فروش Call of Duty Modern Warfare فقط در سه روز اولی که راهی بازار شد به ۶۰۰ میلیون دلار رسید. این خبر رسما از طرف اکتیویژن اعلام شد. فروش Call of Duty Modern Warfare یک رکورد شگفت‌انگیز در تاریخ این مجموعه بازی‌ها به حساب می‌آید. تا این لحظه هیچ‌کدام از نسخه‌های قبلی این مجموعه بازی‌‌ها نتوانسته بودند به چنین رکوردی دست پیدا کنند. حتی فروش Call of Duty Modern Warfare باعث شد که این بازی به پرفروش‌ترین نسخه در بین تمام بازی‌‌های این مجموعه روی نسل فعلی کنسول‌های بازی، آن‌هم در مدت سه روز تبدیل شود.

این بازی روی شبکه پلی‌استیشن توانست رکورد پیش‌خرید را در اختیار بگیرد. در حقیقت این بازی هم‌اکنون بزرگ‌ترین عرضه را در بین تمام قسمت‌های قبلی این مجموعه به‌دست آورده است. فروش این بازی روی کامپیوترهای شخصی و روی سرویس Battle.net هم بسیار خوب بوده و به شکل شگفت‌انگیزی بیشتر از فروش Call of Duty Black Ops 4 بود.

مدیرعامل شرکت اکتیویژن اعلام کرد:

بار دیگر بازی Call of Duty به‌عنوان یک محصول پرفروش باکیفیت شناخته شد. این بازی خودش را روی کنسول، کامپیوتر و حتی موبایل ثابت کرده است. این بازی در سه روز اول توانست دو برابر بیشتر از فیلم جوکر در زمان افتتاحیه فروش داشته باشد. فروش Call of Duty Modern Warfare در سه روز اول باعث شد که در طول این زمان بازیکنان بیشتری این بازی را تجربه کنند. درواقع تعداد بازیکنانی که این بازی را در سه روز اول تجربه کردند از تعداد بازیکنانی که در همین مدت‌زمان در طول شش سال گذشته این بازی‌ها را تجربه می‌کردند بیشتر بود. به استودیوی اینفینیتی وارد و تمام کسانی که این بازی را تولید کردند و باعث خلق چنین آماری شدند تشکر می‌کنم. عرضه بازی Modern Warfare تنها شروع راه بود و ما برنامه‌های بیشتری داریم.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید