شرکت Kalypso Media و استودیوی بازی‌سازی Yippee Entertainment تریلر گیمزکام Commandos 2 HD را منتشر کردند. در تریلر گیمزکام Commandos 2 HD با بخش‌‌های جدیدی از گیم‌پلی بازی آشنا می‌شوید و می‌توانید کیفیت نسخه جدید را ببینید.

در بازی Commandos 2 کنترل گروهی از کوماندوهای حرفه‌ای جنگ جهانی دوم را به دست می‌گیرید که وظیفه آن‌ها نفوذ به دل دشمن و از بین بردن آن‌ها است. در این بازی کاملا با محیط تعامل خواهید داشت و هر چیزی ممکن است روی ماموریتی که انجام می‌دهید، تاثیرگذار باشد. هر کدام از کوماندوهای شما قدرت‌های خاصی دارند که برای به پایان رساندن مرحله باید از این قدرت‌ها استفاده کنید.

 تریلر گیمزکام Commandos 2 HD

تریلر گیمزکام Commandos 2 HD به این موضوع اشاره کرد که بازی برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی و حتی آی‌پد و لینوکس راهی بازار می‌شود. تاریخ عرضه این بازی سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ اعلام شده است.

در ادامه می‌توانید تریلر گیمزکام Commandos 2 HD را ببینید:

بازی کوماندوز از جمله بازی‌های سبک تاکتیکی به حساب می‌آید که کلی طرفدار در سرتاسر دنیا دارد. حالا پس از سال‌ها قرار است نسخه بازسازی شده‌ آن راهی بازار شود.

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید