درحالی‌که هنوز یک هفته از عرضه «کاف دیوتی موبایل» نگذشته است، این بازی به رکورد جالبی دست پیدا کرد. بر اساس اطلاعات منتشرشده، رکورد «کال اف دیوتی موبایل» مربوط به میزان دانلود آن می‌شود. این بازی فقط در مدت زمان چند روز به رکورد ۳۵ میلیون بار دانلود رسیده است. همچنین این بازی در ۱۰۰ کشور مختلف هم در صدر جدول دانلود بازی‌ها قرار داشت.

درحالی‌که شرکت اکتیویژن هنوز اطلاعات رسمی درباره رکورد کال اف دیوتی موبایل منتشر نکرده، سازمان تحقیقاتی Sensor Tower اعلام کرد که این بازی درحالی‌که ۲۰ میلیون بار دانلود شده بود، توانست به رکورد درآمد دو میلیون دلار دست پیدا کند. درواقع، این بازی در روز اول به رکورد دانلود ۲۰ میلیون بار رسید.

مطالب پیشنهادی

در این آمار مشخص شده است که این بازی در کشور هند طرفداران زیادی دارد. ۱۴ درصد نصب بازی مربوط به کشور هند می‌شود و ۹ درصد از نصب آن هم به کشور آمریکا مربوط است.

البته رکورد کال اف دیوتی موبایل خیلی هم آسان نبوده است. این بازی در زمان عرضه با مشکلات مختلفی دست‌وپنجه نرم‌ می‌کرد. خیلی از گیمرها نمی‌توانستند وارد سرورهای بازی شوند و حتی امکان بازی کردن با کنترلر هم از بازی حذف شده بود. اکتیویژن چند ماه پیش اعلام کرده بود که این بازی را می‌شود روی موبایل با کنترلرهای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ بازی کرد، اما در زمان عرضه این قابلیت از بازی حذف شده بود. البته اکتیویژن اعلام کرد همچنان در حال آزمایش استفاده از کنترلر در بازی است. اکتیویژن به این موضوع اشاره کرده که استفاده از کنترلر تعادل در بازی را خراب می‌کند. به نظر می‌رسد که سازندگان بازی قصد دارند بازی را به شکلی تغییر دهند که افرادی که از کنترلر استفاده می‌کنند با یکدیگر بازی کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید