل اختصاصی در اختیار شما قرار می‌گیرد و می‌توانید نحوه جذب فالوورهای خود را مدیریت کنید و بقیه کار را به ربات وبسایت های فالوور بسپارید. این وبسایت پشتیبانی خوبی دارد و در صورت ایجاد تیکت برای مشکلات فنی یا سوال و راهنمایی، خیلی سریع پاسخ شما را می‌دهند.

نکاتی بعد از خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ - 5

بعد از خرید فالوور کار شما تازه آغاز می‌شود و باید به محتوای پیج خود رسیدگی کنید و با تولید محتوای جذاب، فالوورها را در پیج خود نگه دارید و محصولات خود را به آن‌ها بفروشید و آن‌ها را مشتری خود کنید. برای این منظور راه‌های زیر پیشنهاد می‌شود.

 • ایجاد عکس‌ها و پست‌های جذاب برای جذب لایک بیشتر
 • ایجاد لینک به صفحه اصلی محصولات در صورت نیاز
 • برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی
 • استفاده از مسابقه در استوری یا پست برای تعامل بیشتر کاربران با پیج
 • تخفیف‌ها و آفرهای ویژه برای کاربران
 • تشویق کاربران به تبلیغ یا معرفی پیج شما به دیگران
 • رصد و بررسی رقبا برای ارائه خدمات بهتر و به‌روزتر

سخن پایانی؛ فالوور بیشتر، کسب و کار قوی‌تر، درآمد بیشتر

رونق کسب و کار در اینستاگرام باعث شده عده زیادی به فکر ایجاد یک پیج تجاری باشند و از آن برای معرفی یا فروش محصولات خود استفاده کنند. تعداد فالوور در پیج‌های کسب و کار و تجاری از مهم‌ترین عواملی است که ارزش و اعتبار پیج شما را بالا می‌برند. خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ یکی از راه‌هایی است که اخیرا برای جذب بی‌دردسر فالوور در اینستاگرام استفاده می‌شود. هر چه تعداد فالوورهای فعال، واقعی و ایرانی شما بیشتر باشد، تعامل بیشتر می‌شود، بیشتر دیده می‌شوید، اعتبار برند و محصولات شما بالاتر می‌رود و در نهایت فروش بیشتری را تجربه خواهید کرد و شاید روزی برسد که شما برای پیج‌های نوپا و تازه‌وارد دیگر تبلیغ کنید. بازاریابی و فروش محصولات در اینستاگرام به فکر باز، خلاق، محتوای جذاب، تعداد فالوور بالا و ارائه خدمات پس از فروش عالی نیاز دارد. اگر می‌خواهید خیلی زود شناخته شوید و از کاری که می‌کنید سود ببرید، باید تمام مواردی که در خرید فالوور اینستاگرام ۹۹ به شما گفتیم رعایت کنید و البته صبور باشید تا محصولتان به بار بنشیند و بتوانید از یک پیج ساده در شبکه اجتماعی اینستاگرام کسب درآمد کنید و خود را به دیگران نشان دهید.

فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، عاشق فناوری و هر چیزی که تو این حوزه قرار می‌گیره. طرفدار دو آتیشه برند اپل و عاشق نوشتن درباره محصولات و تولیدات جدید در حوزه تکنولوژی. تولید محتوا و زبان انگلیسی دو تا از علایق زندگیشه و از این کار لذت می‌بره.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید