هفته آینده آپدیت جدید Days Gone منتشر می‌شود و به نظر می‌رسد که یک ویژگی جذاب را به این بازی اضافه می‌کند. بازی Days Gone که در فصل بهار برای پلی‌استیشن 4 راهی بازار شده بود و بازیکنان در این بازی در دنیایی پسا آخرالزمانی قرار می‌گرفتند. حالا در آپدیت جدید Days Gone قرار است ویژگی New Game Plus به بازی اضافه شود. بر اساس اطلاعات منتشرشده آپدیت جدید Days Gone در تاریخ ۲۲ شهریورماه در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

آپدیت جدید Days Gone

آپدیت جدید Days Gone و اضافه شدن New Game Plus باعث می‌شود که بازیکنان بتوانند بازی را با تمام قدرت‌هایی که کسب کرده‌اند از اول شروع کنند. در این حالت با قدرت بیشتری بازی را شروع خواهید کرد و این موضوع قطعا برای خیلی از بازیکنان جذابیت زیادی خواهد داشت. این ویژگی روی تمام درجه‌های سختی بازی کار می‌کند. حتی مشخص شده که دو درجه سختی جدید دیگر هم به بازی اضافه می‌شود. درجه‌هایی به نام Hard 2 و Survival 2 که در زمان بازی جدید به بازیکنان پیشنهاد می‌شود.

منبعPlaystation
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

2 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید