شرکت اکتیویژن تریلر زمان عرضه Call of Duty Modern Warfare را منتشر کرد. در این تریلر به این موضوع اشاره می‌شود که بازیکنان در نقش یکی از اعضای گروه Tier One قرار می‌گیرند که وظیفه دارند تعادل قدرت را در دنیا برقرار کنند. بر اساس گفته‌های اکتیویژن این بازی طرفداران سرسخت Modern Warfare ساخته شده و به همین دلیل، جنگ‌ها را به شیوه‌ای کاملا واقعی روایت می‌کند.

در تریلر زمان عرضه Call of Duty Modern Warfare به بخش داستانی بازی اشاره می‌شود. بخش داستانی‌ای که سعی کرده مرز‌های روایت داستان را جابه‌جا کند. در واقع این اتفاق در قسمت‌های قبلی سری Modern Warfare هم رخ داده بود. بازیکنان در داستان بازی درگیر عملیات‌های مختلفی می‌شوند که هر کدام آن‌ها نفس را در سینه حبس می‌کنند. نبردهای بازی از اروپا تا خاورمیانه خواهند بود. این بازی داری بخش چندنفره بسیار خوبی هم خواهد بود. بخشی که شامل سناریوهای کلاسیک و سناریوهای جدید این مجموعه بازی‌ها می‌شود.

جدیدترین قسمت از مجموعه بازی‌های Call of Duty قرار است در تاریخ سوم آبان‌ماه برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی راهی بازار شود. در ادامه می‌توانید تریلر زمان عرضه Call of Duty Modern Warfare را ببینید.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید