در اینستاگرام یک نام کاربری دارید و یک نام اصلی که در صفحه کاربری نمایش داده می‌شود (Display Name). شما با نام کاربری خود وارد اینستاگرام می‌شوید و نام اصلی چیزی است که دیگران وقتی پست‌ها و پروفایل شما را تماشا می‌کنند، می‌بینند. در اینستاگرام، بر خلاف پلتفرم‌های دیگر شبکه‌های اجتماعی، می‌توانید نام اصلی یا نام کاربری یا هر دو را تغییر دهید. با آموزش تغییر نام اینستاگرام با گیکیطور همراه باشید.

نکته

دستورالعمل‌های این مقاله برای برنامه اینستاگرام در سیستم‌عامل اندروید و iOS و همچنین نسخه دسکتاپ کاربرد دارد.

بیشتر بخوانید: ترفندهای اینستاگرام ؛ ۲۰ ویژگی جذاب در سال ۲۰۲۰ که باید بدانید

تغییر نام اینستاگرام (نام کاربری و نام اصلی) در برنامه موبایل

برای تغییر نام اینستاگرام (نام کاربری یا نام اصلی) از طریق برنامه موبایل، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

۱. در برنامه اینستاگرام، روی تصویر Profile ضربه بزنید که پایین و سمت راست صفحه قرار دارد.

۲. در صفحه پروفایل روی گزینه Edit Profile ضربه بزنید.

۳. در صفحه Edit Profile، روی قسمت Name ضربه بزنید تا نام اصلی و نام کاربری خود را ببینید و بتوانید آن‌ها را تغییر دهید.

تغییر نام اینستاگرام - ۱

راهنمایی

هنگام تغییر نام اینستاگرام (نام اصلی و نام کاربری)، می‌توانید عکس پروفایل خود را هم تغییر دهید. آدرس وبسایت اضافه کنید، بایو یا معرفی خود را تغییر دهید و شماره تلفن اضافه یا کم کنید.

۴. وقتی تغییرات مورد نظر را اعمال کردید، علامت تیک آبی در گوشه سمت راست و بالای صفحه را بزنید تا تغییرات ذخیره شوند و به صفحه Profile برگردید.

تغییر نام اینستاگرام (نام کاربری و نام اصلی) در نسخه وب

تغییر نام اینستاگرام (نام کاربری و نام اصلی) در نسخه وب بسیار شبیه به نسخه موبایل است. برای این کار مراحل زیر را طی کنید:

۱. وبسایت اینستاگرام را باز کنید و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور، وارد حساب کاربری خود شوید.

۲. از صفحه Home، روی عکس پروفایل خود در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. همچنین می‌توانید روی عکس کوچک‌تر در گوشه سمت راست کلیک کنید و سپس در منویی که ظاهر می‌شود، گزینه Profile را انتخاب کنید.

تغییر نام اینستاگرام - ۲

۳. در صفحه Profile، روی گزینه Edit Profile کلیک کنید.

تغییر نام اینستاگرام - ۳

۴. گزینه Display Name را انتخاب کنید، برای تغییر نام اینستاگرام، نام جدید و مورد نظر خود را در قسمت Name بنویسید. برای تغییر نام کاربری، نام مورد نظر خود را در قسمت Username بنویسید.

تغییر نام اینستاگرام - ۴

راهنمایی

وقتی در صفحه Edit Profile هستید، می‌توانید بایو، آدرس وبسایت، ایمیل آدرس، شماره تلفن و جنسیت خود را تغییر بدهید.

۵. وقتی تمام اعمال مربوط به تغییر نام اینستاگرام و تغییرات مورد نظرتان انجام شد، گزینه Submit را بزنید تا تغییرات ذخیره شوند.

نکته

اگر بلافاصله تغییرات اعمال شده در صفحه کاربری خود را ندیدید، صفحه را رفرش کنید. اگر باز هم تغییرات اعمال نشده بود، یک بار از اینستاگرام خارج شوید، کش یا حافظه پنهان مرورگر خود را پاک کنید و مجدد وارد حساب کاربری خود شوید.

امیدواریم مطالبی که در این مقاله برای تغییر نام اینستاگرام به شما آموزش دادیم، به دردتان بخورد و بتوانید خیلی راحت نام کاربری یا نام اصلی خود را تغییر دهید. اگر سوال یا مشکلی داشتید، در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید