استودیوی بازی‌سازی اینفینیتیوارد تریلر RTX بازی Call of Duty: Modern Warfare را منتشر کرد. این تریلر به تکنولوژی Ray Tracing در قسمت داستانی بازی اشاره می‌کند. شرکت انویدیا اعلام کرد که بازی Call of Duty جدید از تکنولوژی Ray Tracing پشتیبانی می‌کند و از سایه‌های Ray-Traced پشتیبانی می‌کند. این تکنولوژی در قسمت داستانی و در حالت چندنفره Gunfight در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. باید به این موضوع اشاره کنیم که تکنولوژی Ray Tracing مربوط به نسخه کامپیوترهای شخصی بازی می‌شود.

متأسفانه Ray Tracing در حالت‌های دیگر بخش چندنفره بازی به‌کار نرفته، با این حال عملکرد اجرای بازی در این قسمت فوق‌العاده خواهد بود. در تریلر RTX بازی Call of Duty Modern Warfare قسمت‌های از بخش داستانی و مود Gunfight نشان داده می‌شود. سایه‌ها با استفاده از تکنولوژی Ray Tracing بسیار عمیق‌تر شده‌اند و واقعی‌تر نشان داده می‌شوند. در ادامه می‌توانید تریلر RTX بازی Call of Duty Modern Warfare را مشاهده کنید.

حتی می‌توانید برای مقایسه بیشتر به تصاویر پایین توجه کنید:

بازی Call of Duty جدید در پاییز امسال برای کنسول‌های بازی و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌شود.

منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید