حس می‌کنم جای این مقاله در گنجینه بازیک خالی بود. سایبرپانک (Cyberpunk) یکی از زیر سبک‌های ژانر علمی تخیلی است که معمولا در آینده اتفاق میفتد. در خراب‌آبادها و پادآرمان‌شهرهایی که پر از رنگ، چراغ‌های نئونی و شخصیت‌های مبهم است. این همان چیزی است که برخی افراد از آینده حس می‌کنند. در این مقاله بهترین بازی های سایبرپانکی اندروید را به شما معرفی می‌کنیم تا شما هم در این دنیاهای به قهقرا رفته با ما همراه باشید.

معرفی بهترین بازی های سایبرپانکی اندروید

بهترین بازی های سایبرپانکی - ۱

Read Only Memories: Type-M

بازی Read Only Memories: Type-M یک بازی هیجانی است که در ژانر سایبرپانک طراحی شده است و یکی از بهترین بازی های سایبرپانکی هم به شمار می‌رود. در این بازی یک ماشین خردمند و دانا در شهر نئو سانفرانسیسکو با یک روزنامه‌نگار مبارز همکاری می‌کند. آن‌ها نقاط تاریک شهر خود، اسرار پنهان جامعه و یک توطئه مرگبار را کشف می‌کنند. انتخاب‌هایی که در این بازی انجام می‌دهید باعث تغییر در نتیجه بازی خواهد شد، بنابراین باید خوب فکر کنید، درست تصمیم بگیرید و مطمئن شوید که می‌توانید با عواقب تصمیمات خود زندگی کنید.

بهترین بازی های سایبرپانکی - ۲

Whispers of a Machine

این بازی نوآورانه شما را به یک مامور ویژه تبدیل می‌کند، کسی که به صورت سایبری تکمیل شده و به زندگی آمده است. وظیفه شما در این بازی که یکی از بهترین بازی های سایبرپانکی است، تحقیق درباره رشته‌ای از قتل‌هاست. در این قتل‌ها بیشتر از چیزی که به چشم می‌آید جنایت و پلیدی وجود دارد و گروهی از متعصبان در تلاش هستند تا هوش مصنوعی فوق‌العاده قدرتمند را ایجاد کنند. چیزی که در این دنیا غیرقانونی اعلام شده، اما آن‌ها از این قتل‌ها برای پوشاندن نقشه واقعی خود در ایجاد موجودی خطرناک استفاده می‌کنند.

بهترین بازی های سایبرپانکی - ۳

InfiniteCorp

بازی InfiniteCorp یکی از بهترین بازی های سایبرپانکی و یک بازی کارتی است که به تازگی منتشر شده است. تصمیمات باید در این دنیای قهقرایی گرفته شود و تصمیماتی که شما می‌گیرید، در آینده و نتیجه شهر مهم خواهد بود. اتفاقاتی که برای شهر میفتد، از طریق افرادی انجام می‌شود که به شما امکان می‌دهند کارت اطلاعات آن‌ها را ببینید و در مورد نحوه پاسخ‌دادن و اتفاقات بعدی داستان تصمیم بگیرید.

بهترین بازی های سایبرپانکی - ۴

Cyber Hunter

بازی Cyber Hunter یکی دیگر از بهترین بازی های سایبرپانکی اندروید است که از بازی فورتنایت الهام می‌گیرد، اما عناصر و مولفه‌های سایبرپانک را هم دارد. در این بازی باید یک بتل رویال یا میدان نبرد بسازید که در آن می‌توانید با تکنولوژی کامپیوتری در آینده مقابله کنید. شما و تیمتان می‌توانید با هم همکاری کنید و اسلحه‌های مختلف، نیروها و موارد دیگر را تغییر دهید تا در برابر دشمنانی که به دنبال شکار شما هستند، مقابله کنید و زنده بمانید.

بیشتر بخوانید: بازی های مشابه فورتنایت برای اندروید ؛ ده بازی جذاب و هیجان‌انگیز

بهترین بازی های سایبرپانکی - ۵

Hassle 1977

بازی Hassle 1977 یک بازی چندنفره جهان باز و یکی از بهترین بازی های سایبرپانکی است. در این بازی با پیوستن به گروه مقاومت، می‌توانید شهر بالتیک (Baltic City) را کشف کنید. گروه مقاومت گروهی از افراد هستند که نمی‌خواهند تراشه در سر آن‌ها قرار بگیرد و نمی‌خواهند کنترل آن‌ها به دست دولت بیفتد. در این بازی ماموریت‌ها، مسابقات، تیراندازی و اتفاقات هیجان‌انگیز زیادی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید و هم‌چنین سلاح‌های زیادی وجود دارند که می‌توانند شما را در برابر دشمنان محافظت کنند.

بهترین بازی های سایبرپانکی - ۶

Deus Ex GO

این بازی یکی دیگر از بهترین بازی های سایبرپانکی است که به عنوان یک بازی رومیزی تاکتیکی توصیف می‌شود. این بازی یک بازی مخفیانه و چالش‌برانگیز است که در آن باید به یک مامور مخفی تبدیل شوید و راه خود را به صورت مخفیانه و با مبارزات مختلف از میان دشمنان باز کنید. بعضی از دشمنان قوی‌تر و هوشمند‌تر هستند و بعضی نه! در این بازی معماهای زیادی وجود دارد که باید آن‌ها را حل کنید و خط داستانی غنی و موارد زیادی که باید آن‌ها را کشف کنید، تجربه جذابی خواهد بود.

بهترین بازی های سایبرپانکی - ۷

Cyber Knights RPG

بازی Cyber Knight RPG همان‌طور که از اسمش پیداست، یک بازی نقش‌آفرینی مبتنی بر نوبت است که در آن تیمی از مزدوران را کنترل می‌کنید که این گروه به دنبال انجام قراردادهای مختلفی هستند که باعث می‌شود کنترل شهر را در سال ۲۲۱۷ به دست بگیرند. این بازی یکی از بهترین بازی های سایبرپانکی است که در آن جنگ‌ها و استراتژی‌های زیادی لازم است، چرا که بسیاری از کارهایی که قرار است انجام دهید غیرقانونی است. شرکت‌های بزرگ باید متوقف شوند و شما یکی از بازمانده‌های هوشمند و ماهر این بازی هستید که می‌خواهید جهان را تغییر دهید.

بهترین بازی های سایبرپانکی - ۸

Shadowrun Returns

یکی از بهترین بازی های سایبرپانکی ، بازی Shadowrun Returns است که یک بازی فانتزی است و مولفه‌های ژانر سایبرپانک را هم دارد. این بازی یک عنوان نقش‌آفرینی تاکتیکی مبتنی بر نوبت است که طرفداران زیادی پیدا کرده است. ترکیبی از سرمایه‌داری و موجودات افسانه‌ای که همه با هم زندگی می‌کنند و شما در این بازی باید یک مزدور شوید و سعی کنید زنده بمانید. اگر می‌خواهید زنده بمانید و روز دیگری در بازی را ببینید، باید به فناوری و جادو مسلط شوید.

بهترین بازی های سایبرپانکی - ۹

Gridpunk – Battle Arena

بازی Gridpunk یکی دیگر از بهترین بازی های سایبرپانکی است که در دنیایی اکشن و پر از نئون رخ می‌دهد و به شما این امکان را می‌دهد تا در یک میدان مبارزه بزرگ و چندنفره در برابر بازیکنان دیگر قرار بگیرید. در این بازی می‌توانید سلاح‌های جدید آزاد کنید، گجت‌های جدید را بررسی کنید و سبک بازی منحصربه‌فرد خودتان را توسعه دهید. این بازی با کسب تجربه به سطوح بالاتر می‌رود و هم به صورت انفرادی  هم در میدان مبارزه قابل دسترسی است.

بهترین بازی های سایبرپانکی - ۱۰

Neon Flytron

اگر به دنبال بازی سایبرپانکی هستید که کمی از خشونت به دور باشد، می‌توانید بازی Neon Flytron را دانلود کنید. در این بازی که یکی از بهترین بازی های سایبرپانکی است، در یک ماشین نئونی در فضای بین ساختمان‌ها و سازه‌ها در حرکت هستید و در دنیایی نئونی گشت و گذار می‌کنید. در این بازی باید از برخورد با نشان‌های متحرک، ساختمان‌ها، تابلوها، قطارها و پل‌ها در امان باشید. می‌توانید برای عبور از فضاهای تنگ، از سپر محافظ استفاده کنید. اما در این مسیر ممکن است دشمنان بزرگ و قدرتمندی به دنبال شما باشند، پس لازم است آهسته و با دقت عمل کنید.

نظر شما درباره بهترین بازی های سایبرپانکی چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید