استودیوی بازیسازی اینفینیتیوارد در برنامه‌ای زنده از روند کراس پلی Call of Duty Modern Warfare صحبت کرد. حتما می‌دانید که جدیدترین قسمت از مجموعه بازی‌های کال اف دیوتی از قابلیت کراس پلی پشتیبانی می‌کند و بازیکنان روی پلتفرم‌های مختلف می‌توانند این بازی را با هم تجربه کنند. البته شکل کراس هم به نوع کنترلی بستگی دارد که از آن استفاده می‌کنید. این اتفاق باعث می‌شود که کاربران در شرایط عادلانه‌تری با هم بازی کنند و بازی هم بالانس بهتری داشته باشد.

روند کراس پلی Call of Duty Modern Warfare به این صورت است که اگر بازی را با کنترلر بازی کنید با افرادی هم بازی می‌شوید که با کنترلر بازی می‌کنند. اگر این بازی را روی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان با ماوس و کیبرد بازی کنید، با گیمرهای کامپیوترهای شخصی و افرادی که از ماوس و کیبرد استفاده می‌کنند، هم بازی می‌شوید. سیستم کراس پلی بازی کاملا به نوع کنترلری بستگی دارد که با آن بازی می‌کنید. به این صورت هیچ بازیکنی نسبت به بازیکن دیگر برتری نخواهد داشت.

این امکان هم فراهم شده تا بازیکنان بدون در نظر گرفتن موضوع نوع کنترلر باهم بازی کنند. لابی در این بازی به شکلی طراحی شده که بازیکنان می‌توانند نوع بازی را کاملا مشخص کنند و مشخص کنند که با چه گروهی بازی کنند. برای اینکه بتوانید این بازی را به صورت کراس پلی استفاده کنید، باید حساب کاربری کال اف دیوتی داشته باشید. با این حساب کاربری می‌توانید بازی را روی پلتفرم‌‌های مختلف بازی کنید. امکان کراس پلی در تمام حالت‌ها فعال است.

پس از عرضه بازی تمام محتوای جدید آن از جمله محتوایی که برای قسمت چندنفره منتشر می‌شود از جمله نقشه‌ها، مودهای بازی و عملیات‌های ویژه در یک زمان در اختیار همه گیمرها قرار می‌گیرد. با این حال کاربران پلی‌استیشن ۴ یک روز زودتر به این محتوا دسترسی خواهند داشت.

نسخه آزمایشی کال او دیوتی مدرن وارفار هم از قابلیت کراس پلی پشتیبانی می‌کند. نسخه آزمایشی تا دو روز دیگر در دسترس است و می‌توانید آن را بازی کنید. با انجام نسخه آزمایشی می‌توانید حالت کراس پلی را هم آزمایش کنید.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید