ارزش سایبرپانک 2077 به این است که آن را بیش از یک بار تجربه کنید. در واقع به صورتی ساخته شده که بازیکنان بتوانند آن را هر بار به روش‌ها و  شکل‌های مختلف بازی کنند. موضوعی که ارزش سایبرپانک 2077 را بالا می‌برد.

سازندگان بازی قبلا بارها اعلام کرده‌ بودند که بازی کلی ماموریت فرعی و ماموریت‌های کوچک دارد که انجام دادن آن‌ها می‌توان روی روند اصلی بازی تاثیرگذار باشند. حتی برخی از مراحل فرعی بازی آنقدر چندشاخه و بزرگ می‌شوند که خودشان نقش یک مامورت اصلی را پیدا می‌کنند.

ارزش سایبرپانک 2077

همه آن‌ها بخشی از ارزش سایبرپانک 2077 به حساب می آیند و باعث می‌شوند که بازی را بشود چندین بار تجربه کرد. هر اتفاقی یک نتیجه در بازی خواهد داشت و نتیجه هر ماموریتی در روند بازی تاثیرگذار خواهد بود. تاثیراتی که ماموریت‌ها و تصمیم‌های بازیکنان روی بازی می‌گذارند از بازی The Witcher 3 بیشتر خواهد بود. احتمال اینکه بازیکنان چندین بار بازی را به یک صورت تجربه کنند هم بسیار کم است.

پایان یکی چیزهایی است که بازیکنان در بازی مواجه می‌شوند و می‌توانند دوباره بازی را از ابتدا شروع کنند؛ اما بازی پس از به پایان رسیدن تمام نمی‌شود و بازیکنان می‌توانند ماموریت‌های باقی مانده را انجام دهند. در ادامه مشخص شده که مردم در بازی نسبت به اتفاقاتی که رخ می‌دهد از خود واکنش نشان می‌دهند.

بازی سایبرپانک 2077 در تاریخ ۲۹ فروردین ماه راهی بازار می‌شود.

منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید