به نظر می‌رسد که استودیوی Infinity Ward قصد دارد حالت بازی یک به یک و سه به سه را به سناریوی گان فایت بازی کال اف دیوتی جدید اضافه کند. این استودیوی بازیسازی در اکانت توییتر خود به این موضوع اشاره کرد که در آینده حالت بازی یک به یک و سه به سه به بخش گان فایت بازی مادرن وارفر اضافه خواهد شد.

حالت گان فایت یک مود جدید است که برای اولین بار در سری کال اف دیوتی معرفی شده است. در این حالت بازیکنان در هر دو راند یکسری تجهیزات جدید در اختیار خواهند داشت و باید با آن‌ها بازیکنان دیگر را از بین بببرند. در این حالت اگر کشته شدید دیگر به بازی باز نخواهید گشت و از آن راند خارج خواهید شد.

گان فایت

بازی کال اف دیوتی مادرن وارفر جدید در مهر ماه راهی بازار شد. این بازی در همین مدت زمان کمی که راهی بازار شده، مورد استقبال بسیاری از بازیکنان قرار گرفته است. بخش چندنفره آن بسیار جذاب و هیجان انگیز طراحی شده و بخش داستانی آن هم بسیار شگفت‌انگیز است.

در کنار عرضه این بازی، بازی کال اف دیوتی موبایل هم راهی بازار شده بود.

منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید