فروش اپکس لجندز و کال اف دیوتی مادرن وارفر جدید در ماه اکتبر بسیار خوب بود. براساس اطلاعاتی که سازمان Super Data منتشر کرده، فروش اپکس لجندز و کال اف دیوتی مادرن وارفر به صورت دیجیتالی در ماه اکتبر بسیار خوب بوده و درآمد زیادی به همراه داشته است.

این خبر در حالی منتشر شده که فروش کال اف دیوتی جدید از اواخر ماه اکتبر شروع شد و بیشتر فروش آن در ماه نوامبر بود. در گزارشی که سازمان Super Data منتشر کرده، فروش نسخه دیجیتالی بازی کال اف دیوتی مادرن ورفر  ۴٫۷۵ میلیون نسخه روی تمام پلتفرم‌ها بوده است. با این حال این میزان فروش دیجیتالی ۱۱ درصد کمتر از فروش بازی بلک آپس ۴ بوده است. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که بلک آپس ۴ اوایل ماه اکتبر راهی بازار شد و به همین دلیل فروش بیشتری را در این ماه تجربه کرد.

فروش دیجیتالی کال اف دیوتی مادرن وارفر باعث شد که این بازی در ماه اکتبر به پرفروش‌ترین بازی روی کنسول‌ها تبدیل شود. این بازی به عنوان ششمین بازی پرفروش ماه اکتبر برای کامپیوترهای شخصی هم شناخته می‌شود.

فروش اپکس لجندز

در ادامه اطلاعات منتشر شده باید به این موضوع اشاره کنیم که فروش کال اف دیوتی موبایل هم در ماه اکتبر به ۵۷ میلیون دلار رسیده است. این بازی هم اکنون ۱۱۶ میلیون گیمر فعال در هر ماه دارد. حتی مشخص شده که بیشتر درآمد بازی را کاربران iOS تشکیل داده‌اند. بیش از ۸۲ درصد فروش این بازی به وسیله گوشی‌های آیفون بوده است.

سازمان Super Data اعلام کرده که فروش اپکس لجندز در ماه اکتبر بسیار خوب بوده است. فروش اپکس لجندز در این ماه بسیار بهتر از ماه‌های دیگر بوده و درآمد خوبی برای شرکت الکترونیک آرتز به همراه داشته است. درآمد این بازی در ماه اکتبر به ۴۵ میلیون دلار رسیده که ۱۶ میلیون دلار بیشتر از ماه سپتامبر بود.

در بین ۱۰ بازی‌ای که به صورت دیجیتالی فروش خوبی در ماه اکتبر داشته‌اند، نام بازی‌های فورتنایت و GTA V هم دیده می‌شود.  حتی بازی دستینی 2 هم با استقبال خوبی مواجه شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید