به نظر می‌رسد که استقبال از کال اف دیوتی موبایل بسیار خوب بوده است. براساس گزارشی که سازمان Sensor Tower منتشر کرده استقبال از کال اف دیوتی موبایل به قدری بوده که این بازی هم اکنون ۱۴۸ میلیون بار روی اندروید و iOS دانلود شده است. این بازی در تاریخ ۹ مهر ماه منتشر شده بود. همچنین مشخص شد که استقبال از کال اف دیوتی موبایل این بازی را به دومین بازی موفق تاریخ بازی‌‌های موبایل در ماه اول تبدیل کرده است. در حال حاضر کال اف دیوتی موبایل تنها پشت سر بازی پوکمون گو قرار دارد.

بیشتر بخوانید: بررسی کال اف دیوتی موبایل ؛ جنگاوری همراه!

بازی Call of Duty Mobile توسط شرکت چینی Tencent با همکاری اکتیویژن ساخته شده است. این بازی اکثر نقشه‌های محبوب این سری از بازی‌ها و مودها و سلاح‌های مختلف را در خود قرار داده است. برای مقایسه بد نیست این بازی را در کنار دیگر بازی‌‌های محبوب موبایل قرار دهیم. مثلا میزان استقبال از کال اف دیوتی موبایل و تعداد دانلود آن در ماه اول چهار برابر بیشتر از بازی فورتنایت بوده است. این بازی در روز اول رکورد دانلود ۲۴ میلیون بار را به ثبت رساند. این بازی تنها در آمریکا ۲۳٫۶ میلیون بار دانلود شده است. میزان دانلود این بازی در کشور هند هم به ۱۶٫۲ میلیون بار رسیده است.

استقبال از کال اف دیوتی موبایل

بازیکنان در ماه اول ۵۳٫۹ میلیون دلار در بازی خرج کرده‌اند. پرفروش‌ترین روز بازی تاریخ ۱۳ مهر ماه بوده که این بازی ۳٫۱ میلیون دلار درآمد داشته است. بازیکنان آمریکایی تا این لحظه ۲۲٫۸ میلیون دلار در بازی هزینه کرده‌اند. بازیکنان ژاپنی هم ۷ میلیون بار در بازی هزینه کرده‌اند. حتی مشخص شده که ۶۰ درصد خرید بازی را کاربران iOS انجام داده‌اند.

بازی کال اف دیوتی موبایل شامل دو حالت استاندارد ۵ به ۵ و حالت بتل رویال با ۱۰۰ نفر بازیکن می‌شود. همچنین بسیاری از نقشه‌های معروف این مجموعه بازی‌ها هم در بازی دیده می‌شوند.

منبعGameSpot
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید