شرکت اکتیویژن تا مدتی دیگر بازی Call of Duty: Modern Warfare را برای پلیاستیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌کند. با این حال بازی کال اف دیوتی موبایل هم از همین الان راهی بازار شده است. بازی کال اف دیوتی موبایل فعلا برای پلتفرم iOS عرضه شده و اگر آیفون یا آیپد دارید می‌توانید آن را بازی کنید.

بازی کال اف دیوتی موبایل یک بازی رایگان است که شامل مضامینی از سری بازی‌های Black Ops و Modern Warfare می‌شود. اکتیویژن اعلام کرد که بازیکنان امکان شخصی‌سازی کامل کنترل بازی را خواهند داشت و می‌توانند کنترل شخصیت‌های مختلف را هم به دست بگیرند. از دیگر ویژگی‌های این بازی می‌توان به حالت بتل رویال آن اشاره کرد.

مطالب پیشنهادی

همان‌طور که گفتیم بازی کال اف دیوتی موبایل هم اکنون برای iOS منتشر شده است و به زودی برای اندروید هم در دسترس خواهد بود. قبلا اعلام شده بود که این بازی روی هر دو پلتفرم iOS و اندروید در تاریخ ۹ مهرماه عرضه می‌شود.

بازی کال اف دیوتی موبایل شامل مودهای مختلفی از جمله Gun Game ،Search and Destroy و  Team Deathmatch می‌شود. همچنین نقشه‌هایی مانند Hijacked و Nuketown هم در نسخه موبایل دیده می‌شوند. این بازی از حالت بتل رویال هم بهره می‌برد. یک نقشه بسیار بزرگ برای آن طراحی شده که بازیکنان می‌توانند به صورت تک‌نفره یا گروهی وارد آن شوند. این حالت را می‌توان به صورت سوم-شخص و حتی اول-شخص تجربه کرد. حالت بتل رویال شامل مکان‌های مختلف از همه قسمت‌های کال اف دیوتی می‌شود و ۶ کلاس مختلف برای آن در نظر گرفته شده است.

بازی اوایل تابستان در استرالیا منتشر شده بود و حالا در اختیار همه گیمرها در سرتاسر دنیا قرار گرفته است. به نظر می‌رسد که تجربه یک قسمت از مجموعه Call of Duty روی موبایل بسیار جذاب خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید