در فصل ۹ کال آف دیوتی، ویژگی جدید Gunsmith به بازی اضافه شد. این قابلیت به گیمرها اجازه می‌دهد تجهیزات و قطعات مختلف را به اسلحه‌های خود اضافه کنند تا قدرت تسلیحاتشان بیشتر شود. در این مقاله اسلحه های کال آف دیوتی موبایل را به شما معرفی می‌کنیم که جزو پنج اسلحه برتر بازی به خصوص در فصل ۹ هستند.

بیشتر بخوانید: شخصیت های بازی کال اف دیوتی موبایل ؛ محبوب‌ترین‌ها

بازی کالاف دیوتی موبایل قابلیت جدیدی به نام «Gunsmith» را به فصل ۹ اضافه کرد. این قابلیت به گیمر اجازه می‌دهد با گزینه‌های بی‌شماری، اسلحه‌های خود را تجهیز کنند. گیمرها در حال حاضر به بیش از ۱۰۰ مورد ابزار جانبی و تجهیزات دسترسی دارند که می‌توانند آن‌ها را به اسلحه های کال آف دیوتی موبایل اضافه کنند. هر اسلحه می‌تواند تا ۹ درگاه و هر درگاه تا ۶۰ قطعه جانبی را بپذیرد. با این حال، حتی با بالاترین حد ارتقا هم بعضی اسلحه‌ها نسبت به بقیه تخریب بالاتری دارند، سرعت شلیک آن‌ها بیشتر است، سریع‌تر پر می‌شوند و برای مبارزات و موقعیت‌های خاص مناسب‌تر هستند. پنج اسلحه برتر در فصل ۹ را با هم مرور می‌کنیم.

معرفی اسلحه های کال آف دیوتی در فصل ۹

اسلحه های کال آف دیوتی موبایل  - ۱

DR-H

اسلحه DR-H بهترین تفنگ نیمه اتوماتیک بازی است. درجه تخریب این اسلحه ۷۱ و دقت آن ۴۵ است. تفنگ DR-H یکی از اسلحه های کال آف دیوتی موبایل است که برای مبارزات کوتاه‌برد و شلیک از فاصله کم مناسب است. اما باید حواستان به قدرت پس‌زدن یا عقب‌زدن آن باشد. از نظر سرعت شلیک، این اسلحه خیلی خوب است. اما اگر ابزار OTM را هم به آن وصل کنید، قدرت آسیب فیزیکی آن به بدن افراد بیشتر می‌شود. با وصل کردن OTM، این تفنگ مرگبار می‌شود و می‌تواند افراد را از پای درآورد. این اسلحه در واقع در فصل ۸ بازی معرفی شد و خیلی زود به یکی از اسلحه‌های مورد علاقه گیمرها تبدیل شد.

اسلحه های کال آف دیوتی موبایل - ۲

M4LMG

یکی دیگر از اسلحه های کال آف دیوتی موبایل ، اسلحه M4LMG، یک تیر بار سبک است که به نظر قدرت تخریب زیادی ندارد، اما سرعت دیوانه‌واری دارد و خشاب اسلحه بزرگش به همین دلیل ساخته شده است. سرعت شلیک این اسلحه ۶۳ است و خشاب بزرگ آن یعنی خیلی نباید نگران پر کردن دوباره خشاب باشید. دقت M4 خیلی خوب و روی عدد ۶۱ است. به همین دلیل است که M4LMG یکی از قابل اعتماد‌ترین تیربارهای سبک در بازی کال آف دیوتی موبایل است. برای تجهیزات، می‌توانید Monolithic Suppressor، RTC Steady Stock، OWC Laser – Tactical، Tactical Foregrip A و یک Granulated Grip Tape را به اسلحه وصل کنید.

اسلحه های کال آف دیوتی موبایل - ۳

KRM-262

شات‌گان‌ها بهترین اسلحه های کال آف دیوتی موبایل برای مبارزات کوتاه‌برد هستند، همه گیمرها این را می‌دانند. اما در مبارزات با برد متوسط هم می‌توانند خوب عمل کنند؟ اگر اسلحه‌تان KRM-262 باشد، جواب بله است! این اسلحه سرعت شلیک بالایی دارد، درجه تخریب ۹۸ و دقت ۵۱ است. این اسلحه قدرت ضربت بالایی دارد و هر بار می‌توانید فقط دو بار شلیک کنید. به این اسلحه Marauder Suppressor، Extended Barrel (+2)، RTC Steady Stock، MIP Laser 5mW و یک Stippled Grip Tape وصل کنید تا بتوانید اهداف نزدیک و در فاصله متوسط را از پا دربیاورید.

اسلحه های کال آف دیوتی موبایل - ۴

HG40

یکی دیگر از اسلحه های کال آف دیوتی موبایل HG40 است که انتخابی برای مسلسل دستی یا تفنگ تهاجمی هیبریدی به حساب می‌آید. این اسلحه سرعت دیوانه‌وار شلیک را فدای برد کرده است. با این حال، دقت بالا و پس‌زدن پایین باعث می‌شود گلوله‌ها به هدف برخورد کنند. برد فعال این اسلحه ۲۵ متر است. در حال حاضر در کلاس مسلسل‌های دستی، اسلحه‌ای به پای HG40 نمی‌رسد.

اسلحه های کال آف دیوتی موبایل - ۵

DL Q33

آخرین مورد در اسلحه های کال آف دیوتی موبایل ، DL Q33 است که تنها اسنایپر است که در فهرست بهترین اسلحه‌های بازی قرار می‌گیرد. این اسلحه برای هر فاصله و کشتن با یک بار شلیک کردن عالی است. به عنوان یکی از بهترین اسنایپرهای بازی کال آف دیوتی موبایل ، DL Q33 درجه تخریب بالا و دقت خوبی دارد و برای مبارزات دور برد عالی است. متاسفانه، باید سرعت شلیک را فراموش کنید. با این اسلحه فقط یک بار می‌توانید شلیک کنید و بهتر است همان یک بار به هدف بزنید. تجهیزات جانبی که می‌توانید به این اسلحه وصل کنید عبارتند از MIP Light، YKM Combat Stock، OWC Laser – Tactical، Bipod و Sleight of Hand که قدرت فوق‌العاده‌ای به اسلحه می‌دهند.

فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، عاشق فناوری و هر چیزی که تو این حوزه قرار می‌گیره. طرفدار دو آتیشه برند اپل و عاشق نوشتن درباره محصولات و تولیدات جدید در حوزه تکنولوژی. تولید محتوا و زبان انگلیسی دو تا از علایق زندگیشه و از این کار لذت می‌بره.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید