روند موفقیت‌های بازی کال اف دیوتی این‌بار روی پلتفرمی جدید ادامه پیدا می‌کند. رکورد کال اف دیوتی موبایل این‌بار به خبر مهمی تبدیل شد. رکورد کال اف دیوتی موبایل این بازی را به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایل چند وقت اخیر تبدیل کرده است. تا همین چند روز پیش مشخص شد که بازی در کمتر از یک هفته به رکورد دانلود ۳۵ میلیون نسخه رسیده است. امروز مشخص شد که رکورد کال اف دیوتی موبایل از این هم بیشتر شده است؛ این بازی به رکورد ۱۰۰ میلیون بار دانلود در هفته اول رسیده است.

بر اساس گزارشی که وب‌سایت Sensor Tower منتشر کرده، رکورد کال اف دیوتی موبایل ادامه دارد و این بازی به یکی از عنوان‌های محبوب اکتیویژون روی موبایل تبدیل شده است. حتی مشخص شده که کال اف دیوتی موبایل به موفق‌ترین بازی موبایل تاریخ در زمان عرضه تبدیل شده است و همه رکوردهای موجود را شکسته است. رکورد قبلی در اختیار بازی «ماریو کارت تور» با ۹۰ میلیون دانلود در هفته اول بود. بازی «پوکمون گو» هم که در سال ۲۰۱۶ راهی بازار شده بود در هفته اول با رکورد دانلود ۸۵ میلیون نسخه مواجه شده بود.

مطالب پیشنهادی

بازی کال اف دیوتی موبایل در هفته اول توانست دو بازی فورتنایت و پابجی موبایل را هم کنار بگذارد. این دو بازی در هفته اول به ترتیب ۲۲٫۵ و ۲۸ میلیون بار دانلود شده بودند.

بازی کال اف دیوتی موبایل رایگان است، اما به پرداخت درون برنامه مجهز شده است. بازیکنان با پرداخت درون برنامه می‌توانند پوسته‌ها و آیتم‌های ظاهری مختلف برای بازی خود خریداری کنند. این مدل پرداخت درون برنامه در بازی‌های پابجی و فورتنایت هم پیاده‌سازی شده بود.

بازی کال اف دیوتی موبایل تمام المان‌های آشنای قسمت‌های مختلف مجموعه بازی‌‌های کال اف دیوتی را در خود قرار داده است. این بازی توسط استودیوی TiMi و با همکاری Tencent ساخته شده است. این بازی موبایل یک حالت بتل رویال هم دارد.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید