به زودی زامبی در کال اف دیوتی موبایل دیده می‌شود. در جدیدترین آپدیت بازی کال اف دیوتی موبایل قرار است مود زامبی به این بازی اضافه شود. البته این تنها تغییر بازی نخواهد بود. علاوه بر اینکه زامبی در کال اف دیوتوی موبایل قرار می‌گیرد، بازی از کنترلر ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ هم پشتیبانی خواهد کرد. موضوع مهم‌تر اینجاست که این آپدیت جدید امروز عرضه شده و همه می‌توانند آن را تجربه کنند.

همچنین مشخص شده که دو روز دیگر نقشه جدید و حتی «بتل پس» جدید هم برای این بازی عرضه می‌شود. سازندگان بازی به این موضوع اشاره کرده‌اند که ویژگی‌های دیگری هم به بازی اضافه خواهد شد.

زامبی در کال اف دیوتوی موبایل

بازی کال اف دیوتی موبایل در مهر ماه راهی بازار شد و شاهد استقبال بازیکنان از این بازی بودیم. این بازی در همان چند روز اول به رکورد ۳۰ میلیون بازیکن دست پیدا کرد. میزان دانلود این بازی در ماه اول هم به ۱۴۸ میلیون بار رسیده است. این بازی هم اکنون به دومین بازی موفق تاریخ موبایل تبدیل شده و پشت سر پوکمون گو قرار گرفته است. حتی مشخص شده که در ماه اول ۲۲٫۸ میلیون دلار در این بازی هزینه شده و بازیکنان آیتم‌های مختلف بازی را خریده‌اند.

منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید