برند لوکس «کاویار» (Caviar) که به تولید گوشی‌های پرچم‌دار از جنس طلا معروف است، از جدیدترین سری از محصولاتش یعنی آیفون 11 پرو طلایی با نام Discovery رونمایی کرد. در مدل‌های مختلفی که این شرکت با نام اجرام کهکشانی تولید کرده است، جذاب‌ترینشان «سولاریوس» (Solarius) نام دارد که روی قاب پشتی آن نیم کیلوگرم طلای خالص ۱۸ عیار قرار دارد.

قیمت آیفون 11 پرو طلایی مدل سولاریوس ۷۰ هزار دلار (نزدیک به ۸۰۰ میلیون تومان) است و گران‌ترین آیفون 11 پرو ساخته شده تا به امروز محسوب می‌شود. البته این قیمت برای مدل ۵۱۲ گیگابایتی «آیفون 11 پرو مکس» به ۷۱۲۵۰ دلار افزایش پیدا می‌کند.

مطالب پیشنهادی

البته طرفداران اپل و کاویار می‌توانند به‌جز آیفون 11 پرو طلایی ، مدل‌هایی هم بدون آن ۵۰۰ گرم طلا را تهیه کنند. این مدل‌ها که «مارس» (Mars)، «ترا» (Terra) و «لونا» (Luna) نام دارند، واقعا از سنگ‌هایی از همان اجرام (سطح مریخ، شهاب‌سنگ تساروا و سطح ماه) ساخته شده‌اند و قیمتشان بین ۸۱۰۰ تا ۸۲۶۰ دلار است.

شرکت کاویار چند ساعت مچی هم از همین مواد اولیه و در تعداد محدود تولید کرده است؛ ۱۹ ساعت مچی از جنس ماه، ۱۹ عدد از جنس مریخ و ۹۹ عدد هم از جنس شهاب‌سنگ تساروا. همه این گجت‌ها با گواهینامه‌ای از موزه Fersman Mineralogical Museum روسیه ارائه می‌شوند که یکی از بزرگ‌ترین موزه‌های مواد معدنی جهان است.

در ادامه می‌توانید ویدیوی معرفی آیفون 11 پرو طلایی کاویار را ببینید:


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید