بالاخره تاریخ انتشار نسخه فیزیکی DayZ برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 مشخص شد. نسخه فیزیکی DayZ قرار است در تاریخ ۲۳ مهرماه برای کنسول‌های بازی راهی بازار ‌شود. قیمت نسخه فیزیکی DayZ هم ۳۹ دلار اعلام شده است.

تاریخ انتشار نسخه فیزیکی DayZ مشخص شد

در بازی DayZ هیچ هدفی به جز زنده ماندن نخواهید داشت. باید به‌وسیله آیتم‌هایی که پیدا می‌کنید، راهی برای زنده ماندن کشف کنید. بازی هیچ‌گونه راهنمایی ندارد و همه‌چیز به شکل بازی گیمرها مربوط می‌شود. هر تصمیمی که می‌گیرید مهم خواهد بود و هر اشتباهی می‌تواند موجب مرگتان شود. اگر شخصیتی که آن را ساخته‌اید کشته شود، دیگر آن را برای همیشه از دست داده‌اید و بازی را از اول شروع خواهید کرد. نقشه بازی ۲۳۰ کیلومتر است و محیط‌های بسیار بزرگی را شامل می‌شود. این اتفاق باعث می‌شود که تجربه بازیکنان با هم متفاوت باشد. هر کسی می‌تواند در این محیط بسیار بزرگ یکسری اتفاقات را تجربه کند. در هر سرور این بازی ۶۰ نفر حضور دارند. بازی DayZ در سبک بتل رویال ساخته نشده است و به همین دلیل شباهتی باز بازی‌هایی مانند پانجی و فورتنایت ندارد.

بازی از آب‌وهوای دینامیک برخوردار است و حیوانات درنده و وحشی هم در محیط بازی دیده می‌شوند. مکانیک ساختن وسایل مختلف هم در بازی در نظر گرفته شده است.

منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید